Gönderen Konu: Canadali VTEC'den son guncellemeler ( JDM SISLER )  (Okunma sayısı 3928 defa)

34ozn88

• ULASAN GROUP
Canadali VTEC'den son guncellemeler ( JDM SISLER )
« : Haziran 26, 2011, 10:19:46 ÖÖ »
   Merhaba arkadaslar uzun zaman oldu yazmayali ama bayabir degisiklik soz konusu aracim. goreceginiz uzere JDM Sislerini araca uygularkenki fotolari cektim. umarim begenirsiniz. Suanda Arka tampon JDM sis farini bekliyorum gelince onuda takicam. ayrica araca GTI stili on panjur yaptim hosdurdu :) iyi seyirler :)

Bu son foto'da photoshop yaptim ama jantlar onumuzdeki ay bu renk olacak ve araba yere bukadar yaklasak ayrica 5zigen egzostumuz yolda geliyor :D

VE BU RESIMDE ARACIM PASTA CILADAN YENI CIKMISI BIRAZ MONTAJLA USTUNE MUSTANG TARZ'I CIZGILER YAPTIM COK HOS OLDUGUNU DUSUNUYORUM $300 A FALAN YAPIYOLAR NE DERSINIZ YAPSAMMI?

ozN

Ynt: Canadali VTEC'den son guncellemeler ( JDM SISLER )
« Yanıtla #1 : Haziran 26, 2011, 11:27:56 ÖÖ »
cizgiler deli olmş başkan ::D

adnyldz

« Yanıtla #2 : Haziran 26, 2011, 12:36:57 ÖS »
Sisler çok hoşuma gitti :) güle güle kullan

tttolga

« Yanıtla #3 : Haziran 26, 2011, 12:54:35 ÖS »

Mustafa3602

« Yanıtla #4 : Haziran 26, 2011, 02:35:55 ÖS »
hocam biraz yavaş ilerliyosun ama olsun gibime geliyor :)) neyse sisler güzel ama bantlar bence yakışmamış honda kendi yapısı zaten güzel.

34ozn88

• ULASAN GROUP
« Yanıtla #5 : Haziran 26, 2011, 05:17:18 ÖS »
Vallahi cizgileri monyajladim zaten ama Jantlar icin konustum onumuzdeki haftalarda boyatcam. dusurme icinde kitleri aldim daha yapmadim montaji. Cizgilere gelince tekrar biraz cixxxx gibime gelmisti ama begenmediyseniz yapmicam :(

Mustafa3602

« Yanıtla #6 : Haziran 26, 2011, 05:34:22 ÖS »
çizgiler hariç siz jantları boyatın sonra 4-6 mı artık veya 5 mi veya ayarlımı yapın ön tamponada lip tamamdır:) kazasız belasız.

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #7 : Haziran 26, 2011, 10:32:31 ÖS »
Sisler güzel olmuş.Ama farlarıda bir ara JDM yapmanı öneririm.Karartırsın farları.Sinyalleride turuncuya boyarsın.Sarı ampülde alındığı zaman olay tamamlanır. :)

Jantlar boyansada olur,boyanmasada olur.Farketmez.Ama başka bir jantta tercih edilebilir.

Çizgilerde kararsızım.Ama aracını Japonlaştırıyorsun sonuçta.Böyle Amerikan tarzı çizgilere gerek yok bence,aracı bozacağı kanaatindeyim.

Araçta yere düştüğü zaman kendini gösterecektir zaten.
Kazasız belasız.

AL-BAYRAK

« Yanıtla #8 : Haziran 26, 2011, 10:43:13 ÖS »
sisler  e evet

çizgilere hayırrrrr

civicci35

« Yanıtla #9 : Haziran 27, 2011, 10:50:55 ÖÖ »
çizgiler çok kalın mustang vari olmuş.sağ taraftan far hizasından ince kırmızı çizgi atsan daha şık olacağı kanaatindeyim. jantlarıda değiştirirsen tam süper olacak...ayrıca aracın içine ait fotolar varsa ve paylaşırsan memnun olurum.

serkan136

« Yanıtla #10 : Haziran 27, 2011, 12:26:53 ÖS »
maşallah :)

canguder

« Yanıtla #11 : Haziran 27, 2011, 12:33:05 ÖS »
çizgiler bence güzel olmuş yaptırabilirsin

34ozn88

• ULASAN GROUP
« Yanıtla #12 : Haziran 29, 2011, 08:46:03 ÖÖ »
arkadaslar merhaba tekrar oncelikle guzel yorumlariniz icin tessekkur ederim. Araci amerikan vari yapmak istemiyorum tabi ama cizgiler benimde hosuma gitmisti. Bitane CRX de gormustum deli duruyordu o yuzden yaptim. ARacin ic fotolarini yarin temizleyip cekecegim ve koyacagim yani sira JDM Tarzi Arka tampon sis'i siparis ettim gelmesini bekliyorum onuda takicam. On farlari karartma konusuna gelince, bende istiyorum ama benim kasa bir siyah civic de gordum yakistiramadim biraz aracin farlari boyle siyah arac siyah farlar kaybolmus gibiydi ayrica benim farlar eski dizayn oldugu icin sizin 2005 kasalar gibi tatli gostermeyecegi kanaatindeyim orjinal tutmak daha mantikli olur diye dusundum ama fikirlerinizi bekliyorum. Yanisira  Jantlari degistirmek istemiyorum cunku cook pahali birde bir arac gordum bu yumurta kasa civiclerden adam benim jantlardan atmis arabasina bide aynen bole boyamis arabasida kirmiziydi yakiyoduuuuuuu bende oyle yapmam karari aldim $ 200 dolara falan hallediyolar. monatajli resimde'de gordugunuz gibi arac tatli durdu ama tabi fikirlerinizi bekliyorum.