Gönderen Konu: Delioğlanın Yeni Hali  (Okunma sayısı 10227 defa)

AAE71

• Timothy
Delioğlanın Yeni Hali
« : Ağustos 17, 2013, 01:47:40 ÖÖ »
Durmak yok Modifiyeye devam. Arkadaşlar tavan aydınlatma ampullerinin nasıl söküldüğünü bilen var mı? Plaka ampullerini ve gündüz farlarını kendim değiştirdim tavanı da denedim ama kırılacak gibi oldu. Bir de sisler ve uzunlar H7 mi H11 mi?

YUNUS MERİÇ

Ynt: Delioğlanın Yeni Hali
« Yanıtla #1 : Ağustos 17, 2013, 09:13:27 ÖÖ »
kardesim maşallah allah kaza bela vermesin..fakat öndeki kırmızı hoş durmuyor benim fikrim... bırak bu araba sade kalsın >=ok

BugraH4N

« Yanıtla #2 : Ağustos 17, 2013, 10:29:56 ÖÖ »
bence tek olduğundan durmuyor gibi altaki siyah difrizorlu kısımıda kaplasan daha şık dururdu ama bu halide güzel renk tonu fotografta güzel cıkmış

ertunc_93modelci

« Yanıtla #3 : Ağustos 17, 2013, 01:07:44 ÖS »
folyo hic olmamıs kardeş bari karbon yapaydın

alimagar

• şeyhmus bilgiç
« Yanıtla #4 : Ağustos 17, 2013, 01:29:04 ÖS »
hocam yanlış anlamada kırmızı hiç olmamış tabiki senin zevkin saygı duyarım ben olsam oraya komple krom kaplatırım modifiye yapayım derken aşırıya kaçma biryerden sonra apaçi işine kaçıyor ölçülü modifiye iyidir

AAE71

• Timothy
« Yanıtla #5 : Ağustos 17, 2013, 02:08:02 ÖS »
hocam yanlış anlamada kırmızı hiç olmamış tabiki senin zevkin saygı duyarım ben olsam oraya komple krom kaplatırım modifiye yapayım derken aşırıya kaçma biryerden sonra apaçi işine kaçıyor ölçülü modifiye iyidir
Orjinali krom zaten

AAE71

• Timothy
« Yanıtla #6 : Ağustos 17, 2013, 02:10:09 ÖS »
bence tek olduğundan durmuyor gibi altaki siyah difrizorlu kısımıda kaplasan daha şık dururdu ama bu halide güzel renk tonu fotografta güzel cıkmış
Teşekkürler hocam. canlı görsen rengi daha güzel. fotoda tam çıkmamış.

Ulen demekki aynaları da kaplama fikrimizi gerçekleştirsek temelli  apaçi yapacaklar bize :)

alimagar

• şeyhmus bilgiç
« Yanıtla #7 : Ağustos 17, 2013, 02:11:34 ÖS »
Orjinali krom zaten
yanlış anlattım galiba bu gümüş renginde olan o zaman daha şık dururdu

alimagar

• şeyhmus bilgiç
« Yanıtla #8 : Ağustos 17, 2013, 02:18:36 ÖS »
Orjinali krom zaten
demek istediğim kırmızı yerine gümüş renig honda yazısını kırmızı olabilirdi

AAE71

• Timothy
« Yanıtla #9 : Ağustos 17, 2013, 02:29:50 ÖS »
Hocam tam anlayamadım demek istediğinizi.. alttaki resimde göründüğü gibi orjinali krom zaten. Neyse zevkler ve renkler tartışılmaz. Bu da benim zevkim ve rengim. Önerileriniz için teşekkürler.

alimagar

• şeyhmus bilgiç
« Yanıtla #10 : Ağustos 17, 2013, 02:35:21 ÖS »
Hocam tam anlayamadım demek istediğinizi.. alttaki resimde göründüğü gibi orjinali krom zaten. Neyse zevkler ve renkler tartışılmaz. Bu da benim zevkim ve rengim. Önerileriniz için teşekkürler.

sadece h logosunu kırmızı yapsaydın daha şık dururdu  eleştiriler yapıyorum umarım yanlış anlama beni

