Gönderen Konu: Cam Çıtası , İç Konsoldaki Bazı Parçaların Sökümü  (Okunma sayısı 2894 defa)

PearL GreY MoNsteR

Aracıma Kaplama Yapmayı Planlıyorum Ve Kendim Yapmak İstiyorum . Fakat Malzemeyi incitmeden kırmadan sökmek için biraz bilgimin olması Lazım . Cam Cıtalarını , iç konsolda klima peteklerinin çercevesini , vede bu teyp koyduqumuz yer varya asıl yer orayı sökmek istiyorm . Gösterge paneli üstünde 1 vida var  onla çıkıyor heralde ? Şimdiden Teşekkürler...

logıcthıs

Ynt: Cam Çıtası , İç Konsoldaki Bazı Parçaların Sökümü
« Yanıtla #1 : Temmuz 31, 2011, 02:03:58 ÖS »
teybin bulunduğu bölgeyi sökmen için rezistans düğmesi vede dörtlü düğmesini söküp içindeki vidaları açman gerek...

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #2 : Temmuz 31, 2011, 09:34:58 ÖS »
teybin bulunduğu bölgeyi sökmen için rezistans düğmesi vede dörtlü düğmesini söküp içindeki vidaları açman gerek...
Cevap İçin Teşekkürler. Peki O düğmeleri nası çıkaracaqım ?

logıcthıs

« Yanıtla #3 : Temmuz 31, 2011, 09:58:56 ÖS »
ince uçlu düz tornavida veya benzeri bişeyle plastiğe zarar vermeden düğmenin bulunduğu plastik bölgenin kenarından sokup kastırarak çıkarabilirsin.
bide aracın modeli nedir? ben 96-00 civicten bahsediyorum :)

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #4 : Temmuz 31, 2011, 10:13:51 ÖS »
Evt 2001 1.6 iES aracım . İnşallah zarar vermeden çıkarabilirim. Hella Flush Yapmayı Planlıyorum . Gerçekten Aracın içini kesinlikle değiştiriyor ... Dışarı Uygulayanları sevmiyorum ama içeride 10 Numara oluyor... Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Peki Cam Cıtası ?

logıcthıs

« Yanıtla #5 : Ağustos 01, 2011, 05:52:30 ÖS »
hiç çıkarmadım ama arkaları aracın önüne doğru çekince geliyor galiba önler içinde aynaları sökmen gerekebilir...

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #6 : Ağustos 01, 2011, 09:32:37 ÖS »
hiç çıkarmadım ama arkaları aracın önüne doğru çekince geliyor galiba önler içinde aynaları sökmen gerekebilir...
bilgileriniz için teşeklürler...