Gönderen Konu: app plaka ne kadar yasal :con  (Okunma sayısı 14246 defa)

SekoLive

Ynt: app plaka ne kadar yasal :con
« Yanıtla #25 : Mayıs 28, 2009, 07:52:07 ÖÖ »
Bugun Plaka değişimi için Üsküdar Trafiğe gidip APP isticem sonucu size bildiriceğim :)

et302gti

« Yanıtla #26 : Mayıs 28, 2009, 08:30:46 ÖÖ »
Bugun Plaka değişimi için Üsküdar Trafiğe gidip APP isticem sonucu size bildiriceğim :)
4gözle bekliyoruz...

serkansobe

« Yanıtla #27 : Mayıs 28, 2009, 08:31:02 ÖÖ »
4 gözle sonucu bekliyoruz

SekoLive

« Yanıtla #28 : Mayıs 28, 2009, 08:31:35 ÖÖ »
4gözle bekliyoruz...

onlar vermesede ben yasa dışı olsada yaptıracam buda ek bilgi :D

et302gti

« Yanıtla #29 : Mayıs 28, 2009, 08:33:40 ÖÖ »
4gözle bekliyoruz...

aynı mantık bende de var, n yapalım güzel duruyo:)

SekoLive

« Yanıtla #30 : Mayıs 28, 2009, 08:35:38 ÖÖ »
4gözle bekliyoruz...

aynı mantık bende de var, n yapalım güzel duruyo:)

bide diyorm app plaka arabanın üstünde mühürlüsü bagajda olsa yine sıkıtı yapıyormu polis abilerimiz

novalgine22

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Mayıs 28, 2009, 08:36:50 ÖÖ »
üskudar şb cok sıkıntı cıkarmıyo bıldıgım

et302gti

« Yanıtla #32 : Mayıs 28, 2009, 08:38:12 ÖÖ »
camlara film çektirmekte yasak, n yapalım, artık bide bu konuda yasadışı davranıcaz...

SekoLive

« Yanıtla #33 : Mayıs 28, 2009, 08:41:11 ÖÖ »
camlara film çektirmekte yasak, n yapalım, artık bide bu konuda yasadışı davranıcaz...

yasalar bizi korusun :)

SekoLive

« Yanıtla #34 : Mayıs 28, 2009, 08:42:15 ÖÖ »
üskudar şb cok sıkıntı cıkarmıyo bıldıgım

inşallah öyledir ben bi kere arkadaş için bayrampaşa trafik şb ye gitmiştim çok sıkıntı çıkarmıslardı sadece satışı olacakdı arabanın. Dilerim üsküdar bayrampaşa gibi olmaz

SekoLive

« Yanıtla #35 : Mayıs 28, 2009, 04:11:41 ÖS »
Bugun Plakayı almaya Gittim ve daha yeni geldim... Hayırlısıyla 34 SRK 57 plaka artık benim

Öncelikle Üsküdar Trafik Şb genel hatlarıyla çok iyi bi tescil bürosu Bayrampaşayla kıyaslayarak konusuyorum memurları insancıl ortada dolaşan trafik müşavirleride çok efendi ve yardımcı... Orda Bana güler yüzü sorularıma verdiği cevaplarla beni sevindiren Memur Nuri abiye çok teşekkür ettim... Ve karabük Trafik tescilde bir telefonla bir rica ile plaka onay yazısını yollayan(plakam karabük plakaydı 34 e çevirmek için onay maili bekliyorsn en az 1 gün diyorlar 3 günü bulan varmış) Emrah abiyide ayrıca teşekkür ediyorm umarım yazdıklarımı olur :) Sırf emrah abi için karabük'e gidesim var :)

APP PLAKA yasakmıs orada istediğim halde olmaz dediler sebebide APP plaka 100m ileriden okunamıyor yazı dağılıyormuş... Bunu söleyen orada usta olmuş MUameleci dediğimiz trafik müşaviri... aslında çok güzel durmasına rağmen heryerde yasaklandı dedi... 100m ileriden görünemiyo olayı bana çok hikaye bi sebeb geldi bilmiyorm bunu yaşayan kimse varmı aramızda plakayı 100m ileriden göremeyen... Ama genel olarak sebeb bunu sunuyormuş emniyet... çok yorgunlkdan yazacaklarımıda unuttum....

Quantum

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Mayıs 28, 2009, 04:15:40 ÖS »
34 SRK süper plaka.. uğurlu gelsin sana..

ne kadar verdin?
« Son Düzenleme: Mayıs 28, 2009, 04:16:33 ÖS Gönderen: Quantum »

SekoLive

« Yanıtla #37 : Mayıs 28, 2009, 04:21:59 ÖS »

ne kadar verdin?

saolasn çok teşekkür ederim fiyat sölemiyim ayp olmasın orta kararda bitirdik... arabamızın fiyatına yakın para istiyorlardı 99 tane plakadan 2 tanesi falan boşmuş biri bana denk geldi 58 olsa daha sevincekdim ama kısmet buymus dediğin gibi umarım hayırlı olur 57+1 ;)

firstcevher

« Yanıtla #38 : Mayıs 28, 2009, 08:30:06 ÖS »
hayırlı olsun plakan :D aracında öyle ;) Onların kastettiği şey şu birleşik olup okunamayanlar... Yani kalın yazılı ve dipdibe birleşik olanlar... onların okunamaması olabilir çünkü harfler ile rakamlar iç içe, ayırt edilemiyor... Fakat bizim fransız tarzı olanlar, orjinali okuyamasan bile ama bunu okursun :D Gerçi 8 haneli olunca buda karışıyor ama bari bıraksalarda 7 haneli olanlar yapabilse ;)

et302gti

« Yanıtla #39 : Mayıs 29, 2009, 09:01:23 ÖÖ »

ne kadar verdin?

saolasn çok teşekkür ederim fiyat sölemiyim ayp olmasın orta kararda bitirdik... arabamızın fiyatına yakın para istiyorlardı 99 tane plakadan 2 tanesi falan boşmuş biri bana denk geldi 58 olsa daha sevincekdim ama kısmet buymus dediğin gibi umarım hayırlı olur 57+1 ;)
arkadaşım bende plakayı üzerime alcam, fiyatlar konusunda bilgisizim, özelden beni bilgilendir lütfen... boş yere kazık yemeyim

SekoLive

« Yanıtla #40 : Mayıs 29, 2009, 10:54:41 ÖÖ »

ne kadar verdin?

arkadaşım bende plakayı üzerime alcam, fiyatlar konusunda bilgisizim, özelden beni bilgilendir lütfen... boş yere kazık yemeyim

attım özel msjını

brawo_41

« Yanıtla #41 : Temmuz 09, 2009, 12:37:32 ÖS »

ne kadar verdin?

dostum sıvaslımısın