Gönderen Konu: Arkadaşlar 99 Hondamı yeni aldım modifiye konusunda yardımcı olun :)  (Okunma sayısı 6916 defa)

searserry

Arkadaşlar 99 model beyaz manuen sedan 1.6i es aldım araca ne gibi modifiyeler yapmalıyım çok fazla abartmayacak şekilde sizden fikir alayım dedim maddiyat sıkıntı değil yani sıkıntı değil derken arabanın duruşu on numara olsun benim için birinci planda olan o. Ben JDM far almayı düşündüm APP plaka Honda kapı altı logo falan düşündüm sizden de fikirlerinizi alayım istedim

« Son Düzenleme: Eylül 11, 2014, 10:06:27 ÖS Gönderen: searserry »

madfok

• Fok
Ynt: Arkadaşlar 99 Hondamı yeni aldım modifiye konusunda yardımcı olun :)
« Yanıtla #1 : Eylül 11, 2014, 10:21:15 ÖS »
App plaka ve kapı altı logo alma. Çok ucuz duruyor bence onlar. Daha şık daha orijinal şeyler bulabilirsin eminim. Hava filtresi taktır bence yoksa, şu sıralar ona taktım kafayı ben de.

Onun dışında araban çok şık, çok güzel. Kazasız belasız.

searserry

« Yanıtla #2 : Eylül 11, 2014, 10:50:34 ÖS »
App plaka ve kapı altı logo alma. Çok ucuz duruyor bence onlar. Daha şık daha orijinal şeyler bulabilirsin eminim. Hava filtresi taktır bence yoksa, şu sıralar ona taktım kafayı ben de.

Onun dışında araban çok şık, çok güzel. Kazasız belasız.

Kardeşim hava filtresini düşündüm de vazgeçtim çünkü arabaya hiç tüp takılmamış bende taktırmayı düşünmüyorum benzinde kullanıyorum benim kullanımımla kilometrede 60 kuruşa yakın yakıyor hava filtresi takıp daha da yakıt tüketimini arttırayım demiyorum :) başka ne yapabilirim?

Ruski

« Yanıtla #3 : Eylül 12, 2014, 08:29:21 ÖÖ »
bence dış görünüşüne elleme zaten beyaz sadeliği ile çok güzel gösteriyor kendini...
ben olsam arka bagajdaki M3 çitayı beyaza boyatırdım ve kapılarda siyah bi plastik var ne olduğunu çözemedim onuda sökerdim.
filtre headers egsoz olabilir.Hava filtresini kesinlikle taktır bende benzinde kullanıyorum sıkmadıkça yakıtta seni üzmez.

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #4 : Eylül 12, 2014, 10:32:58 ÖÖ »
farları karart yeter,güzel görünüyor maşallah.hayırlı olsun,kazasız belasız.

madfok

• Fok
« Yanıtla #5 : Eylül 12, 2014, 11:41:14 ÖÖ »
bence dış görünüşüne elleme zaten beyaz sadeliği ile çok güzel gösteriyor kendini...
ben olsam arka bagajdaki M3 çitayı beyaza boyatırdım ve kapılarda siyah bi plastik var ne olduğunu çözemedim onuda sökerdim.
filtre headers egsoz olabilir.Hava filtresini kesinlikle taktır bende benzinde kullanıyorum sıkmadıkça yakıtta seni üzmez.

Kelime kelime hepsine katılıyorum

searserry

« Yanıtla #6 : Eylül 12, 2014, 12:26:05 ÖS »
Kapıdaki o siyah plastikleri söktüm, boyacıya verdim küçük çizkleri rütuş ve pasta cila yaptırdım egzoz olarak zaten aldığımda s2000 egzozu mu ne vardı çok hoş bir sesi var onu ellemeyeceğim. Dış görünüşe değişiklik yapmak istiyorum böyle sade güzel ama değişiklik istiyorum farları karartmayı düşünmüyorum çünkü ileride sıkıldığım zaman orjinal farlara dönmek için jdm karartılmış far alıcam ileride orjinalleri de takabilirim. Arka çeki demiri koyucam başka ne yapabilirim?

madfok

• Fok
« Yanıtla #7 : Eylül 12, 2014, 12:59:49 ÖS »
Montajı çok kolay olduğu için söylüyorum, yan aynaların altına powerled ile kapı ışıklandırması yapabilirsin. Anahtardan basınca ışıklar yanacak şekilde

searserry

« Yanıtla #8 : Eylül 12, 2014, 01:02:03 ÖS »
Valla elektrik işlerinden hiç anlamam ben zaten ışıklandırma fikri var bende onu elektrikçiye yaptırmayı düşünüyorum araç içi ve dışı bazı yerlere

searserry

« Yanıtla #9 : Eylül 12, 2014, 01:47:22 ÖS »
Yokmu başka fikir verecek arkadaş yaa :)

