Gönderen Konu: dc sport egzost için görüşlerinizi istiyorum  (Okunma sayısı 6106 defa)

iskender

• Ziyaretçi
dc sport egzost için görüşlerinizi istiyorum
« : Ağustos 22, 2007, 11:17:49 ÖÖ »
arkdaşım audi 2.0fsi aracına dc sport egzost takmak istiyo görüş belirtirmisinz yada başka ne önerirsiniz  

infaztim

Ynt: dc sport egzost için görüşlerinizi istiyorum
« Yanıtla #1 : Ağustos 22, 2007, 01:42:20 ÖS »
DC li alman görmedim hiç ama MAGNAFLOW iii ses verio almanlarda. netten araştırın ses hoşunuza gidicektir performansıda oldukça iyi

iskender

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ağustos 22, 2007, 02:33:13 ÖS »
bende hiç almanda göremedim typer da duydum sesi mütif aynı sesi 2.0fsida da alırız zannediyorum

R-13239

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ağustos 22, 2007, 07:41:15 ÖS »
Aynı sesi pek alamazsınız , sonuçta motorlar farklı...

DC'lerin yeni modelleri biraz uzun once ona baktırın aracınıza uyuyormu diye ...

iskender

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ağustos 23, 2007, 10:39:21 ÖÖ »

Aynı sesi pek alamazsınız , sonuçta motorlar farklı...

DC'lerin yeni modelleri biraz uzun once ona baktırın aracınıza uyuyormu diye ...

uyumludur herhalde sordugumuz yerde adam uymaz gıbı bısı demedı. seste hayal kırıklığı yaşarmıyız aceba

Zubeyir

« Yanıtla #5 : Ağustos 23, 2007, 11:01:53 ÖÖ »
iskendercım  kımde duydun  dc yı typer da:D bendekıyse headers taktım sımdı gel bıde  duy  bomba oldu bomba :)

iskender

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ağustos 23, 2007, 11:09:00 ÖÖ »
 :kiskis yok abi sende duymadım başka bi kırmızı varya maltepede okuyo cocuk buğra mıydı adı  karıştırıyo olabilir ogün maltepedeydi onun araçta duydum fatih abiye fln da sorduk olur fln dedi 2.0fsi a seninkide bomba olmuştur tabii dinlerizz en kısa zamanda  :D

Zubeyir

« Yanıtla #7 : Ağustos 23, 2007, 11:09:45 ÖÖ »
bu arada magnaflow alırsanız 2 el var bı arkımda haberım olsun  sıfıra para vermeyın boşa

Zubeyir

« Yanıtla #8 : Ağustos 23, 2007, 11:10:55 ÖÖ »

:kiskis yok abi sende duymadım başka bi kırmızı varya maltepede okuyo cocuk buğra mıydı adı  karıştırıyo olabilir ogün maltepedeydi onun araçta duydum fatih abiye fln da sorduk olur fln dedi 2.0fsi a seninkide bomba olmuştur tabii dinlerizz en kısa zamanda  :D

onda duyman ımkansızdır o benım arabadır cunkı onda suan  standart egzos va r :)  aldı dcyı ama daha takmadı :)

iskender

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ağustos 23, 2007, 01:18:06 ÖS »

onda duyman ımkansızdır o benım arabadır cunkı onda suan  standart egzos va r :)  aldı dcyı ama daha takmadı :)
vardı abi ya gördum yani. siz ogun reşit abiyle gelmeden önce çocuk ordaydı ses güzel ama mutlaka senınkı daha ıyıdır >=ok

iskender

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ağustos 23, 2007, 01:19:32 ÖS »

bu arada magnaflow alırsanız 2 el var bı arkımda haberım olsun  sıfıra para vermeyın boşa
aslında arkadaş magnaflow düşündü fiyat çok diye ıstemedi bi sorarmısın ne kdr verio bende sorim 2.el alırmı diye

