Gönderen Konu: Spor yay  (Okunma sayısı 9348 defa)

klc-ozhn

Spor yay
« : Şubat 13, 2013, 09:18:49 ÖÖ »
Arkadaşlar merak ettigim bir konu var . Şimdi aracıma yay almayı düşünüyorum eibach yay en iyisi oldunu biliyorum. Peki h&R, voglant , F&k ,Tein
bunlar arasında iyiden kötüye sıralama yapabilirmiyiz bilen arkadaş varsa ?

asymetry

• asymetry
Ynt: Spor yay
« Yanıtla #1 : Şubat 14, 2013, 09:45:06 ÖÖ »
Arkadaşlar merak ettigim bir konu var . Şimdi aracıma yay almayı düşünüyorum eibach yay en iyisi oldunu biliyorum. Peki h&R, voglant , F&k ,Tein

eibach konforu çok bozmaz h&r daha serttir ama h&r daha çok basar tein de güzel yay ben aksesuarcıyım bu üç markayıda sattım kullandım en son 1999 civic e taktık (tein) arkadaşımın aracı gayet memnun.. kaç cm düşünüyosun yayı ve aracını söylersen daha rahat öneride bulunurum..

klc-ozhn

« Yanıtla #2 : Şubat 14, 2013, 11:10:32 ÖÖ »
Fk ve voglant hakkında düşünceniz nedir ? ben 3.5 takmak istiyorum ama çevremdekiler hiç takma daha iyi takıcaksan 5 tak diyorlar. 5 de sürter diye korkuyorum .

klc-ozhn

« Yanıtla #3 : Şubat 14, 2013, 11:10:59 ÖÖ »
Araç 98 civic

CemalSumlu

• Cemal
« Yanıtla #4 : Şubat 14, 2013, 11:35:47 ÖÖ »

eibach konforu çok bozmaz h&r daha serttir ama h&r daha çok basar tein de güzel yay ben aksesuarcıyım bu üç markayıda sattım kullandım en son 1999 civic e taktık (tein) arkadaşımın aracı gayet memnun.. kaç cm düşünüyosun yayı ve aracını söylersen daha rahat öneride bulunurum..

KW nin yayları nı önerebilirim sert değildir.
« Son Düzenleme: Şubat 14, 2013, 11:36:13 ÖÖ Gönderen: CemalSumlu »

asymetry

• asymetry
« Yanıtla #5 : Şubat 14, 2013, 12:18:38 ÖS »
Fk ve voglant hakkında düşünceniz nedir ? ben 3.5 takmak istiyorum ama çevremdekiler hiç takma daha iyi takıcaksan 5 tak diyorlar. 5 de sürter diye korkuyorum .
voglant hiç satmadım kullanmadımda o yuzden iyi yada kötü demem doğru olmaz fk tavsiye etmem ama orta halli bişe istiyosan tein iyi bişe istiyosan eibach derim fiyat araştırdın mı? bu arada aracı kullanım seklini bilmiyorum ama görsellik istiyosan 5cm yok biraz göze hoş gelsin kullanırkende sıkıntı yaşamak istemiyorum diyorsan 3.5..

semieh

« Yanıtla #6 : Şubat 14, 2013, 01:12:31 ÖS »
voglant hiç satmadım kullanmadımda o yuzden iyi yada kötü demem doğru olmaz fk tavsiye etmem ama orta halli bişe istiyosan tein iyi bişe istiyosan eibach derim fiyat araştırdın mı? bu arada aracı kullanım seklini bilmiyorum ama görsellik istiyosan 5cm yok biraz göze hoş gelsin kullanırkende sıkıntı yaşamak istemiyorum diyorsan 3.5..

hocam  3.5 yayda  uygun fıyat  ve konfor  oranını hangısınde yakalayabılırız 

klc-ozhn

« Yanıtla #7 : Şubat 14, 2013, 01:45:39 ÖS »
Peki Hr ile tein arasında hangisi daha iyidir? Birde fiyat aralıkları nelerdir

asymetry

• asymetry
« Yanıtla #8 : Şubat 14, 2013, 02:27:31 ÖS »

hocam  3.5 yayda  uygun fıyat  ve konfor  oranını hangısınde yakalayabılırız 
fiyatına göre derseniz tein iyidir derim ama konfor işin içine girerse eibach

asymetry

• asymetry
« Yanıtla #9 : Şubat 14, 2013, 02:29:23 ÖS »
Peki Hr ile tein arasında hangisi daha iyidir? Birde fiyat aralıkları nelerdir
h&r daha iyi tabi ama fiyatıda teine göre yüksek tein 220-250tl arası h&r 350tl civarı olması lazım

can3520

« Yanıtla #10 : Şubat 14, 2013, 09:06:34 ÖS »

KW nin yayları nı önerebilirim sert değildir.
ben vtec2'de KW kullanıyorum tavsiye ederim

TAHAHAMZA

« Yanıtla #11 : Şubat 14, 2013, 10:09:56 ÖS »
benim arabanın sağ taraf 5 milim aşşağı indi bu yaylardan lerden taksam düzelirmi

BraTo

« Yanıtla #12 : Şubat 15, 2013, 11:07:32 ÖÖ »
Vtec2'de Vogtland başı çeker. Konforu 10 numaradır.

looper2

« Yanıtla #13 : Şubat 18, 2013, 10:55:28 ÖÖ »
mrb arkadaşlar. bende yeni vti 15 inc jant taktırdım. yay da taktıracam. ama kaç cm lik taktıracağım hakkında bilgim yok. çok fazla basmak istemiyorum. hoş görünsün ve konfordan kaybetmeyelim yeterli. birde uzun yolada gidip geliyorum. haliye araçta biraz yükte oluyo sürtme olayı falan olmamsı için kaç cm ve hangi marka almam gerekir. şimdiden tşk ederim. birde eibach 3.5 cm 450 tl fiyat verdiler. normalmidir pahalımıdır ?

looper2

« Yanıtla #14 : Şubat 18, 2013, 11:09:40 ÖÖ »
bu arada araç 2000 model 1.6 ies

16ec813

« Yanıtla #15 : Şubat 18, 2013, 02:07:16 ÖS »
eibach tak bak keyfine ben  şuan kullanıyorum

palio78

« Yanıtla #16 : Mart 30, 2013, 05:20:24 ÖS »

2005 civic var arkdşlar bende de..hiç yay taktırmadım,araştırdm biraz en çok tercih edilen vogtland ve eibach..ama biarkdştan tein markasını duydum çok memnun olduğunu söylüyor..

bizim buranın yolları biraz bozuk ama ben yine de önlere 5,arkalara 3,5 takmayı düşünüorm çünkü ikisini de eşit takınca  vtec2lerde kafa biraz havada kalıyormş sanırım..siz ne önerirsiniz?düşünceleriniz neler?

55en082

« Yanıtla #17 : Mart 31, 2013, 01:22:27 ÖÖ »
teini bende cok duydum arkadaşlar bi 3.5 luk tein herkesin işini görür gibi foto falan olan varsa yüklerse güzel olur

palio78

« Yanıtla #18 : Mart 31, 2013, 04:57:02 ÖS »
evet 3.5 tein takan varsa foto paylaşırsa çok memnun olurum..arabama ilk defa yay taktıracağım inş güzel olmasını istiorm..