Gönderen Konu: Hava Filtre Kit --> Pipercross V.S Simota sizce hangisi ? (görsel)  (Okunma sayısı 6618 defa)

KAMER

Arkadaşlar aracımda en iyi ses ve performansı hangisinde alabilirim 2-3 gün içinde bir karar verip uygulamaya başlayacağım....yorum ve değerlendirmelerinizi bekliyorum..

Pipercross HONDA CIVIC 01-05 INTAKE HAVA FİLTRE KİTİ ( uzun ) ;

Pipercross HONDA CIVIC 01 -05  INTAKE HAVA FİLTRE KİTİ ( kısa );

AERO FORM INTAKE KIT - HONDA CIVIC 1.6 16V;

KAMER

Ynt: Hava Filtre Kit --> Pipercross V.S Simota sizce hangisi ? (görsel)
« Yanıtla #1 : Ocak 24, 2011, 06:29:11 ÖS »
Arkadaşlar aynı konudan 2 tane oldu resim eklemede sorun yaşadım o yüzden tekrardan yayınlamak zorunda kaldım şimdiden kusura bakmayın :(

KAMER

« Yanıtla #2 : Ocak 24, 2011, 06:33:08 ÖS »
Güncell olarak buradan devam edelim ;)

ersinguzen

« Yanıtla #3 : Ocak 24, 2011, 06:36:14 ÖS »
Diger konuda dedigim gibi sadece Simota 10 Hondacıdan 7 si onu kullanıyor

KAMER

« Yanıtla #4 : Ocak 24, 2011, 06:44:13 ÖS »
Doğrudur. Benim aracımda şuan K&N kit var. Fakat artık filtre ve hortumu deforme oldu . Onu değiştirip bunlardan birini uygulayacağım bakalım diğer hondacı arkadaşların görüşleri ne olur.

u.f.u.k

« Yanıtla #5 : Ocak 25, 2011, 12:06:33 ÖS »
Ben aero form kullanıyorum.Vtec2 için en uygunu bence.Yaz kış aynı şekilde kullanabilirsin

u.f.u.k

« Yanıtla #6 : Ocak 25, 2011, 12:08:41 ÖS »
Short ram olursa yazın hissedilir derece performans kaybı yaşatıyor.

NeFeR

« Yanıtla #7 : Ocak 25, 2011, 02:09:02 ÖS »
Ben kendim aem kullanıyorum.Elimde simotada var deneme fırsatım olmadı ama simota bence kalitesiz bir ürün performans anlamında bilemem. civiclerde pipercrooss kullanan arkadaşlarım var gayet memnunlar.

ersinguzen

« Yanıtla #8 : Ocak 25, 2011, 02:21:14 ÖS »
Ben kendim aem kullanıyorum.Elimde simotada var deneme fırsatım olmadı ama simota bence kalitesiz bir ürün performans anlamında bilemem. civiclerde pipercrooss kullanan arkadaşlarım var gayet memnunlar.

Lütfen denemeden laf soylemeyelim arkadaşlar pipercrossta cok iyi bi ürün ama ben kendim simota kullanıyorum bu ürünü aldıgım kişi yıllardır bu işin ticaretiyle ugrasıyo öz abim gibidir kendi aracındada simota var performans+ses Mükemmel diyebilirim

vtec05

« Yanıtla #9 : Ocak 25, 2011, 04:42:36 ÖS »
abi simota derim ama paraya kıyarım diyosan aem al derim abi:D

KAMER

« Yanıtla #10 : Ocak 25, 2011, 08:36:07 ÖS »
bugün biraz harcama yaptım ön diskler fren balataları ve çıkma 2 amortisör taktım ön takıma biraz masrafım oldu. filtre kiti için 4-5 gün daha gerekli ustam sağolsun orjial çıkma amortisör ve sis farı buldu bugün onlarla uğraştım.( Honda BHR ankara) . biraz bütçeyi topliim hemn kit olayınıda halledicem . fakat ürünü bugün gördüm gerçekten simota çk basit bi ürün hava kanalı fiber görünümlü bildiğimiz plastik ve filtreside öle çok kaliteli gibi değil fiyatıda yaklaşık olarak 230-235 TL . pipercross unda filtresi süngerimsi bir yapıya sahip temizliği nasıl olur bilemem. hiç bişe yapamazsam şuan üzerinde K&N kit var onu yenilerim kararsız kaldım o yüzdenn..