Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1] Yazdır
Gönderen Konu: FD6 arka sisleri çiftlemek istiyorum.Yardım  (Okunma Sayısı 2523 defa)
omer1044

Yer: ZONGULDAK
Otomobil: HONDA CİVİC FD6 2011 ELEGANCE OV
Şu Anda Sitede Değil

« : Ocak 18, 2014, 09:33:47 ÖÖ »

Arkadaşlar son zamanlarda bu sislerin çiftlenmesi olayını çok görüyorum ve gerçekten dördününde yanması farklı bir hava katıyor.çok hoş duruyor. yaptıran arkadaslar nasıl ve nereye yaptırdılar özellikle ankara bölgesi için yardımcı olurlarsa sevinirim.
mehmet zengin

Yer: İstanbul
Otomobil: 2012 Civic elegance otm lpg
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #1 : Ocak 18, 2014, 09:45:10 ÖÖ »

Arkadaşlar son zamanlarda bu sislerin çiftlenmesi olayını çok görüyorum ve gerçekten dördününde yanması farklı bir hava katıyor.çok hoş duruyor. yaptıran arkadaslar nasıl ve nereye yaptırdılar özellikle ankara bölgesi için yardımcı olurlarsa sevinirim.
Kızma darılmaca olmasın lütfen fikrimi yazacağım. Öncelikle arkaya çift sis takılır takılmaz bunu bilemem? Ama arka sisleri, ön sisleri yakıp ta yolculuk eden arkadaşlar bilsinler ki çok rahatsızlık veriyor. Özellikle uzun yolda. Valla yalan yok bi selektör yapıyorum baktım olmuyo bende uzun yakıyorum gözümü almasın die. Bazen bilmeden yapan da oluyordur emin değilim. sis farlarınızı rica ediyorum yakmayın.
mehmet zengin

Yer: İstanbul
Otomobil: 2012 Civic elegance otm lpg
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #2 : Ocak 18, 2014, 09:47:34 ÖÖ »

Konu dışı birşey daha ilave etmek istiyorum. Park halinde lütfen farlarınızı kapatınız. Göz alması bir yana yayaları görmeye engel oluyor. O yaya sizin anneniz, kardeşiniz, babanız bir yakınınız olabilir. Rica ediyorum park halinde farları kapatın.
omer1044

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #3 : Ocak 18, 2014, 10:52:10 ÖÖ »

Benim konu toplumsal mesaj veren kamu spotuna dönüşme yolunda...  Rolf Ama yinede faydalı gerekli bigiler bunlar. Tesekkürler
can3520

Yer: İzmir
Otomobil: VtecII
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #4 : Ocak 18, 2014, 11:16:41 ÖÖ »

Sisleri çiftlemek yerine sislerin olduğu yere çift duy yaptır parklarla eşit olarak yansın 4ü birden. Oto elektrikçiler yapıyor bunu
omer1044

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #5 : Ocak 18, 2014, 12:51:35 ÖS »

can3520 kardeşim kesinlikle haklısın eşit derecede yanması çok önemli. o zaman boş olan bölüme bir park ampulü taktırıcam sisin olduğu bölümüde çiftliyicem  okey
SU-vic
Süleyman

Yer: Kastamonu
Otomobil: 2008 Premium F1 Simsiyah
Şu Anda Sitede Değil

|-| ( ) |\| | ) /\

« Yanıtla #6 : Ocak 18, 2014, 07:11:01 ÖS »

Elektrikçiler hallediyo hocam ben 40 liraya yaptırdım. Hurda şahin stoplarından 2 tane çift duy söktü canavar qibi oldu Smiley kabloyu da plaka lambalarından çeksinler.

omer1044

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #7 : Ocak 18, 2014, 08:54:13 ÖS »

ikinci resimde içteki lamabalar daha belirgin yanmış. sebebi nedir
breko52
Salih TEMEL

Yer: Ordu-Bolu
Otomobil: 2010 Honda Civic Elegance
Şu Anda Sitede Değil

VTEC Hayattır.