Ranay

« Yanıtla #10 : Eylül 12, 2014, 02:27:16 ÖS »
Hayırlı  olsun alakasız olcak  ama  meraktan sordum  araştırma yapıyorum da   ne zaman  ve mekânda kadar à aldınız  arabayi

gocebes7

• Gocebes7
« Yanıtla #11 : Eylül 12, 2014, 03:05:48 ÖS »
üst spoyleri arkadasımızın dedıgı gibi beyaz yapabılırsın, kapılardakı o aparatıda sök direk, ön panjuru beyaz olarak değiştir- modelını bılmıyorumda logosuz panjurlar var çerçeve gibi duran, sonra direk bas yere aracı yeterli olur.
Birde cam filmleri çok sıyah, pek hoş durmamış. değiştirme imkanın varsa onlarıda degıstır.
son olarak dıkkatımı ceken arkada bir senkron sorunu var sankı logolarda ısımlerde onlarıda ayarla ıstersen sök yerlerini değiştir.
daha fazla birşeyde istemez.
Stock araca spoon jant takıp basıyorlar araç 1000 derece değişiyor.
Senınkınde cok oynanmıs ama yanlış oynanmıs dıye dusunuyorum.
Modifiye etmekten cok sadece düzenlemen yeter.
ARacın hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler diliyorum.

searserry

« Yanıtla #12 : Eylül 12, 2014, 04:28:51 ÖS »
Sağolun arkadaşlar. Dedigim gibi kapıdakileri söktüm. Arka spoileri beyaza boyayayim spoon jant zaten var basıklik zaten iyi. Dış görünüşe başka neler yapabilirim sizce arkadaşlar değişik fikirlerinizi bekliyorum

veli coşkun

« Yanıtla #13 : Eylül 15, 2014, 12:21:41 ÖS »
kesinlikle ve kesinlikle marşmiyellerin altına beyaz ışık taktır parklara bağlat hava kararınca farkın olsun gözler üzerinde olur tecrübeyle sabit :-)))

veli coşkun

« Yanıtla #14 : Eylül 15, 2014, 12:23:49 ÖS »
sisler sarı herhalde en kısa sürede xenon yap...

erdem_038

• Erdem Özkurt
« Yanıtla #15 : Eylül 17, 2014, 09:25:51 ÖÖ »
Kardeşim öncelikle hayırlı olsun güle güle bin aracına ilk olarak önceliğin marşpiyellerini beyaza boyatmak olsun.O kapılardaki aparatlar sökülmeli.app plaka kesinlikle olsun ön plakanı kare yaparsan da hoş durabilir tercihine kalmış.arka m3 çıta kesinlikle beyaz ve maliyeti sıkıntı olmaz ise kesinlikle katlanır ayna bunları yaptır ondan sonra arabana bir kez daha bakalım

searserry

« Yanıtla #16 : Eylül 17, 2014, 10:50:57 ÖÖ »
kesinlikle ve kesinlikle marşmiyellerin altına beyaz ışık taktır parklara bağlat hava kararınca farkın olsun gözler üzerinde olur tecrübeyle sabit :-)))
marşmiyellerin altına beyaz ışık derken? Nasıl olacak bi örnek atarmısınız :)

angaramos

« Yanıtla #17 : Eylül 20, 2014, 04:43:00 ÖS »
marşmiyellerin altına beyaz ışık derken? Nasıl olacak bi örnek atarmısınız :)

o dediğin tam cingen işi boşver.
1-marşpiyerleri  ve kapı şeritlerini beyaza boyatıyorsun
2-Ön plakalığı söktürüp delikler kapanıp boyatılıyor.ve sol alt köşeye kare plakalık uyguluyorsun
3-jdm far alıyorsun veya farı içini açtırıp karartıyorsun
4-xenon far takıyorsun
5-amerikan park uyguluyorsun
6-cam rüzgarlıklarını söküyorsun
7-sislerede xenon veya jdm sarı sis uyguluyorsun
8-paçalıkları söküyorsun
9-spoylerin lastikse onu söküyorsun.Fiberden m3 spoyler döktürüyorsun ve beyaza boyatıyorsun
10-arkadaki 1.6 ies yazısı yanlış yerde diye hatırlıyorum farın altına doğru olması lazım.
11-öndeki o dandik lipi söküyorsun fiberden mugen karlık döktürüp beyaza boyatıyorsun.
12-arabaya kalabalık biniyorsan eibach 3,5 prokıt eğer tek biniyorsan 5 lik eibach yay takıyorsun

Bu dediklerimi yapınca emin ol arabanbambaşka bir şey olacak.1.6 ies candır

Lord_of_Roads_07

« Yanıtla #18 : Ekim 02, 2014, 07:50:41 ÖÖ »
selamlar... ön panjuru logosuz panjurla deiş ama karbon ama mügen modelini tak kırmızı honda logo çıkartma ypışkanlı olanı eski ızgaradaki lognun hizasında tam kputun uç kısmına yap beyazda çok çok ma çok güzel duracaktır emin ol

tnrdnzekr

• TNR
« Yanıtla #19 : Ekim 03, 2014, 08:37:10 ÖÖ »
performans istiyosan yaz bana ;)