Gönderen Konu: Arkadaşlar Önemli Bir Modifikasyon YARDIM ı lazım Tampon Led  (Okunma sayısı 5520 defa)

skyhawk34

,

Aracım 97 Model 1.4 is Aracımın O Gösterdiğim Bölgelerine Ledli Tüp Taktırmayı Düşünüyorum ya BEYAZ BEYAZ Yada KIRMIZI  MAVİ ( polis stili) :)

Neyse Taktıktan Sonra sagdaki çat çat 2 kere ard arda yancak Soldaki çat çat 2 kere aynı anda yancak içerden kontrol butonu olmasını istiyorum

Mesela Bir Caddeye Girdim Keskin Keskin Patlatmasını İstiyorum  Yani Bakışların Dahada Artması Güçlü Led Yani

Sizce BEYAZ BEYAZ mı daha iyi olur yoksa  KIRMIZI MAVİ (polis stili mi ? )

Ve Yaptırabileceğim Kaliteli yer Varmı?

TEŞEKKÜRLER ....

poseidon999

Ynt: Arkadaşlar Önemli Bir Modifikasyon YARDIM ı lazım Tampon Led
« Yanıtla #1 : Aralık 21, 2010, 02:22:26 ÖS »
Kırmızı mavi yaptırdığın an gören ilk polis aracını bağlar.
Hiç girişme böyle çakarlı işlere derim ama illa yaptıracaksan beyaz yaptır bari.

skyhawk34

« Yanıtla #2 : Aralık 21, 2010, 02:28:51 ÖS »
Kırmızı mavi yaptırdığın an gören ilk polis aracını bağlar.
Hiç girişme böyle çakarlı işlere derim ama illa yaptıracaksan beyaz yaptır bari.

Polis Önemli Değil Araçta Kapalı Durursa Problem Yaratmaz Zaten Ortamını Bulursa Açılcak  sağdaki 2 kere ard arda ardından soldaki 2 kere ard arda Peki Sence Hangisi Daha Fazla Yakışır?

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #3 : Aralık 21, 2010, 03:35:43 ÖS »
Çakar flaştan bahsediyorsun.Fakat koyacağın yerler hiç iyi değil.Sis+parka çok yakışıyor ;)

skyhawk34

« Yanıtla #4 : Aralık 21, 2010, 03:46:09 ÖS »
Çakar flaştan bahsediyorsun.Fakat koyacağın yerler hiç iyi değil.Sis+parka çok yakışıyor ;)

sis olarak sislik bir durum yok tamponda park dediğin yerler işaretlerimin hemen üstümü ?

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #5 : Aralık 21, 2010, 03:47:57 ÖS »
Farlar varya far.Parkları yak diyoruz hani :) O işte.sisleri  parkları vs çakar flaş yapabilirsin.Yapılamaz die bişey yok yani :) Gayetde güzel duruyor.Ben e30'da kullanıyorum müthiş bişey :)

skyhawk34

« Yanıtla #6 : Aralık 21, 2010, 03:55:33 ÖS »
Çok Kroca Oluyor Öyle :) Sisler Gene Neysede Sisler İçin Yuva Yok Ondan Dedim

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #7 : Aralık 21, 2010, 04:18:53 ÖS »
Yok be ne kuracası olurmu öyle şey.tercih meselesi.O zaman kafana göre ayarlayacaksın :) Ama belirttiğin yerler çok kötü söylemesi.Tam apaçi işi olur.

