Gönderen Konu: kendi becerimle yapabileceğim modifiye için yardım  (Okunma sayısı 1813 defa)

BuCaLI

kendi becerimle yapabileceğim modifiye için yardım
« : Mayıs 11, 2011, 11:07:49 ÖÖ »
merhaba,
92 model siyah sedan 1.5ex araç aldım. buna birinin eline teslim etmeden kendi çabamla bişeyler yapmak istiyorum. öncelikle tavana ve kaputun ön tarafından yarıya kadar mat folyo çektim. jantlara kırmızı şerit çektim.

şimdi şu balataların üzerindeki kısmın adı nedir bilmiyorum onları kırmızıya boyamak istiyorum ancak sprey boya ile bunu kendim yapabilirmiyim? sprey boyanın kaçmaması gereken yerler nerelerdir bu konuda yardım istiyorum?

daha sonra bagaj üzerine konan rüzgarlıkmı oluyor onun ismi nedir ne olarak arayıp bulabilirim ?

kaputa yarıya kadar folyo çektim kaputun orta kısmına ne gibi bi aksesuar vs. gelebilir kaputu dolu göstermek için ?

tecrübeli arkadaşlardan bu konular hakkında ve ufak tefek kendi çabamla daha neler yapabileceğim hakkında yardım alabilirmiyim ?

cevaplar için şimdiden teşekkürler..

olcaytobulut

Ynt: kendi becerimle yapabileceğim modifiye için yardım
« Yanıtla #1 : Mayıs 13, 2011, 01:03:31 ÖS »
kaputu dolu gostermek ıcın kaputtan motor havalandırmaları yapılıyo .hazır parcalar var .bı sıtede gormustum eger bulursam lınk atarım ..ıyı bı ıscılık ıle guzel gorunum alırsın