Gönderen Konu: ESKI HONDANIZIN ANAHTARI SON MODEL HONDA CIVIC ANAHTARINA NASIL DONUSTURURSUNUZ  (Okunma sayısı 17229 defa)

34ozn88

• ULASAN GROUP
ESKI HONDANIZIN ANAHTARI SON MODEL HONDA CIVIC ANAHTARINA NASIL DONUSTURURSUNUZ…
MALZEMELER
-   Internetten siparis vereceginiz 2 adet HONDA CIVIC TYPER key CASE (http://www.ebay.com/itm/260846043708?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 )
-   Istege bagli olarak Yeni Honda civic Anahtari (http://www.ebay.com/itm/280681755709?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_841wt_1185 )
-   Maket Bicagi
-   Super Yapistirici ( hizli yapistiranindan )
-   Sicak Silikon Tabancasi ( Ben size Tampon Tamir etme yapistiricisi tavsiye ederim )

YAPILIS ASAMASI
Merhaba arkadaslar… Oncelikle Bu yaptigim islem tamamen tarafima aittir ve tarafimdan dusunulmustur. Lutfen emege saygi duyun ve konuyu baska forumlarda kendi icadinizmis gibi paylasmayin ve paylastiginizda teamhondaturkey ailesinden ciktigini ve alinti oldugunu soyleyiniz. Siz Team  Honda Turkey Ailesi ile bu zevkli ve beceri isteyen ufak el isini paylasmaktan haz duyuyorum ve sizlerinde bu guzel seyden faydalanmasini istiyorum. Oncelikle Sanirim artik eski ve yeni modaya uymayan anahtarlarinizdan SIKILDINIZ sanirim… Evet ben cok SIKILDIM… Dolayisi ile gozum hep yeni model Honda civiclerin anahtarlarindaydi. Tombul  ve ele gelen yeni Honda civic anahtarini aracima nasil uydururum diye dusunmeye baslamistimki elime gecen ilk yeni kasa Honda civic anahtarini actim ve cigerlerine ayirdim. Sonuc olarak  kafa yordugum seyin olabilecegini ogrendim.  Oncelikle 2 adet yeni Honda civic anahtar kabi siparis edip sabirla bekliceksiniz. Eline gecer gecmez, EF-EG-EK kasa civic anahtarinizin hemen icine takip olcun veya isterseniz yeniden cektirin yada eski anahtarinizi kulanin. Oncelikle gerekli malzemeleri temin edin ve Tampon kiriklarini tamir etme yapistiricilarindan alin. Aranizda ilgili arkadaslar varsa bir kaportaci ile konusup nerden alabileceginizi ogrene bilir ve bu konuda sizzler ile paylasa bilir. Herseyi size fotolarda detayli anlatiyorum sanirim. Sizlerde benim adimlarimi takip ederek en son model Honda gorunumlu anahtarinizi kahve icerken masanizda gerinerek birakabilirsiniz :D Kolay gelsin diyorum ve yapan herkezden Fotograf bekliyorum… Umarim zevk alirsiniz ve beni unutmassiniz….  Ozzie 

Sizin icin cektigim video link’ini izleye bilirsiniz…
VIDEO LINK’I

MALZEMELERIN TEMIN’INDEN HEMEN SONRA  YENI ANAHTARINIZI VE KABINI EBAY.COM’DAN SIPARIS EDIN

ANAHTAR KABLARININ ANAHTARLIGA TAKMA BOLUMUNDEKI IKI Di$’I KESIN… YANI IKI KABIN’DA Di$’INI.

IsTE SIZE YENI HONDA ANAHTARINIZ 

piscocuk

güzel çalışma eline sağlık

34ozn88

• ULASAN GROUP
Tesekkur ederim... O ortadaki yazi icin kusura bakmayin. Diger forumlarda insanlar kendi mali gibi pazarliyor...

34ozn88

• ULASAN GROUP
VIDEO LINK'I
« Yanıtla #3 : Mart 13, 2012, 09:57:16 ÖÖ »
Video LINK'I Icin Tiklayin.

http://www.youtube.com/watch?v=e808zN1SUGQ

poseidon999

Ebay den araştırdım 22 usd gibi bir rakama Türkiye'ye geliyor.
Yukardaki resimlerde görülen eg kasalar için olan anahtar.
Peki alacağımız anahtar kasası içine alttaki 96-01 anahtarı uyacak mı?
Olursa sipariş vereceğim.

34ozn88

• ULASAN GROUP
Benim link'e koydugum anahtar uyuyor. onu alin. Detaylarda 96-01 diyor ama ayni... En kotu ihtimal ile kendi anahtarini kullan veya olmadi biraz traslayip yerlestir icine.

