Gönderen Konu: Civic hatchback veya type-s için navigasyon ön konsol dash ve ön ızgara  (Okunma sayısı 5014 defa)

eferaica

arkadaşlar type-s im var ancak aldığım ilk günden beri ön ızgara type-r şeklinde yaptırmak istiyorum birde double din için ön tarafın dash parçasını arıyorum bilgisi olan varmı nerdedir nasıl getirtilir falan. arkadaşlarımızdan biri type-s modifiye resimlerinde yurt dışı forumlardan resimler eklemiş ön ızgarada takılıyor navigasyonda takılıyor.nerede nasıl yapılır bilgilendirirseniz sevinirim.

BLACK ORANGE

ebaya bak derim orada honda için fazlası ile parça var. her istediğini bulabilirsin

eferaica

ebay e de baktım sadece düz civic için var parçalar hatcback civic veya type-s için bişey yok

BLACK ORANGE

detaylı arama yaptın mı. orada bulamazsan başka yerdede bulabileceğiniz zannet miyorum. anca dışarıda özel olarak yaptırabilirsin

uc

ebay e de baktım sadece düz civic için var parçalar hatcback civic veya type-s için bişey yok
arkadasim sen ne zmndir arastiriosun bilmiorum ama ben arabayim aldigim gunden beri arastiyorum yaklasik 1.5 senedir...type r izgara ewt uyuyo bicok resmide war fakat servislerin hicbirisi parcayi getirmiyor...ben hblere typeslere takilan tum resimleri marmara honda fatos hanimada gosterdim uyuyor die, ama onlarda siparis veririz ancak onde olan bi cita war o gelmeye bilir filan dediler, yani net olarak parca uyumlu fakat getirmiyolar...ebay de bende bakiorum ama kesinlikle bizim araclara uygun parca yok... ayrica izgaranin yurtdisinki fiyati 400 ytl civarinda burda ne isterler onuda bilmiorum...
ekran icinde ank biyerle gorusmustum yapabilirim filan dedi yapmislar sanirim bi aracada cok istersen bi gorusebilirsin... http://www.powerbass.net.tc/

eferaica

çok saol arkadaşım bakalm bende bi servislerle görüşeyim ön ızgara için dash içinde yapan birkaç kişi gördüm çokda harika olmuş klima sedan civic gibi o bölümde olmadığı için kolay bi uygulama o yüzden pek uğraşan olmamış anladığım kadarıyla ben bi konuşiyim verdiğin yerle teşekkür ederim bilgi için.