Zubeyir

« Yanıtla #11 : Ağustos 23, 2007, 01:51:39 ÖS »

vardı abi ya gördum yani. siz ogun reşit abiyle gelmeden önce çocuk ordaydı ses güzel ama mutlaka senınkı daha ıyıdır >=ok

fıltredırr oooooo.emınım onda egzos yoktur.plakası U muydu BC mı belkı yasının U plakadır senın gordugun:)

Zubeyir

« Yanıtla #12 : Ağustos 23, 2007, 01:52:44 ÖS »

aslında arkadaş magnaflow düşündü fiyat çok diye ıstemedi bi sorarmısın ne kdr verio bende sorim 2.el alırmı diye

150 son olur  tanıdık dıye verıırım dedı yoksa 260 ytl felan dedı.istiyosanız verelım sole cocuga

iskender

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Ağustos 23, 2007, 02:00:24 ÖS »
abi 2.el istemio biz dc taktırcaz galiba fatih abinin orda dırek boru kat iptal yapıcak bişielr

iskender

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Ağustos 23, 2007, 02:01:32 ÖS »

valla abi ben arabnın üstünde dc yazan egzostu gördüm sen tanımıosun herhalde o arabayı

fıltredırr oooooo.emınım onda egzos yoktur.plakası U muydu BC mı belkı yasının U plakadır senın gordugun:)

iskender

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ağustos 23, 2007, 02:08:00 ÖS »
http://www.youtube.com/watch?v=HCTuGFaMMvg güzel olmuş  abi egzost >=ok >=ok

infaztim

« Yanıtla #16 : Ağustos 23, 2007, 03:23:51 ÖS »
dc 4-2-1 racing header ve dc egsoz 70 mm aem v2 caı li bir typer gördük kartal tarafında kırmızı um plaka o sesi asla unutamam geçtiği yerde nekadar dükan araba ev alarmı vardıysa hepsini öttürdü biz arkadan takip etdiyoduk adam basınca biz arkada inanın kulaklarımızı kapıyoduk. dc typerda böyle ses veriyor ama audi için pek ihtimal vermiyorum açıkçası.

iskender

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Ağustos 23, 2007, 03:32:03 ÖS »

dc 4-2-1 racing header ve dc egsoz 70 mm aem v2 caı li bir typer gördük kartal tarafında kırmızı um plaka o sesi asla unutamam geçtiği yerde nekadar dükan araba ev alarmı vardıysa hepsini öttürdü biz arkadan takip etdiyoduk adam basınca biz arkada inanın kulaklarımızı kapıyoduk. dc typerda böyle ses veriyor ama audi için pek ihtimal vermiyorum açıkçası.
bende zaten o typerda gördüm egzostu ses çok güzel inş audi de güzel ses alırızz

infaztim

« Yanıtla #18 : Ağustos 23, 2007, 03:36:22 ÖS »
inşallah kardeşim.

Zubeyir

« Yanıtla #19 : Ağustos 23, 2007, 03:36:40 ÖS »

http://www.youtube.com/watch?v=HCTuGFaMMvg güzel olmuş  abi egzost >=ok >=ok

bu headerssız halı  işte ıskendercım..suan bunun 3 kat ıses var :).dc hepsı aynı dunde bız caddeyı ınlettık :)

iskender

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Ağustos 23, 2007, 03:38:48 ÖS »
kim vardı tek senmi vardın. bide reşit abi bu forumda yokmu iihtiyaç var reşit abi gibilerine boy boy reşit abi >%6rol

Zubeyir

« Yanıtla #21 : Ağustos 23, 2007, 03:41:19 ÖS »
ben vardım bıde bugra vardı. :). reşit le  kuzenı yasının typer ı olsaa sana yemınle dıyorumm mıllett kulaklarını sesten tıkardı..3 tane komple dc egzoslu typer fena dıyorum yane :D hade bugunluk kactım ben eve gıdıyom serhanla gorusucez sızd e gelın ıstıyosanız ıskender :)

iskender

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Ağustos 23, 2007, 04:25:26 ÖS »
abi ben bu aksam trabzona uçuyorum başka zmn görüşürüz ii eğlenceler