Gönderen Konu: Civic FB7 Gündüz farı ve uzun far renk değişimi yardım  (Okunma sayısı 8094 defa)

timothyblue71

• Timothy
Civic FB7 Gündüz farı ve uzun far renk değişimi yardım
« : Temmuz 22, 2013, 09:49:53 ÖS »
merhabalar. FB7 Civic sahibiyim. gündüz farları sarı malum. bunları Turuncu yapmak istiyorum. ya da beyaz.
T20 olduğunu biliyorum. üç seçeneğim var.
1-20 led turuncu t20
2-20 led beyaz t20
3-şişman (direk cam olanlar) turuncu t20
Aslında 20 led turuncu t20 istiyorum ama bulamadım bi türlü. var mı önerisi olan?
Bir de uzun farlar sarı. bunları da beyaz yapmak istiyorum ama xenon un ısınması gerektiği için sellektörde işe yaramayacak. başka türlü nasıl çözebilirim? teşekkürler.

timothyblue71

• Timothy
Ynt: Civic FB7 Gündüz farı ve uzun far renk değişimi yardım
« Yanıtla #1 : Temmuz 22, 2013, 11:01:50 ÖS »
Güncell

aLeN

« Yanıtla #2 : Temmuz 23, 2013, 05:31:52 ÖS »
Gunduz farını 20 led beyaz yap bence.
Uzun farları yazın beyaz ampul tak kışında sarı ampule donersin tekrar. Uzunlara xenon takmak hiçbiseye yaramaz dedigin gibi isinmaz cunku.

timothyblue71

• Timothy
« Yanıtla #3 : Temmuz 23, 2013, 05:49:14 ÖS »
Gunduz farını 20 led beyaz yap bence.
Uzun farları yazın beyaz ampul tak kışında sarı ampule donersin tekrar. Uzunlara xenon takmak hiçbiseye yaramaz dedigin gibi isinmaz cunku.
Teşekkürler. uzunların ampulu h kaç aceba?

hakko modelistlik

« Yanıtla #4 : Temmuz 23, 2013, 06:07:14 ÖS »
merhabalar. FB7 Civic sahibiyim. gündüz farları sarı malum. bunları Turuncu yapmak istiyorum. ya da beyaz.
1-20 led turuncu t20
2-20 led beyaz t20
Aslında 20 led turuncu t20 istiyorum ama bulamadım bi türlü. var mı önerisi olan?
Bir de uzun farlar sarı. bunları da beyaz yapmak istiyorum ama xenon un ısınması gerektiği için sellektörde işe yaramayacak. başka türlü nasıl çözebilirim? teşekkürler.
orjinal turuncu boyalı t20  takalı 1 hafta oldu sorun yok siyah folyo yaptırırken aksesuarcıma taktırdım

ampüllerin kutusu

aLeN

« Yanıtla #5 : Temmuz 23, 2013, 06:21:31 ÖS »

soyle bi liste var yardımcı olur sanırm

timothyblue71

• Timothy
« Yanıtla #6 : Temmuz 24, 2013, 08:48:57 ÖS »
1-20 led turuncu t20
2-20 led beyaz t20
orjinal turuncu boyalı t20  takalı 1 hafta oldu sorun yok siyah folyo yaptırırken aksesuarcıma taktırdım

ampüllerin kutusu

Hocam Çok Teşekkür ederim. Görmem iyi oldu. İyi modifiyeler.