Gönderen Konu: selam arkadaslar  (Okunma sayısı 2598 defa)

Civic_M

• Ziyaretçi
selam arkadaslar
« : Mart 24, 2006, 01:54:37 ÖS »
arkadaslar oncelikle herkese selam bende bir japoncu olarak 1 ay once 2005 civic 1.6 vtec otom.full donanımlı aracımı aldım ve bundan sonra tek kelime ile honda cıyım gerçekten bi araba bu kadar büyülemez insanı,fotoları yakın zamanda eklicem fakat sormak istedigim 1-2 soru var oncelikle aracta şehir içi D3 le gitmek nasıldır performans yakıt olarak,2.aracta baya bi modifye var bunnar garanti kapsamı dışına çıkarır mı ?? yaylar jantlar vs.. :cool:

memopad

• Ziyaretçi
selam arkadaslar
« Yanıtla #1 : Mart 24, 2006, 01:56:54 ÖS »
Aramıza hoşgeldin..
Aracın hayırlı olsun, güle güle kullan..

speedy_gonzales

selam arkadaslar
« Yanıtla #2 : Mart 24, 2006, 02:02:32 ÖS »
Hoşgeldin, güle güle kullan, iyi günlerde inşallah... :)

Civic_M

• Ziyaretçi
selam arkadaslar
« Yanıtla #3 : Mart 24, 2006, 02:28:25 ÖS »
arkadaşlar arabada matrac (yazım yanlış olabilir) marka yaylar var öncelikle bunların kalitesi nasıldır? 2.arabanın altı kapalı otoparka girerken egzos borusu ortası tam sürtüyo bunun arabaya zararı olur mu ?

Maverick

• Ziyaretçi
selam arkadaslar
« Yanıtla #4 : Mart 24, 2006, 08:30:47 ÖS »
yaylar sanırım maxtrac olucaktı :)  bende bu markayı kullanıyorum bugune kadarda bı kotulugunu gormedım.belkı eibach yada baska bır markada dusunulebılır ama sımdılık spor yayların varsa bosuna degıstırmenın anlamı yok.ikinci soruna gelince sanırım surttugu yer orta susturucunun oldugu kısımdır yoksa ztn duz borunun surtme ıhtımalı yok yere.dedıgım gıbı buyuk ıhtımalle sen orta susturucunun  alt tarafını traslıyorsun gırerken :)  zararıda ne olur dersen zamanla susturucudan yersın ve delınır.caresı ne dersen gırme sansın varsa yan yan yengec gıbı cıkcan yada ıncen yada baska yere park etcen. :)

Onu-R

selam arkadaslar
« Yanıtla #5 : Mart 24, 2006, 11:03:53 ÖS »
Alıntı yapılan: "Maverick"
ztn duz borunun surtme ıhtımalı yok yere.

Type-Can ın Type-R da orta susturucu warken sürtmüyodu.. ortayı iptal etti, şimdi sürtüyo :D:D

ama borular 60'lık oldu.. ondan tabiki :)