Gönderen Konu: Yeni Civic JDM far  (Okunma sayısı 13610 defa)

doan

Ynt: Yeni Civic JDM far
« Yanıtla #25 : Temmuz 30, 2010, 06:09:54 ÖÖ »
çok iyi o zaman. bizim araba siyahtı aşırı bi dakkat çekmiyodu sizin araba beyaz çok daha şık duruyordur. tekrar güle güle kullan abi

Castiel

« Yanıtla #26 : Temmuz 30, 2010, 06:13:31 ÖÖ »
hımm pardon yaa

ben yanlıs anladım sınyallerı baglatma olayına amerıkan denıyor zannedıyordum tamam sımdı anladım :D
yok farı actırmam zaten :)

sadece sınyallerı baglatmayı dusunuyorum :)

focusn70

• Ahmet
« Yanıtla #27 : Temmuz 30, 2010, 06:15:38 ÖÖ »
yok yok bağlatma sinyalleri bizim arabalar her türlü güzel zaten ama ben 1.5 senedir farlara bişi yapamadığım için 2. el far bulunca aldım angle eye lar malum patlıyo sürekli

Castiel

« Yanıtla #28 : Temmuz 30, 2010, 06:22:35 ÖÖ »
hımm tamam :D aklımda vardıda ole bıse baya parlak yanıyo sınyaller farın ıcınde

o yuzden cok guzel durmaz gıbı gelıyo bana bılemedım neyse :D

saol hehe

XeL

« Yanıtla #29 : Temmuz 30, 2010, 07:00:53 ÖÖ »
ya doganım bızım nıe aklımıza gelmedı o gun folyoyu ısıtmak :s

aynaları ve stopları kapladık bızde ama ısıtma yapmadgımız ıcın ıscılıgmız %100 ıyı olmadı.. kotu de olmadı ama daha ıyı olmasının sırrı ısıtmaktı..bız unuttuk onu :))

doan

« Yanıtla #30 : Temmuz 30, 2010, 07:01:46 ÖÖ »

aynaları ve stopları kapladık bızde ama ısıtma yapmadgımız ıcın ıscılıgmız %100 ıyı olmadı.. kotu de olmadı ama daha ıyı olmasının sırrı ısıtmaktı..bız unuttuk onu :))

artık otopark boş biliyosun abi istediğin zaman gel tekrar ısıtarak kaplarız istersen :)

koluman

« Yanıtla #31 : Temmuz 30, 2010, 07:02:10 ÖÖ »
hadi ahmedim resimler nooldu :)

XeL

« Yanıtla #32 : Temmuz 30, 2010, 07:04:58 ÖÖ »

artık otopark boş biliyosun abi istediğin zaman gel tekrar ısıtarak kaplarız istersen :)

sagol krdesım eksık olma.. bu pazar sedat abı acarsa dukkanı stoplarla ılgılı bı kucuk ıslem yaptırcam aslında..

bnm amerıcanlar ortada ya..kenarlarıda baglatmak ıstıorum..ama delme ıslemı nasıl yapılır ??? bılen var mı..
fotolardakı engın abının aracı..onunla bı baglantıya gecerım..

aynaların kalıbını nasıl cıkarttınız..bı de bunu sorym ? :)

focusn70

• Ahmet
« Yanıtla #33 : Temmuz 30, 2010, 10:55:42 ÖÖ »
Dostum ne stop için ne ayna sinyali için kalıp filan çıkarmadım üstüne yapıştırdım maket bıçağıyla kestim çok  zor değil biraz işçlik istiyo Bu arada folyoya 12 tl 1 mt sine verdim diye Usta,kendi aracım bide arkadaşımın aracını kapladım parayı çıkardık çok şükür :)

focusn70

• Ahmet
« Yanıtla #34 : Temmuz 30, 2010, 10:57:15 ÖÖ »
hadi ahmedim resimler nooldu :)
hasanım geliyo resimler atamıyom bilgisayara telefonda Bu arad amerikan park hala test aşamasında akşam yaktık biraz ısındığı için duy u eritmiş biraz onada bi çare bulacaz hayırlısıyla.

XeL

« Yanıtla #35 : Temmuz 30, 2010, 12:58:32 ÖS »
Dostum ne stop için ne ayna sinyali için kalıp filan çıkarmadım üstüne yapıştırdım maket bıçağıyla kestim çok  zor değil biraz işçlik istiyo Bu arada folyoya 12 tl 1 mt sine verdim diye Usta,kendi aracım bide arkadaşımın aracını kapladım parayı çıkardık çok şükür :)

anladım abıcım..olmadı pazar gunu bı de oyle denerız.. doganım musaıt olursa :D

bnm aynalarda sıkıntı oldu cunku kestım parca parca yapıstırdım halıyle bıraz bastan sagma oldu + bızım sınyaln kosesınde nokta kadar bı cıkıntı var..orayı duzgun oturtamadım dıe yamuk oldu bıraz...