06FAT68

« Yanıtla #8 : Aralık 21, 2010, 05:41:48 ÖS »
sen o kırmızı maviyi yap polisler bi fark etsin yada hondası olmayan çekemeyn birisi şikayet etsin aracın bağlanmakla kalmaz ayrıca mahkemeye çıkarsın ben polisim bende aldım ama gıl birine denk gelirim papaz olrum diye bağlamaya cesaret edemiyorum bence oaralara gündüz ledi tak daha albenini olur dilkkat çekmek içinde uğraşmana gerek yok araba maşallah ben burdayım diyor
yinede son karar senin tabikide

skyhawk34

« Yanıtla #9 : Aralık 22, 2010, 02:13:14 ÖS »
Gündüz Ledi Dediğinizi Takarımda Ben Yanıp Sönmesini İstiyorum (polis Misali )

Beyaz BEYaz ada laf etmezler ztn  KIRMIZI MAVİ de olsa Problem Olmaz Çünkü Açmıyacağım zırt pırt Önemi Yok Yani

Görmemişler Gibi Hep AÇIK kalmıyacak Yani Led Mi İyi Gider Çakarlı Flaş mı ?

skyhawk34

« Yanıtla #10 : Aralık 22, 2010, 02:16:02 ÖS »
Tek İstediğim LED İYİ Aydınlık Veririmi ? Çip Takarak Programlı Çip Yanıp Sönmesi İçin

06FAT68

« Yanıtla #11 : Aralık 22, 2010, 02:55:24 ÖS »
ustam kırmızı maviyi yakmaman önemli değil bi uygulamada durduklarında onu farkederseler yinede acımazlar ben polis olduğum halde korkuyorum taktırmaya diyorum
gündüz ledi alırsın kırmızı mavinin beynini kullanırsın olur biter

skyhawk34

« Yanıtla #12 : Aralık 22, 2010, 03:06:55 ÖS »
Gündüz Ledi dediğin beyaz beyaz mı ? Oda olurda Keskin Atmasını İstiyorum yani Bir Sokağa Giridğimde Çok İyi Aydınlatmasını İstiyorum Çat çat Çat çat

Bu Arada Polis Olduğunuz Halde Bu Tür Modifiyeli Bir Sİ Ve Polis Oldugum halde yaptırmam Dediğiniz Bir Olay ?

Zaten Modifiyesi Var Spoiler Falan

06FAT68

« Yanıtla #13 : Aralık 22, 2010, 03:14:45 ÖS »
bu halde bile meslektaşlarımla kavga ediyorum bizim polis milleti içlerinde iyiside vardır mutlaka ama genelde özellikle trafikçiler arızadır abartısız beni durduran her polisle kavga etmişimdir polis olduğumuda söylemem artis artis konuşurlar bende polis olduğumu söylemeden başlarım atışmaya
bitanesi müziğin sesini kıssana lan dedi bende ona nediyon lan sen dedim böyle işte düşün yani ben polisim böle sıkıntılarla uğraşyıorum
bigün karakola trafikçiler geldi benim arabayı gösteriyo bu kimin dedi hayırdır dedim gözüme kestirdim yakalarsam ceza yazıcamda dedi
gerisini sen düşün artık
ama asla kırmızı maviyi takma insafsız birisine denk gelirsin hapse girmezsin ama okkalı para cezası yersin benden söylemesi gündüz ledlerinde nasıl renk istiyorsan onu alırsın kırmızı mavi çakar alırsın birde onunda beynini kullanırsın ama yinede ceza yemekten kurtulamazsın benden söylemesi

skyhawk34

« Yanıtla #14 : Aralık 22, 2010, 03:17:08 ÖS »
Beyaz Beyaz Kullanıp MAVİ KIRMIZI beyni Takarsam Beyin Taktım Diyemi Ceza Yoksa Artistik Yaptım Diyemi Memur Bey ? :)

Aslında Sizinle Bu Konuyu Konustugumuz Cok Iyı Oldu Zaten Ne Tür Tepki Vereceklerini Biliyordum Şimdi Detaylarıyla Öğreniyorum
« Son Düzenleme: Aralık 22, 2010, 03:19:32 ÖS Gönderen: skyhawk34 »

