Gönderen Konu: ARABAMI CEKMISLER AMA ....  (Okunma sayısı 6604 defa)

KADiFE

ARABAMI CEKMISLER AMA ....
« : Şubat 14, 2009, 12:15:43 ÖÖ »
arkadaslar bugun sabah evden cıktım arabama dogru gıderken otoparkta arabayı bulamadım yonetıme gıttım otopark suresı dolmus ondan cekmısler neyse olay bundan sonra basladı otomatık bır arabayı nasıl cekerler anlamadım,sonra arabayı almak ıcın gıttım cekılen araclar parkına adamlar benım arabayı acmıslar nasıl bı sıstem kullandıklarını soylemıyor ama vıtes kolu yanında kucuk bı kapak vardı orayıda   actıkları anlasıldı,

sızce kapalı alarm bıle acık daha 2009 yenı arabayı ses cıkarmadan cekıcıler nasıl acıyor ve alıp goturuyor ve o vıtes kolu yanındakı kutucugu actıkları ıslem ne olabılır bunu engellemenın bır yolu varmı

sımdıden tesekkur ederım yorumlarınız ıcın...

RattleSnake

Ynt: ARABAMI CEKMISLER AMA ....
« Yanıtla #1 : Şubat 14, 2009, 08:21:34 ÖÖ »
öncelikle geçmiş olsun yapılanın doğru olmadığı kesin bence peşini bırakma bu işin

ridvan73

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Şubat 14, 2009, 01:33:53 ÖS »
Otomatik şanzımanı anahtar olmadan N konumuna almak için o kapağın altındaki kilit açılıyor.

aydbjk

« Yanıtla #3 : Şubat 16, 2009, 10:04:07 ÖÖ »
nasıl açarlar arabayı bence de bırakma peşini ben de sağını solunu çizmişler diyeceksin sandım...

KADiFE

« Yanıtla #4 : Şubat 16, 2009, 04:21:22 ÖS »

Otomatik şanzımanı anahtar olmadan N konumuna almak için o kapağın altındaki kilit açılıyor.

pekı bu kapagı acmadan önce kapıyı nasıl acıyorlar,alarm felan hepsı kurulu adım gıbı emınım sırf bu yuzden hondadan sogudum oyle kolay kapısı acılan bı arac mı.

novalgine22

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Şubat 16, 2009, 04:37:52 ÖS »
gecmıs olsunnnn
onası ıs suresı bıttı dıye kımse kımsenın arabasını cektıremez ole sey olur muu

armi

« Yanıtla #6 : Şubat 16, 2009, 05:22:18 ÖS »
yok artık daha neler buyuk geçmiş olsun peşini bırakma olayın...

By_BuGr4

« Yanıtla #7 : Şubat 16, 2009, 05:26:39 ÖS »
en azından sizinkini boşa alıp çekmişler yurt dışı farkı işte :) bizimkiler hiç kaldırmadan direk yatırıo kasayı bağlıo halatı ne el freni ne vites hiç bişey dinlemeden hödük gibi çekio

34N1005

« Yanıtla #8 : Şubat 16, 2009, 05:36:40 ÖS »
geçmiş olsun

KADiFE

« Yanıtla #9 : Şubat 16, 2009, 05:44:16 ÖS »
sagolun arkadaslar,

cekıcılere savas actım komsuyu ayarlaya bılırsem jantlardan zıncırle baglayacam bakalım nasıl cekecekler,,ama arabayı nasıl actılar hala anlamıs deyılım servıs bakımı yaklasıyor gıdınce bıde servıse sorayım..

BLACK ORANGE

« Yanıtla #10 : Şubat 16, 2009, 05:54:08 ÖS »
bu sistemin benim bildiğim kadarıyla hiç bir yasal prosedürü yok. bence işin peşinde biraz koştur derimn ben...

CıvıK.

« Yanıtla #11 : Şubat 16, 2009, 06:26:55 ÖS »
bence bu işin peşinden git sonunda nolcak cok merak ediorum :D:D

fikito

« Yanıtla #12 : Şubat 16, 2009, 09:50:21 ÖS »
dostum bunu türkiyede mi yaptılar ? geçmiş olsun

honda_mert

« Yanıtla #13 : Şubat 16, 2009, 11:20:37 ÖS »
ne demek ya kım senın ozel malının ıcıne gırebılır,senden ızınsız arabanın kapısını acıpta.olduya aracın ıcınde degerlı bıseyler eksılseydı o zaman kım vercektı hesabını!bu kadarıda pes yanı!!!hemde yanlıs bı yerede cekmemıssın otopark suresı doldu dıye bole sey olurmu ya.

asmaz

« Yanıtla #14 : Şubat 24, 2009, 07:59:23 ÖS »
sikayetci olman gerekir bence bu kadar sacma sapan bi olay duymadım cok gecmiş olsun basıma gelse böyle bir olay beni sonuna kadar giderim...

i-tec

« Yanıtla #15 : Şubat 27, 2009, 11:09:23 ÖS »
benim gözümün önünde zeytinburnu meydanında polis tempranın kapısını kanırtıp telle kapıyı açtı sonra aracı çekiciye taktı artık ben herşeyi beklerim ağzım açık izledim polisi

firstcevher

« Yanıtla #16 : Şubat 28, 2009, 12:00:59 ÖÖ »
geçmiş olsun :D valla türkiyede çok şey oluyor ama Yurtdışında işlerin farklı yürüdüğünü çok ii bilirim ;) adamlar işini aksatmıyor yemiyor içmiyor uyumuyor sen park yerinin süresini doldur diye veya sabah arabayı karşı tarafa alma diye bekliyorlar :D

Bana söylermisiniz şu nasıl bir zihniyettir, sabah araban öğlene kadar yolun sağında, öğlen 12:00 dan sonra yolun solunda :D ne gerek varki :D bırak kalsın orada ha sağda ha solda :D işte öyle bi ülkede peşinden koşarsan koş yinede sonuç alamazsın :S minareyi çalan kılıfını hazırlıyor illaki diyecek bişeyler olur ;) ama gideceğim diyorsan Allah yardımcın olsun ;)

Dj Erdem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Mart 02, 2009, 11:21:45 ÖS »
edit:kural dışı kelime)lik abi başka bişey değil yani bu walla geçmş olsn iyiki bişi olmamış bi yerine bende çizik mizik sandım..

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Mart 03, 2009, 12:20:10 ÖÖ »
edit:kural dışı kelime)lik abi başka bişey değil yani bu walla geçmş olsn iyiki bişi olmamış bi yerine bende çizik mizik sandım..

Çok merak ettim şimdi , ne.. lik bu acaba

///MuRaT

« Yanıtla #19 : Mart 04, 2009, 06:11:41 ÖS »
-kapıları açık unutmuş olabilirsiz
-otopark görevlisinden aracın yedegini almış olabilirler
-çekici arkadaş eski hırsızlardan olabilir :D

Olumlu bi tarafta vitesi boşa almayı akıl etmeleri.tekerlerden baglayıp kaldırsa bile zararlı olabilirdi şanzıman için...

Yasin GEnç

« Yanıtla #20 : Mart 11, 2009, 07:33:54 ÖS »
Polisin böyle bi yetkisi varmış. GEçen Bi abiye sormuştum bende şaşırdım.Bire bir çekici kendisi bi halt yapamaz ama polis nezaretinde açıyorlarmış nasıl açıyorlar orasını bilemem.

modified_club

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Nisan 05, 2009, 04:13:44 ÖS »
geçmiş olsun bnce şikayet gerekli yerlere..