Gönderen Konu: Clone Trooper Civic HB  (Okunma sayısı 2045 defa)

Grafink

Clone Trooper Civic HB
« : Aralık 09, 2011, 09:25:57 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar, Bu arabayı görüp te hayal etmeye başladığım süreden itibaren aklımda olan, küçük ama özellikle filmin fanları için anlamlı bir minik sticker uygulaması. İnternette bulduğum bir piktogram üzerinden yeniden çizerek, dijital atölyede lazer kesim ile son haline getirttim. Renk gümüş yaldız...  Beğenilerinize...

« Son Düzenleme: Aralık 09, 2011, 09:26:52 ÖÖ Gönderen: Grafink »

ilkercom

• Hasan İlker Çom
Ynt: Clone Trooper Civic HB
« Yanıtla #1 : Aralık 09, 2011, 09:30:43 ÖÖ »
Aracın başka fotoları varmı benimki ile aynı renk sanırım.

Birde bu çalışmayı kendin mi yaptın yoksa dışarda mı yapıldı. Benimde kafamda böyle bişey var ama biraz daha büyük :D

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #2 : Aralık 09, 2011, 09:31:07 ÖÖ »
Maşallah demeyi unutmayalım.

Grafink

« Yanıtla #3 : Aralık 09, 2011, 09:34:29 ÖÖ »
Sağol ilker; kendim yaptım, googleda küçük bir vinyet vardı, onu indirdim, tekrar çizdim. Gerisi baskıcının işi zaten, Bu avatarımdaki araçla aynı renk, başka fotoğraf çekemedim, çok ayak üstü yapıştırıp çekmiştim :D aslında telefonla değilde Eos 350 ile çekeceğim yıkatıp, güzel bi ışık olsun diye bekliyorum, ışık oluyo işim çıkıyo, işim olmuyo hava kapalı... Bunu ilk aşama gibi düşün, Arkadaki honda logosunu ebadında, oraya tam oturacak şekilde, crom kaplamalı dökümünü yaptırcam bunun :D tabi onun çizimi daha farklı olcak teknik açıdan. iyi bi döküm atölyesi bakıyorum

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #4 : Aralık 09, 2011, 09:39:26 ÖÖ »
döküm değil de cnc ile işleme de olabilir.

Grafink

« Yanıtla #5 : Aralık 09, 2011, 09:43:30 ÖÖ »
evet bak aklıma gelmemişti, iyi fikir.

MerT01__civic

« Yanıtla #6 : Aralık 09, 2011, 10:06:46 ÖÖ »
güzel değişik orjinal olmuş :) aracında maşallahı var..

bu arada kapalı havada daha güzel resimler çekiliyor :D

Grafink

« Yanıtla #7 : Aralık 09, 2011, 10:52:56 ÖÖ »
Teşekkür ederim, evet yansımalar falan daha parlak oluyor  belki ama aracın rengi tam çıkmıyor, benim naçizane deneyimlere göre, açık bir havanın akşam saatleri yada sabah erken saatleri, dış mekanda en iyi sonucu veriyor. Güneş ışığının aydınlattığı ama rahatsız etmediği saatler. Bir de ters ışık becerilebilirse  tadından yenmiyor, :)