Gönderen Konu: bu amerikan sinyal modülü nasıldır arkadaşlar.  (Okunma sayısı 6155 defa)

okn84

Ynt: bu amerikan sinyal modülü nasıldır arkadaşlar.
« Yanıtla #1 : Kasım 18, 2011, 09:44:48 ÖÖ »
memnun olanlarda war olmayanda war taktıktan sonra 4 lu sınyallerı saspıtana araçlar olmus dıye okudum bıkac yerde

bbaris

« Yanıtla #2 : Kasım 18, 2011, 01:44:25 ÖS »
elleşmeyelim ozaman :D

mtl34

« Yanıtla #3 : Kasım 19, 2011, 09:54:52 ÖÖ »
ben arabama buna benzer bıse baglattım cok kısık yanıyodu bugun yarın çıkartırım derken zaman gectı bıtanesı yanmıyodu gıttım elektrıkcıye sokturdum oyle bı ısınmıskı sıcaktan erımısler ıykı arabam yanmadı dıyorum suandada çift duylu ampul baglı memnunum karar senın  O:)

cagatay54

« Yanıtla #4 : Kasım 20, 2011, 09:39:10 ÖS »
valla dün sşpariş verdim yarın gelir.arkadaşım 3. kere honda alıyor her defasında da bağlatıyor bir sıkıntı yok.yeni kasa opellere focusa ne bilim hondalara hep taktırdı arkadaşlar hiçbir sıkıntı olmadı.bakalım görünür bi yere koyacam arada bi bakarım artık.

mtl34

« Yanıtla #5 : Kasım 21, 2011, 11:19:58 ÖÖ »
hayırlı olsun dıkkat et

cagatay54

« Yanıtla #6 : Kasım 22, 2011, 08:03:57 ÖÖ »
ürünle gelen pakette şemasında da yazıyor ısınma olabilir normaldir diye not düşmüşler.görünen biyere koyayım da arada bakar kontrol ederim artık.

Cıhat YAVAS

« Yanıtla #7 : Kasım 22, 2011, 08:46:49 ÖÖ »
Vtec2 için istiyorsan ben satıyorum bilgine...

luca55

« Yanıtla #8 : Kasım 22, 2011, 09:03:40 ÖÖ »
benım bır arkadasımda fd6 da kullanıyor ınternetten almısta hıc sorun yapmadı sımdıye kadar.stelık onun aldıgında parklar atıyorum 3 voltta yanıyorsa sınyal 8 voltta yanıyor boylece sınyalı yaktıgınızda bellı olmaması gıbı bır durum olmuyor.

bbaris

« Yanıtla #9 : Kasım 22, 2011, 04:26:08 ÖS »
vtec 2 için evet cihat sendeki aynımı

cagatay54

« Yanıtla #10 : Kasım 22, 2011, 10:21:43 ÖS »
bgün taktım 20 dakika sürmedi bağlaması.gündüz görünmüyor fazla akşam görünüyor kısık yanyor ama karanlıkta çok belli.sinyalleri yakınca çok daha fazla yanıyor ki zaten sinyal olduğu çok çok belli.sıkıntı yapmaz.linkteki ürün her araca uyumlu.ona buna değil istediğiniz araca yapabilirsiniz....

