Gönderen Konu: Bu aksesuarı kullanan var mı?Nasıl monte ediliyor?  (Okunma sayısı 4012 defa)

luke skywalker

Bu aksesuarı kullanan var mı?Nasıl monte ediliyor?
« : Ocak 02, 2011, 07:58:32 ÖS »

kacaman

Ynt: Bu aksesuarı kullanan var mı?Nasıl monte ediliyor?
« Yanıtla #1 : Ocak 02, 2011, 08:07:37 ÖS »
hangi aksesuarın montajını soruyorsun.

luke skywalker

« Yanıtla #2 : Ocak 02, 2011, 08:12:40 ÖS »
hangi aksesuarın montajını soruyorsun.
Mavi ambiyanslı iç aydınlatma.Yani linke tıkladığında karşına ilk çıkan ürün.

kacaman

« Yanıtla #3 : Ocak 02, 2011, 08:13:33 ÖS »
çok pahalı hiç gerek yok, aynısını şerit mavi ledlerle 30 liraya yaptırırsın emin ol.

trancebabe

« Yanıtla #4 : Ocak 02, 2011, 08:24:02 ÖS »
aynen serwiste bana 400 tl ye yakın fiyat wermişlerdi bu mavi ambians aydınlatma icin.sanayide usta bi sigaranı icerim ayıp edion dedi bunun icin :)

luke skywalker

« Yanıtla #5 : Ocak 02, 2011, 08:26:10 ÖS »
çok pahalı hiç gerek yok, aynısını şerit mavi ledlerle 30 liraya yaptırırsın emin ol.

Çok doğru.Teşekkürler.

luke skywalker

« Yanıtla #6 : Ocak 02, 2011, 08:27:39 ÖS »
aynen serwiste bana 400 tl ye yakın fiyat wermişlerdi bu mavi ambians aydınlatma icin.sanayide usta bi sigaranı icerim ayıp edion dedi bunun icin :)

Bu fiyata evimin 3-5 aylık yakıt parasını veririm yahu.Bilmiyordum bu kadar olduğunu.

unifeb_88

« Yanıtla #7 : Şubat 01, 2011, 08:33:57 ÖS »
ledler araç içinde cok güzel duruyor ben beyaz yaptım soonrada yedek oalrak mavi almıştım mavi geceleri çok hoş duruyor... servis her zman ucuk fiyat istiyo ben kendim evde yaptım önde ve koltuk altlarında baya güzel oldu bide düğme yaptım cnım sıkılınca kapatıyorum :)

ersinguzen

« Yanıtla #8 : Şubat 01, 2011, 08:51:10 ÖS »
Ben iç aydınlatmalarımı beyaz led yapmıştım mükemmel @trancababe kardeşimiz dogru soyluyor cok pahalı bi işçilik diil o kadar masrafa gerek yok bencede.

luke skywalker

« Yanıtla #9 : Şubat 01, 2011, 10:48:31 ÖS »
ledler araç içinde cok güzel duruyor ben beyaz yaptım soonrada yedek oalrak mavi almıştım mavi geceleri çok hoş duruyor... servis her zman ucuk fiyat istiyo ben kendim evde yaptım önde ve koltuk altlarında baya güzel oldu bide düğme yaptım cnım sıkılınca kapatıyorum :)
Ben iç aydınlatmalarımı beyaz led yapmıştım mükemmel @trancababe kardeşimiz dogru soyluyor cok pahalı bi işçilik diil o kadar masrafa gerek yok bencede.
Fotoğrafı varsa merak ettim.

ersinguzen

« Yanıtla #10 : Şubat 02, 2011, 08:41:44 ÖÖ »

mtl34

« Yanıtla #11 : Şubat 02, 2011, 10:33:44 ÖÖ »
ben bıraz once sordum arkadaşlar servıse 480ytl nakıtte %7 iskonto + işcilik 100ytl + %18 toplam nakıtte 565ytl ucmus bunlar yaaa

faw13

« Yanıtla #12 : Şubat 02, 2011, 11:26:28 ÖÖ »
led şeridin metresi 20 tl, 1 metreyle aracın her yeri led kaplanabilir :D

ben eski aracımda, kapı kollarının içine, pedalların oraya, aynısının yolcu tarafına, bir de orta konsola değişik şekillerde bağlatmıştım sanayide, kapı kolları araç çalışır çalışmaz yanıyordu, pedalların orası kapıları açınca yanıp, kapatınca sönüyordu, ama sürücü tarafında voltaj düşürerek sürekli aydınlatma sağlıyordu, konsol da parklara bağlıydı, ledler dahil bana 50tl ye mal olmuştu

civic ime de yaptıracağım ama şunu düşündüm, zaten bluetooth araç kiti ve dvd-navigasyon için ön konsol olduğu gibi sökülecek, onun için 100 150 tl gibi bir işçilik ödenecek, o zmn bunu da aynı wakit serviste yaptırıp, nasılsa sökülmüş bütün torpido, işçilik masrafından kurtarabilirim, yok işçilik isterlerse de valla atlarım arabaya, tamam siz 2 dakka bekleyin ben takarım diyip yaparım bağlantısını, çok kolay birşey sonuçta, uygun bir yerden hat çekiceksin, o kadar, ki belki bu araçta aksesuar olarak sunulduğuna göre, yeri hazır bile olabilir, araştırmak lazım

luke skywalker

« Yanıtla #13 : Şubat 05, 2011, 10:51:39 ÖS »
Cevaplarınız için çok teşekkürler,ilginiz için...