Gönderen Konu: civic 2000 kapı döşeme nasıl sökülür yardım  (Okunma sayısı 5080 defa)

emrahgs

civic 2000 kapı döşeme nasıl sökülür yardım
« : Kasım 19, 2012, 07:28:29 ÖS »
merhaba arkadaslar, sonunda kapı altı logolarım geldı. tecrubelı arkadaslardan birkac yardım isteyecektım.

öncelikle kapı altı logo uygulaması yapan arkadaslar varmı ?

logo montajı için kapı döşemesi sökülmesi gerekiyor. söküm nasıl yapılır nerelerde vidalar var ve tırnaklarda varsa nasıl çıkartılır , daha önce forumda anlatan yapan oldumu ? bu konu hakkında tecrubelerınızı beklıyorum.

kapı swicleri direklerde maalesef. ve bunun için plastik eşiklerin sökülmesimi gerekir swicten bilgi alabilmek için ?

« Son Düzenleme: Kasım 19, 2012, 07:28:46 ÖS Gönderen: emrahgs »

popuLer_

Ynt: civic 2000 kapı döşeme nasıl sökülür yardım
« Yanıtla #1 : Haziran 23, 2013, 10:23:32 ÖS »
Çok eski bir konu ama bi gün birine lazım olur diye cevaplıyorum:)

Kapıdaki kollugun üzerinde ki plastğin üst kısmını bi sivri tornavida ile kaldıracaksın altında 2 adet vida görüyosun onlar sökülecek ayrıca kapı açma kolunun içerisindede br vida var onuda söktükten sonra döşemeyi alttan iki elinle kavrayıp yukarı doğru cektireceksin.. Plastik tıpaçlar tutuyor biraz kuvvet uygulayınca bikaç tanesi yuvadan atar sonra ''aaa demek böyle çıkıyormuş'' deyip bütün döşemeyi sökersin:))

sercanavcı

Ynt: civic 2000 kapı döşeme nasıl sökülür yardım
« Yanıtla #2 : Haziran 23, 2013, 11:42:11 ÖS »
walla kapı deliniyor kardeşm montajını izledm aksesuarcıda çcugun biri yaptırıyodu iese kapı delindi alttann ben şahsen yaptırmam ama kıyıp deldirceksen o ayrı :) ayrıcaa en ufak bi su faln geldiginde patlıyormuş aksesuarcı öle söledi