06FAT68

« Yanıtla #15 : Aralık 22, 2010, 03:35:13 ÖS »
orjinal ekipman olmadığından ve karşıdan gelen şöförlerin dikkatini bozduğundan trafiği tehlikeye atmaktan aracı bağlamaya kadar herşeyden yazabilirler bilgin olsun

poseidon999

« Yanıtla #16 : Aralık 22, 2010, 05:21:52 ÖS »
Beyaz Beyaz Kullanıp MAVİ KIRMIZI beyni Takarsam Beyin Taktım Diyemi Ceza Yoksa Artistik Yaptım Diyemi Memur Bey ? :)

Aslında Sizinle Bu Konuyu Konustugumuz Cok Iyı Oldu Zaten Ne Tür Tepki Vereceklerini Biliyordum Şimdi Detaylarıyla Öğreniyorum

Ceza No: 26/2

Araçların dışında bulundurulması zorunlu işaretlerden başka, araçlara; izin alınmaksızın reklam, yazı, işaret, resim, şekil, sembol, ilan, flama, bayrak ve benzerlerini takmak, yazmak, sesli ve ışıklı donanımları bulundurmak

Yaptırım:Aykırı durumda olan donanım ve yazılar, giderleri işletene ait olmak üzere söktürülür cezası 62 TL'dir, sürücü aynı zamanda araç sahibi değilse, ayrıca tescil plakasına da aynı miktar için ceza tutanağı düzenlenir.

Ayrıca polis çevirince bu maddeden stickerlerimize, kaput kaplamalarımıza, havalı korna kullananlara ceza kesebilir.
« Son Düzenleme: Aralık 22, 2010, 05:22:43 ÖS Gönderen: poseidon999 »

#KemaL

« Yanıtla #17 : Aralık 22, 2010, 05:25:29 ÖS »
projektör tak :D

skyhawk34

« Yanıtla #18 : Aralık 23, 2010, 02:31:05 ÖÖ »
projektör tak :D

Bilgisayara Bağlıyım animasyon Mu Açıyım Yola ? Uzun yolda iyi olur Demii _? :)

Neyse Bu Haftasonu Yaptırmaya Çalışcagım Led İşini Zaten Hiç Açık Durmucakta Ledim Sokağa Girdiğimde Falan Belki Yoksa Herzaman Kapalı Büyük Bir İhtimal BEYAZ BEYAZ ÇAKARLI kuvvetli led 3 sağ 3 sol  vurdurcak 3 sğdan sonra 3 sol

zafgam

« Yanıtla #19 : Aralık 23, 2010, 03:32:43 ÖÖ »
bu halde bile meslektaşlarımla kavga ediyorum bizim polis milleti içlerinde iyiside vardır mutlaka ama genelde özellikle trafikçiler arızadır abartısız beni durduran her polisle kavga etmişimdir polis olduğumuda söylemem artis artis konuşurlar bende polis olduğumu söylemeden başlarım atışmaya
bitanesi müziğin sesini kıssana lan dedi bende ona nediyon lan sen dedim böyle işte düşün yani ben polisim böle sıkıntılarla uğraşyıorum
bigün karakola trafikçiler geldi benim arabayı gösteriyo bu kimin dedi hayırdır dedim gözüme kestirdim yakalarsam ceza yazıcamda dedi
gerisini sen düşün artık
ama asla kırmızı maviyi takma insafsız birisine denk gelirsin hapse girmezsin ama okkalı para cezası yersin benden söylemesi gündüz ledlerinde nasıl renk istiyorsan onu alırsın kırmızı mavi çakar alırsın birde onunda beynini kullanırsın ama yinede ceza yemekten kurtulamazsın benden söylemesi

Al benden de o kadar.. Daha geçen gün bir polis memuruyla tartışıyordum az kalsın, sis farları yüzünden.. Koca ilçede herkes sis farlarıyla dolaşıyor, biz yaktık arabanın önüne ölümüne atladı ceza yazacam diye...