Gönderen Konu: Double-up bor hakkında yorumlar  (Okunma sayısı 6179 defa)

bykus

Double-up bor hakkında yorumlar
« : Mart 10, 2012, 08:19:49 ÖS »
Arkadaşlar double-up boru kullanmış ve memnun kalmış biri olarak sizlerinde kullanan veya kullanmayan tüm arkadaşların yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum....

55en082

Ynt: Double-up bor hakkında yorumlar
« Yanıtla #1 : Mart 11, 2012, 02:53:17 ÖS »
ne gibi bir değişim oldu konuyu acarmısın?

bykus

« Yanıtla #2 : Mart 12, 2012, 03:40:40 ÖS »
tabiiki  öncelikle aracımın motorunun sesinde azalma oldu  ve aracımın çekişinde performansında artma oldu bana servisten söyledikleri   aşırı ısıya karşı dayanıklılığın artmasına etki eder  aracın sessiz çalışmasına ve kompresyon değerlerini artırmaya yardımcı olur ve söyledikleri gibi oldu  ben çok memnunum burda kullanan başka arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum sonuçta yeni kullanıcıyım  ilerde bi sorunla karşılaşıp karşılaşmayacağımı bilmek istiyorum :)

55en082

« Yanıtla #3 : Mart 12, 2012, 11:26:51 ÖS »
aracınızın km nedir?

bykus

« Yanıtla #4 : Mart 13, 2012, 12:54:42 ÖS »
110.000 de hocam ilginizden dolayı teşekkür ederim.  doubleup harika sizede tavsiye ederim..
« Son Düzenleme: Mart 13, 2012, 12:55:29 ÖS Gönderen: bykus »

55en082

« Yanıtla #5 : Mart 13, 2012, 03:47:57 ÖS »
bende denemeyi düşünüyorum motor yagını degiştikten sonra katıcam yagıma birde carbon clean da uygulıcam sonucaları yazarım

YUNUS MERİÇ

« Yanıtla #6 : Mart 13, 2012, 03:55:17 ÖS »
aslında böyle şeylere karşıydım ama benim usta ısrar etti ve koydu memnun kalıcaksın dedi..ve öylede oldu araç sessiz çalışıyor ve sanki ivlemesi arttı gibi şu an bi sıkıntı yok iyi gidiyor

gecetilkisi

« Yanıtla #7 : Mart 15, 2012, 09:40:42 ÖÖ »
eski aracımda denedim bir fark olmadı ustune ustuk yag lambası gec sonmeye basladı sonra daha 10000 km bile kullanmadıgım supaplar aşındı. satanların haricinde pek tavsiye eden yok gibi. bu benim görüşüm.

bykus

« Yanıtla #8 : Mart 15, 2012, 10:16:41 ÖÖ »
ürünün araca herhangi bir zarar verdiğinde bunu belgelediğinizde doubleup markasının tüm masrafı ödeyeceğinden haberiniz yok galiba  yapma arkadaşım madem aracına zarar verdi  neden şikayette bulunmadın bu arkadaş ürünü kötülemek için burada belli ben gerçekten kullanan  arkadaşlardan yorum bekliyorum ve kullanmak isteyenlerde doubleup  boru  gönül rahatlığı ile kullanabilir....

paradigma

« Yanıtla #9 : Mart 15, 2012, 10:22:38 ÖÖ »
Ustama sordum, koyalım mı hazır yağ değiştirirken dedim, aman ha kesinlikle yapma öyle birşey, motordaki sürtünmenin bile önemi var, adamlar bu araçları yaparken herşeyi hesaplıyorlar, hele Honda kesinlikle tavsiye etmiyor diyerek koydurmadı. Ustam da 90 lardan beri Honda üzerine çalışıyor. Bir bildiği var dedim, koydurmadım.

bykus

« Yanıtla #10 : Mart 15, 2012, 10:35:58 ÖÖ »
öyle olsa türkiyenin en tanındık servislerinde mesela birmot  ta bu ürün kullanılmazdı.. 
 arkadaşlar iyi araştırın ona göre yorum yapın...

gecetilkisi

« Yanıtla #11 : Mart 15, 2012, 02:05:52 ÖS »
ürünün araca herhangi bir zarar verdiğinde bunu belgelediğinizde doubleup markasının tüm masrafı ödeyeceğinden haberiniz yok galiba  yapma arkadaşım madem aracına zarar verdi  neden şikayette bulunmadın bu arkadaş ürünü kötülemek için burada belli ben gerçekten kullanan  arkadaşlardan yorum bekliyorum ve kullanmak isteyenlerde doubleup  boru  gönül rahatlığı ile kullanabilir....

20 yasındakı aracı nasıl belgeleyim..... belgelemeye kalksam aracın bedeli kadar para dökmem lazımdı.

paradigma

« Yanıtla #12 : Mart 15, 2012, 02:13:29 ÖS »
öyle olsa türkiyenin en tanındık servislerinde mesela birmot  ta bu ürün kullanılmazdı.. 
 arkadaşlar iyi araştırın ona göre yorum yapın...
Sadece faydanın bu tarz kullanımlar için yeterli olduğunu düşünmüyorum. İşin içine ticaret, para girince birçok şeyden vazgeçiyorlar. Double-up'u kötülemiyorum, nasıl olduğunu bilmiyorum ama, farzedelim işe yaramayan bir ürün, ama parayı verdikten sonra serviste de sattırır, tavsiye de ettirir.. O nedenle şurada koyuluyormuş, burası tavsiye ediyormuş sözleri açıkçası benim için çok fazla birşey ifade etmiyor.

bykus

« Yanıtla #13 : Mart 17, 2012, 08:25:03 ÖÖ »
arkadaşlar sizleri anlıyorum  fakat bir ürünü denemeden sonuçları elde etmeden zararını vaya yararını göremeyiz. ben kullandım ve şu ana kadarda bi zararını görmedim aksine doubleup bor gerçekten faydalı .... ilerde kullanmak isteyenler deneyebilirler..

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #14 : Nisan 25, 2012, 09:32:03 ÖS »
warmı adam gibi dyno belgen. paşaoğlunda veya bildik yerde. yağ ile performans artırılıyor olsa formula arabalarına komple nanobor koyarlar. bulmuşsunuz milleti anlatın masalınızı. foruma bor konusu haricinde bir katkınız yok.