Gönderen Konu: amerikan park ...  (Okunma sayısı 15039 defa)

olcaytobulut

amerikan park ...
« : Ağustos 06, 2011, 10:12:34 ÖS »
arkadaslar amerıkan park yaptıran varmı acaba ..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-amerikan-park-54385078/detay/
bu urun nasıldur acaba

logıcthıs

Ynt: amerikan park ...
« Yanıtla #1 : Ağustos 06, 2011, 11:50:11 ÖS »
bende takmayı düşünüyorum ama muayenede sorun çıkarmı düşüncesiyle karar veremedim sonuçta tampon delinecek vs. sökmesi zahmetli iş bilgisi olan varsa bizi aydınlatabilirmi???

olcaytobulut

« Yanıtla #2 : Ağustos 07, 2011, 01:42:46 ÖÖ »
bazı urunler yapıstırılabılyomus ama nasıl bı goruntu cıkar emanet durumu bılmıyorum ..sımdı sıyah yan sınyallerın sıparısını verdım ..daha sonra amerıkan park guzel olur dıye dusunuyorum ....

bRk26

« Yanıtla #3 : Ağustos 07, 2011, 03:32:53 ÖÖ »
Bunlar tam anlamıyla amerikan park değil amerikan par farlardaki sinyallerin sürekli yanmasıdır bunlar jdm led mi diyorlar kedi gözü gibi bişey mi diyorlar öle bişey ama ben opel vectrada gördüm pek hoşuma gitmedi çamurlukların oralara yapıştırılıyor hondaya nasıl olur bilmiyorum ama muayenedede sıkıntı yapmazlar o kadarda değil heralde karışamazlar ama far içi ledlere plakalıktaki ledlere yada panjurda falan olan ledlere karışıyorlar karışsalar bile hafif kusur olarak geçicektir bence...

logıcthıs

« Yanıtla #4 : Ağustos 07, 2011, 02:32:11 ÖS »
Bunlar tam anlamıyla amerikan park değil amerikan par farlardaki sinyallerin sürekli yanmasıdır bunlar jdm led mi diyorlar kedi gözü gibi bişey mi diyorlar öle bişey ama ben opel vectrada gördüm pek hoşuma gitmedi çamurlukların oralara yapıştırılıyor hondaya nasıl olur bilmiyorum ama muayenedede sıkıntı yapmazlar o kadarda değil heralde karışamazlar ama far içi ledlere plakalıktaki ledlere yada panjurda falan olan ledlere karışıyorlar karışsalar bile hafif kusur olarak geçicektir bence...
[/quote

yok kardeş yanlışın var asıl bunlar amerikan park orjinal olarak minide felanda var gördüysen...farlardaki snyallerin sürekli yanması jdm oluyor.

karizmatik871

« Yanıtla #5 : Ağustos 11, 2011, 08:25:15 ÖS »
bende bu coper sinyallerinden takmak istiyorum arkadaşlar,tamda konu açılmış denk geldik.yanlız ben led olanları gördüm pekbir güzel gelmedi bana.biraz apaci işi gibi gözüküyo ama led değilde ampüllü olanları var onlar daha hoş duruyor.zaten mini coperların amerikan sinyalleride led değil biliyosunuzdur.o yüzden diğer modelinden almayı düşünüyorum.yandığında aynı coperdaki gibi gözüksün..ama montaj için baya uğraşacam gibi gözüküyor tamponları eşit kesmeliyim,yerine monte vs.daha sonra elektrikçiye..

olcaytobulut

« Yanıtla #6 : Ağustos 12, 2011, 12:35:37 ÖÖ »
valla ben taktırmayı dusunuyorum ama tampon kesme ıslemı benı caydırıyo ..kıyamıyorum ..,

oguzhank1

« Yanıtla #7 : Ağustos 15, 2011, 12:50:07 ÖS »
gercek amerikan park sinyallerin sürekli sekilde kısık yanması arkadaşlar bunu baya araştırdım normalde farı delip içine bitane daha sinyal ampülü takıp direk parklara baglıolar ama bu zamanla sıkıntı yapıo buhar yapabilio farın içi we far delindiği için garantiden cıkıo bi ürün war o bu sorunu cözüo we fiyatıda cok uygun bence cokta kullanıslı ben yaptırıcam bundan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-amerikan-park-modul-tadilat-gerekmeden-kolay-montaj-56511095/detay/?keyword=amerikan%20park

hsncck26

« Yanıtla #8 : Ağustos 15, 2011, 12:56:29 ÖS »
kardeş biz yaptık amerikan park :D parkları açtığında sinyallerin(çamurluktakıler dahıl) donuyor. sinyal verdiğnde ise dondugundan daha fazla şiddette yanarak sönüyor

hatta imzamdaki 3 araçtaada amerıkan park var :D
« Son Düzenleme: Ağustos 15, 2011, 12:57:34 ÖS Gönderen: hsncck26 »

oguzhank1

« Yanıtla #9 : Ağustos 15, 2011, 02:54:13 ÖS »
detaylı foto varmı peki paylaşabilirmisin bide hangi yöntemle yaptırdınız sorun yaşadınızmı muayeneden geciomuymus biliomusunuz saol

hsncck26

« Yanıtla #10 : Ağustos 15, 2011, 03:13:41 ÖS »
detaylı foto varmı peki paylaşabilirmisin bide hangi yöntemle yaptırdınız sorun yaşadınızmı muayeneden geciomuymus biliomusunuz saol
aslında muayeneden geçmez fakat ortaki bej civic muayeden geçmiş. ama adam sinyalleri kontrol ederken parkları açıkken kontrol etmemiş :D yani şans işi geçip geçmemesi . detaylı foto ise  http://www.teamhondaturkey.com/forum/civiccrx_8806/vtec2_ciler_toplanalim_bi_bakalim_kac_kisiyiz-t21767.880.html  burda 26 plaka gördüğün 3 araçtada amerkan park mevcut.

