Gönderen Konu: EP2 Sport Hakkında Hava Filtresi Son Susturucu  (Okunma sayısı 2362 defa)

gargi_07

EP2 Sport Hakkında Hava Filtresi Son Susturucu
« : Haziran 11, 2011, 10:19:35 ÖS »
Öncelikle Herkese Merhaba..
EP2 Kasa Civic Aracım Var..Sizden Hangi Hava Filteresi Ve Son Susturucunun Daha İyi Olacağı Hakkında Bilgi İstiyorum..
Aem V2 Fiyatına Bile Çıkarım Bilirim O Sorun Değil Yardımcı Olursanız Sevinirim..

aRas

• Furkan Aras Alağaç
Ynt: EP2 Sport Hakkında Hava Filtresi Son Susturucu
« Yanıtla #1 : Haziran 12, 2011, 01:00:29 ÖÖ »
Filtre olarak AEM v2 güzel bir tercih.Son susturucu olarakda Otto öneririm.Tatmin edici bir sesi var.

Daha iyi olacağı hakkında derken birde..? Performans katması için mi istiyorsunuz? Yoksa sadece ses için mi?

gargi_07

« Yanıtla #2 : Haziran 12, 2011, 01:22:32 ÖÖ »
Her İkiside Benim İçin Önemli :) Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim Son Susturucu Olarak Hks Düşünüyorum Nasıl Olur Sizce ?

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #3 : Haziran 12, 2011, 01:27:06 ÖÖ »
Her İkiside Benim İçin Önemli :) Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim Son Susturucu Olarak Hks Düşünüyorum Nasıl Olur Sizce ?

Ben açıkçası sadece son susturucu ile güç alınabileceğini zannetmiyorum.Ses alırsınız.Ama güç düşündürücü olur.Egzoz manifoldundan itibaren değiştirirseniz güce faydası olabilir.Seside daha kaliteli alabilirsiniz diye düşünüyorum.

HKS'de güzel bir tercih tabii ki.

gargi_07

« Yanıtla #4 : Haziran 12, 2011, 01:40:44 ÖÖ »
Farkındayım Ama Şuan İçin Headers Düşünmüyorum Az'da Olsa Birşeyler Katmasını İstiyorum Genede Performans Olarak :)

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #5 : Haziran 12, 2011, 01:45:52 ÖÖ »
Farkındayım Ama Şuan İçin Headers Düşünmüyorum Az'da Olsa Birşeyler Katmasını İstiyorum Genede Performans Olarak :)

Elma armut olaylarına girmemek lazım :D Ufacık rakamlar alınır son susturucuya :) Birde EP2'ye işlem yapan fazla olmadıgı için pekte tecrube sahibi değilim.

gargi_07

« Yanıtla #6 : Haziran 12, 2011, 01:58:24 ÖÖ »
Teşekkürler Yinede Yardımlarınız İçin Sadece Güzel Ses Diyelim Geçelim ;)