Gönderen Konu: Body Kit Hakkında Bilgi ve Yardım İstiyorum  (Okunma sayısı 4687 defa)

burakclk

• Burak
Body Kit Hakkında Bilgi ve Yardım İstiyorum
« : Temmuz 20, 2013, 10:23:22 ÖS »
Bir konuda bilgisi olan birisi varsa yardım istiyorum.Ben aracıma mugen ön tampon eki arka tampon eki ve marspiyel taktırmayı düsünüyorum.''Ek'' olarak ''toplam kit'' değil.Bu kit e sahip birisi montajın nasıl yapıldığı hakkında bilgi verebilirmi acaba delinerek mi yapıştırarakmı vıdalayarakmı vs. nasıl yapılıyor.Eğer yardımcı olabilirseniz mutlu olacam.Şimdiden teşekkürler.Aracım 2011 makyajlı fd6 kasa.
« Son Düzenleme: Temmuz 20, 2013, 10:24:30 ÖS Gönderen: burakclk »

timothyblue71

• Timothy
Ynt: Body Kit Hakkında Bilgi ve Yardım İstiyorum
« Yanıtla #1 : Temmuz 21, 2013, 12:16:13 ÖÖ »
Hocam cevap alamadınız hala. kasa farkından dolayı yanlış bilgilendirmeyim dedim ama bende FB7 kasa var. ön arka yanlar mugen bodykit aldım kendim taktım. ön taraf cuk oturdu. sadece çamurluk içine denk gelen yerlere sağ sol taraflara toplam 4 akıllı vida, alt tarafa (aracın orjinal tamponuna) 3 akıllı vida, arka tarafa aynı şekilde çamurluk içlerine 4 akıllı vida alttan 3 akıllı vida. son olarak arka tamponun tam oturması, sırıtmaması için orjinal tampona dayson siyah silikon sürüp oturtup bant çektim. bir gün bantlı durdu. sonuç olarak alttaki linkteki gibi oldu.
http://www.teamhondaturkey.com/forum/hondanizi_taniyalim/bu_da_benim_delioglan-t73177.0.html

cagatay54

« Yanıtla #2 : Temmuz 21, 2013, 09:44:18 ÖÖ »
dyson yapmayın kesinlikle.arka ekte sıkıntı oluor diğerleri oturuyor her zaman.arka ekin tampona yapışacak yerine bali sürün elinizle yedirin biraz kurumaya başlayınca yeşil folyolu siyah çift taraflı bantlar var ya eskiden beridir kullanılan onu komple yapıştırın balinin üstüne boydan boya bir süre dursun bali kurusun bant tam olarak yapışssın.tamponu temizleyin kolonya olabilir tek yapamazsınız iki kişi sağdan soldan tutarak oturtun bantın folyosunu çıkardıktan sonra.sonrası zaten çamurluk içlerine vida atılacak tamponun altında ekin yerleri var orjinal tampona en al kısımdan vida atılacak ki bunlar orjinale zarar vermiyor.

burakclk

• Burak
« Yanıtla #3 : Temmuz 21, 2013, 02:17:06 ÖS »
cok tesekkur ederim cagatay bilgilendirmen icin.

burakclk

• Burak
« Yanıtla #4 : Temmuz 21, 2013, 02:17:55 ÖS »
Hocam cevap alamadınız hala. kasa farkından dolayı yanlış bilgilendirmeyim dedim ama bende FB7 kasa var. ön arka yanlar mugen bodykit aldım kendim taktım. ön taraf cuk oturdu. sadece çamurluk içine denk gelen yerlere sağ sol taraflara toplam 4 akıllı vida, alt tarafa (aracın orjinal tamponuna) 3 akıllı vida, arka tarafa aynı şekilde çamurluk içlerine 4 akıllı vida alttan 3 akıllı vida. son olarak arka tamponun tam oturması, sırıtmaması için orjinal tampona dayson siyah silikon sürüp oturtup bant çektim. bir gün bantlı durdu. sonuç olarak alttaki linkteki gibi oldu.
http://www.teamhondaturkey.com/forum/hondanizi_taniyalim/bu_da_benim_delioglan-t73177.0.html
allah kaza bela vermesin kardesim araban çok güzel.tesekkurler yardımcı olmaya calıstıgın icin.

timothyblue71

• Timothy
« Yanıtla #5 : Temmuz 21, 2013, 02:20:20 ÖS »
Cagatay bey çift taraflı bantı ben denedim ama yüksek atıyo sünger gibi olanlar. İncecik olanlarsa tutmuyor. Yuksek atınca da çok tipsiz duruyo.

blackbull

« Yanıtla #6 : Temmuz 21, 2013, 03:04:04 ÖS »
3m çift taraflı şeffah band işini görür sıkıntı olmaz 2009 dan beri kullanıyorum hiç bir açılma yapmadı 3m bantların özellkleri var alırken dikkat et kaç kilo çektiğine bak  5 kilo çeken yeterlidir daha fazlasıda olur

34ozn88

• ULASAN GROUP
« Yanıtla #7 : Ağustos 18, 2013, 08:28:15 ÖÖ »
Bir konuda bilgisi olan birisi varsa yardım istiyorum.Ben aracıma mugen ön tampon eki arka tampon eki ve marspiyel taktırmayı düsünüyorum.''Ek'' olarak ''toplam kit'' değil.Bu kit e sahip birisi montajın nasıl yapıldığı hakkında bilgi verebilirmi acaba delinerek mi yapıştırarakmı vıdalayarakmı vs. nasıl yapılıyor.Eğer yardımcı olabilirseniz mutlu olacam.Şimdiden teşekkürler.Aracım 2011 makyajlı fd6 kasa.

Sanirim bu sayfadaki Body kit'i istiyosun... bu arada senin aracin 2006-2007 ACURA CSX olarak gecmekte amerika ve Canada'da... eger biseyler bulabilirsen gonderme konusunda adresime yollarsin ben sana yollarim ama gumrukte sorun yasarmisin bilmem...  ( bu arada www ile com arasina nokta koy oyle ac sayfayi.. )

http://www  maruyichi  com/index.php?route=product/product&product_id=312