ugur_seyhan

• Amerikan park sinyal modülleri
« Yanıtla #11 : Kasım 26, 2011, 09:12:41 ÖÖ »
Merhabalar Arkadaşlar ismim ugur buraya yazmamdaki amaç, bu üründen esinlenerek testleri yapılmadan güvenlik önlemi alınmadan yapılan ürünlerin ,çok uğraştığım ve en iyi şekilde yaptığım ürüne zarar vermesinden dolayı yazıyorum. bu zamana kadar satmış olduğum ve şuanda 200 den fazla araç üzerinde çalışmaya devam eden  amerikan park sinyal modüllerini türkiyede satmaya başlayan ve halen üretimini yapan kişiyim modüller hakkında bilgi almak için öm yada telefondan arayabilirsiniz vermiş olduğunuz liknteki ürün ile sorun yaşayan arkadaşlar olmuş benimde kulağıma geldi dolaylı yollarda ürünümüzden esinlenerek yapılmış bir üründür çalışma mantığı aynıdır.detaylı bilgileri ürün görseli ve kullanılan araçları www.amerikanpark.com adresinden görebilirsiniz bazı illerde  satış ve montajı mevcuttur.şunu söyleye bilirim honda grubunda ürünün bası versiyonlarda  sinyallerde sorun çıkartabiliyor bunun bikaç nedeni var çözümü basittir benim ürünümle sorun yaşayan arkadaşlarımız var ise yardımcı olabilirim .ürünün kullanma klavuzunda montaj sırası ve gerekli tüm bildirimler yapılmıştır üründe ısınma vardır fakat kaliteden ödün vermediğimiz için erime gibi bir olay söz konusu bile değildir.Cihat arkadaşımızın aracındaki modül benim yapımımdır.benim ürünümün ilan linkidir .http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-jdm-honda-sinyal-modulu-tadilat-gerekmeden-en-kolay-montaj-65173788/detay/

Cıhat YAVAS

« Yanıtla #12 : Kasım 28, 2011, 06:36:26 ÖS »
Merhabalar Arkadaşlar ismim ugur buraya yazmamdaki amaç, bu üründen esinlenerek testleri yapılmadan güvenlik önlemi alınmadan yapılan ürünlerin ,çok uğraştığım ve en iyi şekilde yaptığım ürüne zarar vermesinden dolayı yazıyorum. bu zamana kadar satmış olduğum ve şuanda 200 den fazla araç üzerinde çalışmaya devam eden  amerikan park sinyal modüllerini türkiyede satmaya başlayan ve halen üretimini yapan kişiyim modüller hakkında bilgi almak için öm yada telefondan arayabilirsiniz vermiş olduğunuz liknteki ürün ile sorun yaşayan arkadaşlar olmuş benimde kulağıma geldi dolaylı yollarda ürünümüzden esinlenerek yapılmış bir üründür çalışma mantığı aynıdır.detaylı bilgileri ürün görseli ve kullanılan araçları www.amerikanpark.com adresinden görebilirsiniz bazı illerde  satış ve montajı mevcuttur.şunu söyleye bilirim honda grubunda ürünün bası versiyonlarda  sinyallerde sorun çıkartabiliyor bunun bikaç nedeni var çözümü basittir benim ürünümle sorun yaşayan arkadaşlarımız var ise yardımcı olabilirim .ürünün kullanma klavuzunda montaj sırası ve gerekli tüm bildirimler yapılmıştır üründe ısınma vardır fakat kaliteden ödün vermediğimiz için erime gibi bir olay söz konusu bile değildir.Cihat arkadaşımızın aracındaki modül benim yapımımdır.benim ürünümün ilan linkidir .http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-jdm-honda-sinyal-modulu-tadilat-gerekmeden-en-kolay-montaj-65173788/detay/

İşinin arkasında dürüst bir arkadaşımız sayısını unuttuk eskişehirde kaç tane araca bağladığımızın kesinlikle tavsiye ederim hayırlı satışlar kardeşim

eskalen

• EskaleN
« Yanıtla #13 : Mart 07, 2013, 03:37:16 ÖS »
ben arabama buna benzer bıse baglattım cok kısık yanıyodu bugun yarın çıkartırım derken zaman gectı bıtanesı yanmıyodu gıttım elektrıkcıye sokturdum oyle bı ısınmıskı sıcaktan erımısler ıykı arabam yanmadı dıyorum suandada çift duylu ampul baglı memnunum karar senın  O:)
Aynen bende aldım kendim monte ettim çok kısık ve  aşırı sıcak nerdeyse eriyecekti o derece allah korusun yangın filan çıkartır diye söktüm belki daha kalitelileri vardır bu olyı yaşatmayacak olan...