Gönderen Konu: Fiber Mugen RR Kiti Tavsiye edermisiniz ?  (Okunma sayısı 2588 defa)

s3z3r54100

• Sezer
Fiber Mugen RR Kiti Tavsiye edermisiniz ?
« : Kasım 19, 2012, 12:23:01 ÖS »
Arkadaşlar Abs plastik olan çok pahalı fiber uygun tavsiye edermisiniz bi yere çarpmadıgımız vurmadıgımız sürece ayrı bi sıkıntı yaratırmı bende mugen body kitleri var fiber ön tampon ekini kaldırıma vurdugum halde bişe olmadı tavsiyelerinizi beklyrm

blackbull

Ynt: Fiber Mugen RR Kiti Tavsiye edermisiniz ?
« Yanıtla #1 : Kasım 19, 2012, 12:51:10 ÖS »
abs plastik derim ama 1. sınıf olsun esneme payı yuksek oluyor daha uzun ömürlü fiberi çarpacan sürtecen kırılıp dökülecek sonra onu yaptıracaksın paran gidecek en iyisi sağlam birşey alkı kafan ağrımasın kardeşim

s3z3r54100

• Sezer
« Yanıtla #2 : Kasım 19, 2012, 12:54:08 ÖS »
abs plastik derim ama 1. sınıf olsun esneme payı yuksek oluyor daha uzun ömürlü fiberi çarpacan sürtecen kırılıp dökülecek sonra onu yaptıracaksın paran gidecek en iyisi sağlam birşey alkı kafan ağrımasın kardeşim

1,500 civarı abs plastikler çok ya fiber 400 600 en fazla çarpmadan kırılma fln olmasında benm fikrim çarpsan absde kırılcak kırılmasa yamulcak onuda değiştircen daha masraflı fiberi çarpsan kırıl 140 lira fln değiştirirsin tecrübem olmadıgı için varsayım yapıyorum

blackbull

« Yanıtla #3 : Kasım 19, 2012, 12:59:52 ÖS »
ben aracı ilk almaya gittiğimde servisten body kitli istiyorum dedim orjinal olanından istiyorum dedim resmi sitede olan body kitten istiyorum dedim yapmışlar arabayı iznirden almıştım antalyaya geldiğimde ön ekte nokta nokta boya atmaları olmus baktımki fiber takmıışlar ben plastık sanmıştım sonra antalyadaki servise gittim plastık mugen ek aldım taktırdım hiçbir sorun yasamadım ekin altını çok sertte vurduğum oldu hiç kırılma çatlama yamulma yapmadı bence abs

faw13

« Yanıtla #4 : Kasım 19, 2012, 01:25:11 ÖS »
ben aracı ilk almaya gittiğimde servisten body kitli istiyorum dedim orjinal olanından istiyorum dedim resmi sitede olan body kitten istiyorum dedim yapmışlar arabayı iznirden almıştım antalyaya geldiğimde ön ekte nokta nokta boya atmaları olmus baktımki fiber takmıışlar ben plastık sanmıştım sonra antalyadaki servise gittim plastık mugen ek aldım taktırdım hiçbir sorun yasamadım ekin altını çok sertte vurduğum oldu hiç kırılma çatlama yamulma yapmadı bence abs

abicim iyi güzel istemişsin de orjinal mugenlerin fiyatları çok astronomik ya, 5-6000 civarıydı sanırım distribütörü olan serviste, sadece yüksek rüzgarlık 2500TL idi

blackbull

« Yanıtla #5 : Kasım 19, 2012, 01:52:53 ÖS »
evet aynen öyle fiyatları 4000 tl yi buluyordu komple kit ama şimdi o kadarda pahalı değil 600 liraya kadar düştü

mehsun

• MEHSUN
« Yanıtla #6 : Mart 09, 2013, 01:55:56 ÖS »
abs 1. sınıf 850 tl rs tuning de ben yaptırdım.