Gönderen Konu: Aracıma neler yapabilirim ?  (Okunma sayısı 3450 defa)

sercanacikgoz

Aracıma neler yapabilirim ?
« : Mayıs 26, 2015, 12:11:33 ÖÖ »
Selamun aleyküm abilerim kardeşlerim. Lisans öğrencisiyim ve 6 ay önce kendime 2002 Honda Civic aldım. Ve artık yaz yaklaştığı için aracımın görünümünü biraz değiştirmek ve yerine getirmek istiyorum. Sizlerden yani bilgili abilerim ve kardeşlerimden fikir almak istedim. Aracıma neler yapabilirim sade ama güzel olmasını istiyorum. Orjinalciyim biraz ama bu kadar sade fazla geliyor. Ufak tefekte olsa fikirlerinizi esirgemezseniz sevinirim. Şimdiden hepinize teşekkürler

gocebes7

• Gocebes7
Ynt: Aracıma neler yapabilirim ?
« Yanıtla #1 : Mayıs 26, 2015, 12:18:40 ÖÖ »
vtec lere pek birşey yapmana gerek yok zaten yakısıklı tipli arabalar, hafifce basmak, xenon, ve tampon lıpleriyle gayet sade ama şaşalı bir görunmede kavusabılıyor.

sercanacikgoz

« Yanıtla #2 : Mayıs 26, 2015, 12:25:59 ÖÖ »
Benim arabam boş kasa çelik jant vs yok arabada o yüzden sordum. Peki Vtec-2 jantı nerede bulabilirim ? Çok aradım ama piyasada pek yok

gocebes7

• Gocebes7
Ynt:
« Yanıtla #3 : Mayıs 26, 2015, 12:35:06 ÖÖ »
vtec 2 jantini bulman cok xor bulsanda o paraya bir ton sey yaptirirsin altin degerinde o jant :) yalniz aslinda zevk meselesi.cogu kisi.celik janti sokup teneke.jantlara gecis yapiyor.
hafif basmak ve orjinal jant.kapaklariyla duran.jantlar.
ama tampon lipi cok sey farkettirir cam ruzgarligida.olabilir.hem kullanisli hem.estetik.

gocebes7

• Gocebes7
Ynt:
« Yanıtla #4 : Mayıs 26, 2015, 12:35:40 ÖÖ »
uye araclarina bakarak.daha cok.fikir edinebilirsin.

sercanacikgoz

« Yanıtla #5 : Mayıs 26, 2015, 12:57:09 ÖÖ »
Bende çelik jant takmak istiyorum arabaya ama o jantı bulamadım bir türlü. Bulunmaz hint kumaşı sanki  >%Sakin  :dil Tampon liplerini yapıcam ama cam rüzgarlığı var. Zenonları takıcam bide

gocebes7

• Gocebes7
Ynt:
« Yanıtla #6 : Mayıs 26, 2015, 01:10:27 ÖÖ »
dedigim gibi uye araclarina bakmanda fayda var. baya cesit zevk tasarim var :-)

sercanacikgoz

« Yanıtla #7 : Mayıs 26, 2015, 01:27:54 ÖÖ »
Anladım eyvallah :)