Gönderen Konu: EL YAPIMI AMERİKAN AYDINLATMA...  (Okunma sayısı 2440 defa)

kymnnnn

EL YAPIMI AMERİKAN AYDINLATMA...
« : Nisan 18, 2014, 03:44:13 ÖS »
Herkese Selamlar...
Öncelikle forumda yeni olduğum için konu açmadan önce uyulması gereken kuralları okudum... açıkçacı biraz sert bi mizaç var ortada...
ben yine de bu konunun do it your self yazısından güç alarak bu konuyu açıyorum. gereksiz bulan arkadaşlar / yöneticiler konuyu silebilir, kilitleyebilir ya da beni uyarabilirler... bunu yazmadan geçmek istemedim...

Geçen hafta minik bir kaza sonucu arabamın ön sağ farını değiştirmem gerekti. tabi bende haylaz bi adam olarak rahat durmayıp, farda ne gibi değişiklikler yapabilirim diye eski farım üzerinde biraz oynadım.

Öncelikle, uzun zamandır bixenon yapma düşüncem vardı. elime hurdadan geçen ledli a3 farının merceğini alarak parçaladığım fara taktım. inanın bi mercek bi hondada bu kadar mı çirkin durur... >%6rol

daha sonra ilginç bir led ampul buldum... bide amerikan park modülü aldım... sonrasında farımızın dış kısmındaki kedi gözü müdür nedir o içinde ışık yanmayan zımbırtı, onu delip amber sarısı dipsiz ampul bağladım...

yazıyı çok uzattım... resimleri koyayım, yorumları alayım...

kymnnnn

Ynt: EL YAPIMI AMERİKAN AYDINLATMA...
« Yanıtla #1 : Nisan 18, 2014, 03:44:46 ÖS »
resimleri ve videoyu koymayı beceremedim... ben link versem olur mu?

https://www.dropbox.com/sc/xcb9wsas05eu9cm/8MIoLIaMis#/

Karahan1453

« Yanıtla #2 : Nisan 18, 2014, 10:58:47 ÖS »
Başarılı bir çalışma olmuş ellerinize sağlık

kymnnnn

« Yanıtla #3 : Nisan 18, 2014, 11:04:46 ÖS »
teşekkür ederim Karahan1453 ...

mericivic

• meriç BEYAZIT
« Yanıtla #4 : Haziran 23, 2014, 12:27:30 ÖÖ »
gerçekten çok hoş olmuş, o boş kedi gözümü oluyor ne oluyorsa zaten bunun için yapılmış birşey olması lazım bence bunu ticarete dök bizde nasiplenelim  >=ok