Gönderen Konu: Eski honda anahtarlarinizi 2014 Honda anahtarina Donusturme islemi... ( REPOST )  (Okunma sayısı 4975 defa)

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim
How to Convert Old Honda Keys to 2014 honda keys by using Key Genuine case

ESKI HONDANIZIN ANAHTARI SON MODEL HONDA CIVIC ANAHTARINA NASIL DONUSTURURSUNUZ…
MALZEMELER
-   Internetten siparis vereceginiz 2 adet HONDA CIVIC TYPER key CASE (http://www.ebay.com ) veya Honda Bayisine gidiniz ve Siparis Ediniz...
-   Istege bagli olarak Yeni Honda civic Anahtari (http://www.ebay.com)
-   Maket Bicagi
-   Super Yapistirici ( hizli yapistiranindan )
-   Sicak Silikon Tabancasi ( Ben size Tampon Tamir etme yapistiricisi tavsiye ederim )

YAPILIS ASAMASI
Merhaba arkadaslar… Oncelikle Bu yaptigim islem tamamen tarafima aittir ve tarafimdan dusunulmustur. Siz Team  Honda Turkey Ailesi ile bu zevkli ve beceri isteyen ufak el isini paylasmaktan mutluluk duyuyorum ve sizlerinde bu guzel seyden faydalanmasini istiyorum. Oncelikle Sanirim artik eski ve yeni modaya uymayan anahtarlarinizdan SIKILDINIZ sanirim… Evet ben cok SIKILDIM… Dolayisi ile gozum hep yeni model Honda civiclerin anahtarlarindaydi. Tombul  ve ele gelen yeni Honda civic anahtarini aracima nasil uydururum diye dusunmeye baslamistimki elime gecen ilk yeni kasa Honda civic anahtarini actim ve cigerlerine ayirdim. Sonuc olarak olabilecegini ogrendim.  Oncelikle 2 adet yeni Honda civic anahtar kabi siparis edip sabirla bekliceksiniz. Eline gecer gecmez, EF-EG-EK kasa civic anahtarinizin hemen icine takip olcun veya isterseniz yeniden cektirin yada eski anahtarinizi kulanin. Oncelikle gerekli malzemeleri temin edin ve Tampon kiriklarini tamir etme yapistiricilarindan alin. Aranizda ilgili arkadaslar varsa bir kaportaci ile konusup nerden alabileceginizi ogrene bilir ve bu konuda sizzler ile paylasa bilir. Herseyi size fotolarda detayli anlatiyorum sanirim. Sizlerde benim adimlarimi takip ederek en son model Honda gorunumlu anahtarinizi kahve icerken masanizda gerinerek birakabilirsiniz herkeze Kolay gelsin diyorum ve yapan herkezden Fotograf bekliyorum… Umarim zevk alirsiniz ve beni unutmassiniz….  Ozzie 

Sizin icin cektigim video link’ini izleye bilirsiniz…
VIDEO LINK’I
http://www.youtube.com/watch?v=e808zN1SUGQ

« Son Düzenleme: Aralık 24, 2013, 01:05:06 ÖS Gönderen: 33ozn88 »

Carismatiq

• Mustafa

Ozan emeğine sağlık çok güzel uğraşların var.. Bendemi bu şekilde yapsam yada sustalı anahtarlımı acaba karar veremedim.

can3520

Güzel paylaşım, sustalı daha güzel olur sanki :)

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim
sagol mustafacim, Kis Gelince evde el isi iste :D Havalar soguk Disarida araba ile oynayamiyoruz :D

Panjur falan yapim asamalari var bide JDM headligh yapmayida Gostericem sonra :D

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim

gomar

Paylaşım süper ve baya orijinal eline sağlık

tnrdnzekr

• TNR
ozan anahtarlığına bayıldım resmen :)

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim
Gonderiyim kardesime :)

33ozn88

• Ozan SAHIN
    • Facebook Adresim
Paylaşım süper ve baya orijinal eline sağlık
tessekkurler :)

skolyus

• MUSTAFA SAĞLIK
eyvallah paylaşım süper

JDM1857

• okan
Anahtarı nerden aldın, servisdenmi, nereden buluruz kısacası kardeşimm...5358682551