Gönderen Konu: Civic HB için I-Shift Yazılımı  (Okunma sayısı 2197 defa)

shunkawakan

• Shunkawakan
Civic HB için I-Shift Yazılımı
« : Ekim 10, 2011, 02:05:34 ÖS »
Arkadaşlar merhaba,
2007 model 50.000 km'de Civic HB I-Shift kullanıyorum. Forumlarda sık rastladığım kalkışta silkelenme problemi sık sık olmaya başladı. 2010 yılı Ekim ayı içinde yaptırdığım periyodik bakımda şanzıman yazılımı güncellenmişti.
Bazı arkadaşlar yazılımla problemin geçtiğini söylemiş. Acaba bendeki yazılım son sürüm mü yoksa yeni versiyonu çıkmış mıdır? Bunu nasıl anlayabilirim? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
Selamlar

hibo

Ynt: Civic HB için I-Shift Yazılımı
« Yanıtla #1 : Ekim 10, 2011, 10:23:49 ÖS »
Arkadaşlar merhaba,
2007 model 50.000 km'de Civic HB I-Shift kullanıyorum. Forumlarda sık rastladığım kalkışta silkelenme problemi sık sık olmaya başladı. 2010 yılı Ekim ayı içinde yaptırdığım periyodik bakımda şanzıman yazılımı güncellenmişti.
Bazı arkadaşlar yazılımla problemin geçtiğini söylemiş. Acaba bendeki yazılım son sürüm mü yoksa yeni versiyonu çıkmış mıdır? Bunu nasıl anlayabilirim? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
Selamlar

evet benzer sorun bendede oluyordu,geçen sene,muhtemlen sizdeki yazılımı yüklettikten sonra yumuşacık oldu araç,yükleme sonrası düzelme olduğunu teyit edenlerden biride bendim:))...emin olmamakla birlikte,2011 mart veya mayıs gibi bi güncelleme daha vardı diye hatırlıyorum,en garantisi servise danışmak tabi...saygılar...

shunkawakan

• Shunkawakan
Ynt: Civic HB için I-Shift Yazılımı
« Yanıtla #2 : Ekim 12, 2011, 08:09:03 ÖÖ »
Servisi aradığımda en son yazılımın 2008 tarihli olduğu söylendi. Bilgilerinize...