Gönderen Konu: Eibach Sportline mı pro kit mi ?  (Okunma sayısı 5793 defa)

semieh

Eibach Sportline mı pro kit mi ?
« : Mart 09, 2013, 12:23:21 ÖS »
Kısmetse 3.5 mm eibach yay alacagım  bu ay fakat  2  çeşit var  sportline ve pro kit diye  hangısı daha ıyı bu konuda bılgısı olan aydınlatırsa sevınırım teşekkürler

hacettepeli

Ynt: Eibach Sportline mı pro kit mi ?
« Yanıtla #1 : Mart 09, 2013, 02:01:26 ÖS »
ıyısı kotusu yok bırı 3,5 cm  bırı 5 cm dusurur

semieh

« Yanıtla #2 : Mart 09, 2013, 09:46:03 ÖS »
ok eyvallah bende ıkısı bırbırınden farklı  yapıya sahıp sanıyordum  hangısı 3.5

oukanns

• OUKANNS
« Yanıtla #3 : Mart 12, 2013, 09:17:00 ÖÖ »
Prokit      3,5 cm düşürür
Sportline  5 cm düşürür. Bu arada ben de prokit takmayı düşünüyorum. Nereden alacaksınız yayları ve fiyatı nedir? Ben İzmir deyim. Bilen arkadaşlar İzmir den nereden alabilirim bu yayları?

selim1974

« Yanıtla #4 : Mart 12, 2013, 06:30:54 ÖS »
aralarındaki en önemli fark biri orjinal amortisörlerinin canına okur, diğer gıdıklar :)

çare subjektif bir yorumla koni sertlik ayarlı amortisör + koni yaylar olabilir ... 5 cm sportline ile yerdeki çukur tümsek vs daha çok hissedersin ... kule gergisi de alırsan iyi olur ...

ben motorla radikal olarak (en az dereceli egzantrik) oynayamadığım için modifiye olayına honda civic fd6 aracımda girmedim, çünkü ötesini göremiyorum, gitmeyen süslü bir aracı da sevmiyorum, turbo da taksak forged piston olmadığı için riskli verimsiz bir uygulama oluyor ... aracımız için maşallah yok yok yani ...