Gönderen Konu: Direksiyon üzerindeki müzik kumanda düğmeleri sonradan eklenebilir mi?  (Okunma sayısı 3110 defa)

Sarcotech

Uzun bir aradan sonra herkese merhabalar tekrardan.Benim sormak istediğim bir konu var.Aracım Honda civic sedan 'ın dream modeli.Bildiğiniz gibi üst modellerde olmasına rağmen bu modelde müzik volume açma ve kapatma düğmeleri direksiyonun üstünde değil,ön panelin üzerinde.İlk başlarda çok umursamamıştım ama bu kadar hoş tasarımlı bir aracın, diğer marka en düşük modellerdeki arabalarda bile varken böyle bir özellikten yoksun olması hoşuma gitmemeye başladı.Benim soruma gelince acaba bunu daha sonradan araca uygulamak mümkün mü?Böyle birşeyi yapma istediğimizde nerede yaparlar ve çok tuzlu mu olur?Bir de sonradan yapılma olduğu için çakma görüntüsü verir mi?Şimdiden teşekkürler.

sado06

Sanırım eklenebilir fakat servis ne fiyat çekecek o aparat için?

firstcevher

Ynt: Direksiyon üzerindeki müzik kumanda düğmeleri sonradan eklenebilir mi?
« Yanıtla #2 : Mayıs 24, 2009, 01:10:28 ÖÖ »
Kardeşim nerelerdesin sen yaa? Bi geldin gittin kayboldun sonra :D

Baba sanırsam ekletilebiliyor ama maliyeti astarı yüzünden pahalıya geliyor gibi duymuştum... eğer salı gününü beklersen sana haber edebilirim bu konu ile ilgili ;) pztesi sorarım olurmu?

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mayıs 24, 2009, 01:24:45 ÖÖ »
heralde ancak direksiyon değiştirilip kumandalı olanı takılabilir ama içinde hava yastığı olduğu için pahalıdır

Sarcotech

« Yanıtla #4 : Mayıs 24, 2009, 06:46:36 ÖÖ »
Teşekkür ederim ilginiz için arkadaşlar ama sanırım dediğiniz gibi astarı yüzünden pahalıya gelebilir.Hem doğru hava yastığı durumları da var.Yine bi fiyatları öğrenebilirsem süper olur.O kadar aksesuar taktırıyoruz bari bu sefer buna kasayım.Arabada müzik olmazsa olmaz benim için.Onu da vites atar gibi değiştirmek çok canımı sıkıyor :)

sado06

Kardeşim nerelerdesin sen yaa? Bi geldin gittin kayboldun sonra :D

Baba sanırsam ekletilebiliyor ama maliyeti astarı yüzünden pahalıya geliyor gibi duymuştum... eğer salı gününü beklersen sana haber edebilirim bu konu ile ilgili ;) pztesi sorarım olurmu?

Eyvallah kardeş sağol. Aracı mod lamaya çalışıyorum ya yavaştan yavaştan başlıyorum . Görüşelim kardeşim önümüzdeki hafta Ank dışındayım ondan sonraki hafta salı veya çarşamda sanırım müsaitim görüşelim

firstcevher

« Yanıtla #6 : Mayıs 25, 2009, 12:24:40 ÖÖ »
tmm baba görüşelim ;) haberleşiriz gelince haber et ;)

burağım sanada haber etcem olup olmama işini ;)

Sarcotech

« Yanıtla #7 : Mayıs 25, 2009, 08:26:46 ÖÖ »
Tamam kardeşim, çok teşekkür ederim, çok sağolasın :)