Gönderen Konu: eibach yay iidir ii.........  (Okunma sayısı 3631 defa)

roadrunner

• Ziyaretçi
eibach yay iidir ii.........
« : Kasım 17, 2005, 03:43:47 ÖS »
slm millet....1 ay önce vtec aldım.üzerinde ayarlanabilir koni amortisör wardı.ben de gittim bi de eibach yay taktım ,3lükten.eroll bilir:)).ayrıca 3 deil 4-4.5 düştü.yerde sürünüyor.neyse.denildiği gibi kıçı biraz ,bir parmak kadar yukarda kaldı we yayla amortisörün uyumu çok ii.gene denildiği üzere sert değil.sertmi yumuşakmı ,bunları düşünmeye fırsat bırakmıyor.tepki süper.yol tutuş çok ii.yalnız ,kola kutusunu dewirmeden üzerinden geçemiyorum  :D .ben de sorun yok......... :-D şimdilik....

ImportRacer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Kasım 17, 2005, 03:50:20 ÖS »
Güle güle kullan iyi eglenceler sürünmek güzeldir  :D

tamponu kırmamaya dikkat et derim bide yola dikkat et beklemedgn anda bi taş çıkıp güm die bi sesle karşılaşblrsn sonra butun trafigi,de kitleyeblrsn taşı almak için arabayı durdurup :D yaşanmış olaylardır :D:D

roadrunner

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Kasım 17, 2005, 04:10:52 ÖS »
walla bukalemun wari olduk :D .ayrıca bunu yanlışlıkla açmışım ya :P diğer sayfada ,baktıysan bu yazının aynısı war...we sağol sürünmeye alışacaz..........dediin gibi inşallah taş lastik süpürge :-)  gibi şeyleri altımıza cümleten almayız.........we bunun arkası nasıl iner acaba?

EROLL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Kasım 17, 2005, 04:38:50 ÖS »
cagrı taş gibi olum araba  biraz sürün herşey sürünerek başlar.. :D

roadrunner

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Kasım 18, 2005, 12:03:16 ÖÖ »
oohooo eroll beyler de burdaymışşşş..... :D hondamız war ,sürünecez artık napalım........ :P...eroll yarın gelemeyecem olm ben inciraltına.başka zaman ya da diğer cuma hallederiz.see u...... 8)

dd1777

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Kasım 18, 2005, 08:22:43 ÖÖ »
biraz daha düşürmeni tavsiye ederim bu gercekten daha eğleceli oluyo

kelalper

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Kasım 18, 2005, 09:49:36 ÖÖ »
Koni ve eibach ııyk. Koni arabayı kırmaya yarar eibachta alçaltmaktan başka hiç bişeye yaramaz. Eğer gerçekten araban alçaksa o zaman sana tavsiyem konileride söktür yerlerine metal çubuklar taktır. o kadar alçak bi araba koni gibi sert amortisörlerle hata kabul etmez. Konilerin bounce ve rebounce  değerleri kötüdür. Yani biri açılma diğeride kapanma sertlikleri. Bir araba ne kadar sert olursa o kadar iyi yol tutar anlamına gelmez. Konilerin bu kadar tutulmasının nedenide ucuz olmasıdır. Bunların dışında arkasının 1 cm daha yüksek olması daha iyi. Kullandığın araba önden çekişli olduğu için yere daha iyi basması ve gücü daha iyi yere vermesi açısından böyle kalsın.

HONDA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Kasım 18, 2005, 09:50:48 ÖÖ »
Ben cup yaptım alper arka 1 cm daa yüksek ahahaha

dd1777

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Kasım 18, 2005, 09:54:33 ÖÖ »
bendede öle 1.5 cm

roadrunner

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Kasım 18, 2005, 09:11:55 ÖS »
eywallah millet ,nasihat we öneriler için.walla daha fazla alçalacak param yok :P ....herkes kendi markasını konuşsun bööle daha ii oluyor demi :cool: ...sonuçta herkes her marka helezon we amortisörü arabasına takıp gezmedi...hadi kolay gelsin :-D

coolvtec

• Ziyaretçi
Ynt: eibach yay iidir ii.........
« Yanıtla #10 : Haziran 26, 2006, 06:10:15 ÖS »
Arkaları Koninin ayarlarından en aşşa indirdinmi? Hala yüksek mi? Önleri de en üst yapsan da durum değişmiyomu?