Beberufi

inventor

• Co-Admin
ozan eline emeğine sağlık anahtarlıktaki vidalarıda taktınmı
buna benzer bir çalışmayı bir alarm markasının anahtarlığınada uyguluyorlardı ama her aracınki olmuyordu ama bu güzel olmuş bende yarın servise anahtarlığın fiyatını bir sorayım

34ozn88

• ULASAN GROUP
Sagolun arkadaslar. Tr de sorun bir servise varmi bakalim. En olmadi ben sizin icin bir kutu alirim gonderirim ilgili arkadasa. Sizde ordan baska arkadaslara gonderirsiniz. Boylelikle ucuza gelir

inventor

• Co-Admin
yarın soracağım ozan sen oradan anahtarlık kabı göndereceğine b16a2 veya k20 motor gönder :)

34ozn88

• ULASAN GROUP
Hahaha.. Saniyorum gumrukten gecirmezler. Aranizda konu hakkinda bilgisi olan varmi? Gumrukten nasil geciyor? Ve araca baska motor takinca ne gibi islemlerden geciyor? Ve bunun ruhsat maliyetleri nedir? Ayrica istenilen herseyi gondere bilirim.

AL-BAYRAK

sıfır motor dışında geçmiyor bildiğim....

inventor

• Co-Admin
gümrük parasını verdinmi geçiyor o gümrük kağıdıylada aracı muayeneye götürüp işletebiliyorsun ben böyle biliyorum

bbhnda

güzel ve özgün bir çalışma... emeğine sağlık kardeşim.

muratcvc

eline sağlık güzel çalışma olmuş

34ozn88

• ULASAN GROUP
sagolun arkadaslar tesekkur ederim. . . Ya eger oyleyse TR'de bir swap yapariz ya :)

inventor

• Co-Admin
bugün parçayı servise sordum 36tl dedi bana biraz pahallı gibi geldi

Carismatiq

• Mustafa

Emeğine sağlık hocam.. Bizimkileride böle yapsak harika olur  >=ok

34ozn88

• ULASAN GROUP
E tabi turkiyeye gore 15 tl falan olmasi lazim. Aranizda arkadaslar toplanin kac kisi olursaniz ben okadar adet alir gonderirim. Sizde bana sonra paypal ile gonderirsiniz.

poseidon999

E tabi turkiyeye gore 15 tl falan olmasi lazim. Aranizda arkadaslar toplanin kac kisi olursaniz ben okadar adet alir gonderirim. Sizde bana sonra paypal ile gonderirsiniz.

Toplam ürün bedelinin 150 eur yu geçmemesi lazım. Yoksa takılıyor.
Tanesi 10 usd olsa tek partide en çok 15 ürün gelir bilginize.

Öyle bir şey yapacaksak ben de varım. Hatta önce parayı gönderelim kafan rahat olsun.

34ozn88

• ULASAN GROUP

Öyle bir şey yapacaksak ben de varım. Hatta önce parayı gönderelim kafan rahat olsun.
iyide urun bana gelirse ben urunu size yollarsam fatura bedelini dusuk gosteririm ;) Normalde yapmam boyle bisey ama sonucta bu kar yapmak amacli degil.

poseidon999

iyide urun bana gelirse ben urunu size yollarsam fatura bedelini dusuk gosteririm ;) Normalde yapmam boyle bisey ama sonucta bu kar yapmak amacli degil.

Orasıda doğru zaten mantık hatası yapmışım 10 usd den 15 ürün 150 euro yapmaz 150 usd yapar.
Çoğunluk oluşursa ben katılırım.
Bu iyiliğin için teşekkür bu arada.

piscocuk

bende isterim :)

34ozn88

• ULASAN GROUP
Nedemek arkadaslar forum yetkilisi ile goruselim lutfen ve eger bu olayin listesi tutulmasi konusunda yardimci olursa kisileri belirleyelim bende yetkililer ile konusayim ve fiyat cikartayim. SonradA siparis sayisina gore urunu alirim... Ucreti ban urunu aldiktan sonra toplu gonderebilirsiniz, sorun degil

piscocuk

forum yetkilisinin bu işe karışacağını sanmam

şöyleki daha geçenlerde bir arkadaş başka bir arkadaşa ürün sip edip almamıştı..yönetim bu olayın içine girmez..burada herşey isteyen arkadaşlarla senin aranda geçer..istersen tek bir arkadaşta para toplansın o sana parayı göndersin sende ona malzemeleri gönder biz ondan alalım..yada bu işlemi tek tek yapalım