EREN DUMAN

« Yanıtla #11 : Ağustos 17, 2013, 02:38:07 ÖS »
Maşallah, güle güle kullanın

AAE71

• Timothy
« Yanıtla #12 : Ağustos 17, 2013, 02:39:30 ÖS »
İlk başta ben de onu istedim ama bulamadım kırmızı logo FB7 için. ben de ortayı kırmızı yapamıyorsam etrafını yapayım dedim. Logoyu da kapladık ama anında attı. eğimleri fazla olduğundan. Bulabilirsem tabiki o şekil de iyi olabilir. denemek lazım. FB7 ler yeni yeni modlanmaya başlandı ve parça bulamıyoruz. mesela 2 aydır kit halinde simota aem farketmez hava filtresi arıyorum. en son vanalı egsoz yapcam bu gidişle

alimagar

• şeyhmus bilgiç
« Yanıtla #13 : Ağustos 17, 2013, 02:43:47 ÖS »
İlk başta ben de onu istedim ama bulamadım kırmızı logo FB7 için. ben de ortayı kırmızı yapamıyorsam etrafını yapayım dedim. Logoyu da kapladık ama anında attı. eğimleri fazla olduğundan. Bulabilirsem tabiki o şekil de iyi olabilir. denemek lazım. FB7 ler yeni yeni modlanmaya başlandı ve parça bulamıyoruz. mesela 2 aydır kit halinde simota aem farketmez hava filtresi arıyorum. en son vanalı egsoz yapcam bu gidişle
hava filtresi olmadan vanalı eksozu takmanı önermem ebaydan bulabilirsin filtreyi mübarek o sitede yok yok

teachers71

« Yanıtla #14 : Ağustos 17, 2013, 05:57:14 ÖS »
maşallah.güzel olmuş.tek eleştirim ön tampon altındaki siyah kısım.sanki taponu ikiye bölmüş.tampon sağ ve sol diye 2 parçaymış gibi duruyor. kırmızı olsa daha iyimi olur acaba?

AAE71

• Timothy
« Yanıtla #15 : Ağustos 17, 2013, 06:46:28 ÖS »
camcıya gittiğimde deneyim bi kırmızıyı bakalım. şöyle bi canlandırdım da olabilir aslında.

AAE71

• Timothy
« Yanıtla #16 : Ağustos 17, 2013, 06:47:19 ÖS »
maşallah.güzel olmuş.tek eleştirim ön tampon altındaki siyah kısım.sanki taponu ikiye bölmüş.tampon sağ ve sol diye 2 parçaymış gibi duruyor. kırmızı olsa daha iyimi olur acaba?
Peki bu durumda araç kırmızı beyaz olacak.  aynalar ve spoileri de kırmızı yaptırayım mı??

teachers71

« Yanıtla #17 : Ağustos 17, 2013, 07:09:01 ÖS »
o biraz abartı olabilir. haydi aynalar belkide spoiler abartı olur diye düşünüyorum.

teachers71

« Yanıtla #18 : Ağustos 17, 2013, 07:11:52 ÖS »
aynaların altındaki siyah şerit bant kırmızı olabilir.ön panjurdaki kırmızıyla uyumlu olabilir. deneyebilirsiniz.folyo olduğundan beğenmezseniz sökersiniz. araç üstünde görmeden net bişi söylemek zor.

excalibure07

« Yanıtla #19 : Ağustos 19, 2013, 08:49:10 ÖÖ »
plaka led lerini nerden aldınız ..

teachers71

« Yanıtla #20 : Ağustos 19, 2013, 10:27:49 ÖÖ »
Bende eski aracımda o mor ledlerden kullandım.ama 1 yıl bile gitmiyor. Bozuluyorlar. Marketlerin oto aksesuar kısmlarında var. Ben tekzenden almıştım.sonra birkaç yerde görmüştüm. Ama bu araca takarmıyım bilmiyorum.

alfaus007

« Yanıtla #21 : Ağustos 19, 2013, 10:30:37 ÖÖ »
herkesin dediği gibi öndeki kırmızı şerit pek güzel durmamış hocam şahsi fikrim. Siyah olsa daha güzel dururdu bence..

AAE71

• Timothy
« Yanıtla #22 : Ağustos 31, 2013, 05:54:42 ÖS »
plaka led lerini nerden aldınız ..
sanayide herhangi bi dükkandan. t10 led.

muratfs41

« Yanıtla #23 : Eylül 02, 2013, 12:07:36 ÖÖ »
kırmızı değilde böyle koyu kırmızı kiremit rengi gibi yapıyolar cok guzel oluyo

tnrdnzekr

• TNR
« Yanıtla #24 : Eylül 02, 2013, 10:28:22 ÖÖ »
kesinlikle ve ısrarla on kromu karbon fiber yapıosun aynalarla birlikte
aracın karşısında geçip izle ondan sonra başkada bişey yapma benim fikrim :)