Gönderen Konu: ek kasada fk marka yay? yardımm  (Okunma sayısı 2271 defa)

I LOVE JDM

ek kasada fk marka yay? yardımm
« : Ocak 15, 2011, 07:11:24 ÖÖ »
arkadaslar 96 hb civigme fk 5cm yay takmak istiyorum.kullanan varmı acaba.en onemlisi konforu nasıldır.aracın dusmesi nasıl olur.bana arabamı yerle bir yapacak konforu cok bozmayacak bı yay arıyorum. :emo yardımlarınızı bekliyorum

I LOVE JDM

Ynt: ek kasada fk marka yay? yardımm
« Yanıtla #1 : Ocak 16, 2011, 11:18:34 ÖÖ »
arkadaslar yokmu bılgısı olan

I LOVE JDM

« Yanıtla #2 : Ocak 25, 2011, 09:08:42 ÖÖ »
biri bılgi vermeyecek mi <783^2

idedeler

« Yanıtla #3 : Ocak 27, 2011, 12:37:43 ÖÖ »
yerle bir yapacaksın arabayı ve konforu bozmayacak:) agzının tadıyla bi kasise bile giremedikten sonra 4 kişi araca bindiginde altı surtecek endişesi olursa konfor aramak lüzumsuz biraz...

mindhunter34

« Yanıtla #4 : Ocak 27, 2011, 10:16:12 ÖS »
dostum ikisi bir arada hayatta mümkün olmaz  konfordan ödün vermem diyorsan bırak orjinal kalsın. hertürlü konfor bitiyor onu söyleyim. bende fk 6/4 var yoldaki her eğimi çıkntıyı resmen içinde hissediyosun

Tufan_ucler

« Yanıtla #5 : Ocak 28, 2011, 08:20:08 ÖÖ »
benim aracım EG FK nın 5/3 yayını taktım. ÖN taraf çamurlukla lastik arası 1 parmak arka taraf 2 parmak boşluk oluyor.

spor yayla aracı çok basamazsın ama bu yükseklik ile konforumu sorarsan takalı 1 hafta oldu ama çok memnunum yol tutaşta çok iyi.

konfor/yol tutuş aramıyorum sadece arabam yerle bir olsun diyorsan coil over al tak istediğin yükseklikte kullan.

karar senin.

I LOVE JDM

« Yanıtla #6 : Ocak 28, 2011, 05:38:57 ÖS »
arkadaslar elbettki ozulacak ben oyle birsey demek istedim.bi onceki arabaım satma amacım o coilsprınglerdı.arabadan sogudum... konfor buzulsun o.degıl ama cukurlarda pat küt gıtmek istemiyorm tek derdim o.simdi 1.4 u yapıyorum düşüklük konusunda biraz abartmak istiyorum bu konuyuda acma amacım hangı yay cukurları hissettırmez fazlasıyla...?