« Yanıtla #8 : Ocak 18, 2014, 09:49:20 ÖS »

bende de modül mevcut parklar yandığında dördü de yanar
sisleri yakınca çok parlak oluyor akşamları yakmıyorum
arkadan gerçekten çok göz alıyor
bu konuya dikkat edelim arkadaşlar.

VteCManiA 
cihan_ozgul
Cihan ÖZGÜL

Yer: Samsun
Otomobil: 2008 Civic Elegance Otm.
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #9 : Ocak 19, 2014, 09:44:49 ÖÖ »

su-vic kardeş bu çift duyu takarken kesme delme veya biyerlere zarar verme oluyormu?

55H1999
SU-vic
Süleyman

Yer: Kastamonu
Otomobil: 2008 Premium F1 Simsiyah
Şu Anda Sitede Değil

|-| ( ) |\| | ) /\

« Yanıtla #10 : Ocak 19, 2014, 12:28:47 ÖS »

ikinci resimde içteki lamabalar daha belirgin yanmış. sebebi nedir

İlk resim normal parklar açık şiddetleri aynı yanılmıyosam 5 watt
İkinci resim arka sisler açık, iç lambalar o yüzden parlak ve yanılmıyosam 21 watt

bende de modül mevcut parklar yandığında dördü de yanar
sisleri yakınca çok parlak oluyor akşamları yakmıyorum
arkadan gerçekten çok göz alıyor
bu konuya dikkat edelim arkadaşlar.

Aynen katılıyorum hocam çok parlak qerçekten normalde ben hiç sisleri açmıyorum ama 1 aydır buralarda yoqun sis oluyo, o zamanlarda da tam qörevini yapıyo, adı üstünde sis lambası Smiley

su-vic kardeş bu çift duyu takarken kesme delme veya biyerlere zarar verme oluyormu?

Yok kardeş sıkıntı olacak bi durum yok, sol tarafta zaten normal sis ampülü olduqu için onu sadece deqiştiriyo delme biçme yok yani. Ama saq tarafta sis ampülü olmadıqı için orası komple kapalı, haliyle oraya yeni yuva açmak qerekiyo, oraya dikkat etmek lazım ampülün iyi oturması için, yoksa ampül düz oturmazsa yamuk ışık verir, o da hoş qörünmez. Yani normal bi ustanın herhanqi biyere zarar verme ihtimali yok Smiley
ilkerebrar

Yer: istanbul
Otomobil: civic dream
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #11 : Ocak 24, 2014, 12:29:29 ÖÖ »

iyi bi elektrikci 5 dk. da yapacaktır. ben yaptırdım. sağ tarafa bir duy takılıp soldakine bağlantı yapılıyor. sağ tarafa 21 watt lık ampul takma arkadaşların dediği gibi cok fazla göz alır. çift tarafıda 5 watt yaptır.
burak2562

Yer: Erzurum
Otomobil: 2007 dream otm lpg siyah
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #12 : Mart 29, 2014, 01:33:04 ÖS »

Geçende ben de yaptırdım sağ tarafa 5w park ampulü sol tarafa çift duy ampul takti parklar 4 tane yanıyor sisi açınca sadece sol sis  yanıyor ama bilmiyorum muayenede sıkıntı cikartirmi

Keser döner sap döner turbo biter honda öter Smiley
NBoyraz

Otomobil: CVC FD6
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #13 : Kasım 29, 2016, 12:25:02 ÖS »

konuyu hortlatıyorum ama şunu sormak istiyorum yeni 2007 civic aldık nasip olursa. bizim bagaj kısmında kalan stoplarda ampul yok. burayada yanındaki stop gibi ampul koydurulabilir mi? Yani stop aynı şekilde çiftli yanabilir mi..
IIzzeett

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #14 : Kasım 30, 2016, 07:10:50 ÖS »

ARKADAŞLAR ARABAMI ACİL SATIYORUM SAHİBİNDEN.ÇÖM İLAN NO 342193780
Sayfa: [1] Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer: