Gönderen Konu: ESKI HONDANIZIN ANAHTARI SON MODEL HONDA CIVIC ANAHTARINA NASIL DONUSTURURSUNUZ  (Okunma sayısı 17236 defa)

poseidon999

forum yetkilisinin bu işe karışacağını sanmam

şöyleki daha geçenlerde bir arkadaş başka bir arkadaşa ürün sip edip almamıştı..yönetim bu olayın içine girmez..burada herşey isteyen arkadaşlarla senin aranda geçer..istersen tek bir arkadaşta para toplansın o sana parayı göndersin sende ona malzemeleri gönder biz ondan alalım..yada bu işlemi tek tek yapalım

Ayrı ayrı uzun zaman alır.
Paranın güvenilir bir kişide toplanıp ürünlerin de o kişiye gelmesi daha mantıklı
ürünler gelince de dağıtımını yaparız.
İsteyenler yorum yazarsa kaç tane alacağımızı bilmiş oluruz.

piscocuk

ilk sen yazmışsın..paraları sana gönderelim sen ozana gönder..ozan ürünleri sana göndersin bizde senden alırız.sonuçta uzun zamandır bu sitedesin çoğu kişi tarafından tanınıyorsunda herhalde 5 anahtarlık parasını alıp ülkeyi terketmezsin :)

ben istiyorum yeterli istek olursa sende ok dersen paraları sana gönderelim

poseidon999

ilk sen yazmışsın..paraları sana gönderelim sen ozana gönder..ozan ürünleri sana göndersin bizde senden alırız.sonuçta uzun zamandır bu sitedesin çoğu kişi tarafından tanınıyorsunda herhalde 5 anahtarlık parasını alıp ülkeyi terketmezsin :)

Hehe :) fena dolandırıcılık yaparım.
Şaka bir yana benim için sorun değil uğraşırım.
İstanbula gelince de istanbul içi olanlara uygun yerlerde elden
onun dışında şirketten kargo ile çok ucuza gönderebilirm.

Liste hazırlayalım o zaman

1) poseidon999 - 5 adet

piscocuk

1) poseidon999 - 5 adet
2) piscocuk - 1 adet

34ozn88

• ULASAN GROUP

bende DirtyBOY'a katiliyorum. Liste yapalim arakadaslar simdi. isteyenler isimlerini ve kullanici adlarini yazsin. yaninada kac adet istiyorsa yazsin. bende bu ayin sonuna kadar konuyu acik tutarim ve ay basinda aldigim adet sayisina gore siparisi veririm. urunleri ( poseidon999 ) adli abimize gonderirim. Urunu teslim alinca bana havaleyi cikar. Ornek veriyorum isteyen arkadaslar yapilan listeyi alinti yapsin ve altina adini ekleyerek cevaplasin. Kac adet istiyorsa belirtsin...

Ornegin:

OzanSAHIN ( 34ozn88 )  1Adet
Ahmet xxx ( ahmet34 ) 2 adet

seklinde yaparsaniz ben net rakami alirim. Her isim ekleyen bir onceki kisinin tablosundan alinti yapsin...

URUN HAKKINDA  ACIKLAMA

Gelecek olan urun 2 adet sifir orjinal yeni model HONDA Civic kumandali anahtar kabidir. ve normal sartlarda bu kumandali anahtarlarin dis kaplarindaki logoyu kirmizi logo yapmak icindir. fakat bu iki dis kap yapistirildiginda bir anahtar kabi olusturmaktadir ve gorunumu gayet $ik tir. Arkadaslar resimlere bakarsa detayli bir fikir edinebilirler. Adet nekadar cok olursa okadar uygun bir fiyat cikacaktir. Unutmayin. Size anahtar seklinde gelmicektir ve Kendiniz toplayarak bir sekil vereceksin. Ister eski anahtarinizi kullanirsiniz isterseniz disardan alacaginiz sifir cekilmemis anahtari koyarsiniz. Imobilizer var ise onuda icine koyarak butunlestirebilirsiniz. Yapim asamasinda dogacak hatalar kendinize aittir. Ben size yapim asamisi icin detayli bir video cekerek en duzgun nasil yapilacagi hakkinda bilgi vericem.

Tekrar ediyorum...

Urun sadece iki adet honda civic logolu orjinal kumanda kabindan olusmaktadir ve kendi anahtarinizi icine koyup yapistirmaniz gerekmektedir. Isciliginiz nekadar hassas olursa anahtariniz okadar kusursuz cikacaktir. benim yaptigim gibi :)

Simdiden herkeze hayirli olsun. Listemizi bekliyorum ve yapan herkezden foto istiyoruz.

Ayrica talep az olursa urunu ay sonundan oncede siparis edebilirim....

« Son Düzenleme: Mart 16, 2012, 09:24:20 ÖÖ Gönderen: 34ozn88 »

34ozn88

• ULASAN GROUP
1) poseidon999 - 5 adet
2) piscocuk - 1 adet

beyler 5 adet demek 10 tane dis kapak demek bilginiz olsun :) yani 2 kapak toplandiginda 1 adet etmekte :) ona gore :)

poseidon999

Bi saniye bu ilandaki anahtarın tek tarafı mı oluyor?
yani 1 anahtarı kaplamak için fiyatı 2 ile mi çarpacağız?

http://www.ebay.com/itm/260846043708?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_6776wt_901
« Son Düzenleme: Mart 16, 2012, 09:25:21 ÖÖ Gönderen: poseidon999 »

34ozn88

• ULASAN GROUP

http://www.ebay.com/itm/260846043708?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_6776wt_901
bir adet dis kap US $12.38 olmakta ve carpi iki yapicaksiniz. fakat ben adet cok olursa kapak basina $9 USD Teklif edicem. ve 1 dolarda ustune gonderme parasi dusuncem. yani bize toplamda 2 kapak 19USD ye gelicek gondermem dahil.
Genede TR den ucuza gelicek cunku TR de tanesi 36TL biz 34TL ye iki adetini getircez. Bilmiyorum belki daha ucuza alicaz eger adet cok olursa. Ama ben farazi soyluyorum 9 dolara alirim

34ozn88

• ULASAN GROUP
ben simdi satici ile gorusuyorum farazi bir adet ustunden teklif isticem.

34ozn88

• ULASAN GROUP

JDM HONDA CIVIC CR-V JAZZ Stream TYPE R Red H key case
Item number:260846043708
Price:GBP 7.90
Time left:---
Hi jp_coolcar,

FROM Ozansahinca to JP_COOLCAR

Hello relevant person... I have recently purchased 2qt of this item from you. I have internet forum, that people share something about hondas... And we are planing to purchase 50 to 100 pieces of this item in one time... If we order 50 to 100 pieces in one time, how much will your price going to be for each item? including your shipment I am looking forward for your answer.

Teamhondaturkey family, Ozzie HAWK...

34ozn88

• ULASAN GROUP
beyler mesaji gonderdim... 50 ile 100 adet ustunden fiyat istedim bakalim ne cevap gelicek...

34ozn88

• ULASAN GROUP

Bu arada beyler bu EG civic ANAHTARLIGINI bugun aldim, INTERNETTEN aldim tabi. 9$'a geldi. Isteyen olursa bundanda alinabilinir... EG civicciler icin. ama cok talep olursa baska topikte toplariz :)
« Son Düzenleme: Mart 16, 2012, 09:44:19 ÖÖ Gönderen: 34ozn88 »

poseidon999

bir adet dis kap US $12.38 olmakta ve carpi iki yapicaksiniz. fakat ben adet cok olursa kapak basina $9 USD Teklif edicem. ve 1 dolarda ustune gonderme parasi dusuncem. yani bize toplamda 2 kapak 19USD ye gelicek gondermem dahil.
Genede TR den ucuza gelicek cunku TR de tanesi 36TL biz 34TL ye iki adetini getircez. Bilmiyorum belki daha ucuza alicaz eger adet cok olursa. Ama ben farazi soyluyorum 9 dolara alirim

Ok o zaman 1 anahtar için dersek (ön ve arka) daha iyi olur.
Ben güncelleme yapayım. Miktarı teke düşürdüm.

1) poseidon999 - 1 adet (ön+arka kapak)
2) piscocuk - 1 adet (ön+arka kapak)

inventor

• Co-Admin
servise ben sordum ama tekinin fiyatımı 36tl iki tarafımı 36tl onu bilmiyorum pazartesi servise tekrar sorarım eğer 2 taraf 36tl ise buradan almak daha mantıklı

34ozn88

• ULASAN GROUP
servise ben sordum ama tekinin fiyatımı 36tl iki tarafımı 36tl onu bilmiyorum pazartesi servise tekrar sorarım eğer 2 taraf 36tl ise buradan almak daha mantıklı
tektir o kesin.

inventor

• Co-Admin

Bu arada beyler bu EG civic ANAHTARLIGINI bugun aldim, INTERNETTEN aldim tabi. 9$'a geldi. Isteyen olursa bundanda alinabilinir... EG civicciler icin. ama cok talep olursa baska topikte toplariz :)
bak  bundan alırım rengi falan aynı benim aracım  :)

bbhnda

bak  bundan alırım rengi falan aynı benim aracım  :)

bunun fd6 sı varmı :D

34ozn88

• ULASAN GROUP
Beyler merhaba. Size son guncelleme... Honda ile gorustum 2 adet kapagi siyah olmak sarti ile 9$ a veriyolar. Haberiniz olsun. Canada hondadan geliyor. Caponnnyadan degil :)

34ozn88

• ULASAN GROUP
Bu arada baktim ama fd 6 si malesef yok :)

eroser

• Eray
çok çok başarılı

ertunc_93modelci

anahtarlarımız buyuktu ıyıce buyuk oldu ıyımı :D

gereksiz işler gençler
« Son Düzenleme: Ekim 24, 2012, 12:19:56 ÖS Gönderen: rakipsiz favori kral »