yapılışı ise aslında kolay ama karmaşık :D benım elım yatkındır böle işlere ama amerıkan parkı ben yapmadım Haluk abim yaptı :)( cosmic gri aracın sahibi) ama istersen detaylı bir şekilde nasıl yapıldıgını anlatabılırım. he birde ben yapalı 1 hafta oldu. diğer vtec2lerde 5-6 aydır var sorun olmadı :)
« Son Düzenleme: Ağustos 15, 2011, 03:14:57 ÖS Gönderen: hsncck26 »

oguzhank1

« Yanıtla #11 : Ağustos 15, 2011, 04:19:44 ÖS »
cok sağol kardeşim gayet güzel olmuş bence turuncu ampülle harkulede olurmuş ama bölede güzel yaptırabilcegimiz biyer warmı peki bunu ben anlamamki böyle işlerden elime yüzüme bulaştırırım açıkcası bide siz bu bana attığın linkteki sistemimi kullandınız acaba

hsncck26

« Yanıtla #12 : Ağustos 15, 2011, 04:40:44 ÖS »
cok sağol kardeşim gayet güzel olmuş bence turuncu ampülle harkulede olurmuş ama bölede güzel yaptırabilcegimiz biyer warmı peki bunu ben anlamamki böyle işlerden elime yüzüme bulaştırırım açıkcası bide siz bu bana attığın linkteki sistemimi kullandınız acaba

hayır arkadaşım tamamen el yapımı şeyler kullandık :D bej vtec2 de turuncu ampul var ama o akşam okadar parlak yanmıyor :D yok turuncu ampul bendede var yani :D
aslında sanayiye gitseniz bi elektrikçi yapabılır bu amerikan parkı. sinyallerinizin ordakı duyu söküp çift duy takılcak oraya( ve oraya oturması için orda küçük bi montaj gerekıyor kesip biçme işlemi yani)

bizim kullandıgımız duylar aynen böle 

oguzhank1

« Yanıtla #13 : Ağustos 15, 2011, 05:12:13 ÖS »
neyse kardesim cok sagol ben o linkteki sistemi alıp yaptırmayı düsünüorm duyla fln ugrasmak istemiorm yapıcak birinine bulucaz artık

logıcthıs

« Yanıtla #14 : Ağustos 15, 2011, 05:15:58 ÖS »
sistem güzelmiş istanbulda yokmu acaba bu ürünü satan

hsncck26

« Yanıtla #15 : Ağustos 15, 2011, 05:28:01 ÖS »
neyse kardesim cok sagol ben o linkteki sistemi alıp yaptırmayı düsünüorm duyla fln ugrasmak istemiorm yapıcak birinine bulucaz artık
kardeşim o urunu al bence kendın takabılırsın . takamzsan sanayıye gıdersın nolcak. hem kullanım kalvuzuda varmıs . cidden yaparsın

HLKSLR

« Yanıtla #16 : Ağustos 15, 2011, 05:54:15 ÖS »

hayır arkadaşım tamamen el yapımı şeyler kullandık :D bej vtec2 de turuncu ampul var ama o akşam okadar parlak yanmıyor :D yok turuncu ampul bendede var yani :D
aslında sanayiye gitseniz bi elektrikçi yapabılır bu amerikan parkı. sinyallerinizin ordakı duyu söküp çift duy takılcak oraya( ve oraya oturması için orda küçük bi montaj gerekıyor kesip biçme işlemi yani)

Kardeşim karar ver artık,bej benim araç mı yoksa cihat ın araç mı? :emo

hsncck26

« Yanıtla #17 : Ağustos 15, 2011, 06:35:48 ÖS »

seninkinin beji ayrı bej  :kurba

oguzhank1

« Yanıtla #18 : Ağustos 15, 2011, 07:56:17 ÖS »
alalıtm bakalım bi belki beceririz beceremezsek bi tane babamın arkadaşı war honda ustası ona götürücem :D

hsncck26

« Yanıtla #19 : Ağustos 15, 2011, 08:26:12 ÖS »
alalıtm bakalım bi belki beceririz beceremezsek bi tane babamın arkadaşı war honda ustası ona götürücem :D

tabi abi. nolcak. ki yaparsın zaten

olcaytobulut

« Yanıtla #20 : Ağustos 16, 2011, 02:49:47 ÖÖ »
arkadaslar yanlıs mı anladım bılmıyorum ama sız sınyallerden bahsedıyosunuz sanırım ..cıft duyu ıle hep yanması olayı ..benım dedıgım bu degıl tam olarak .sızın kı jdm sytle oluyo ..

mını cooper tarzı amerıkan park ..tamponlarda tekerlerın sag taraflarına yapılan led tarzı lambalardan bahsetmıstım .bunun ıcınde kesme bıcme yapıyolar ...

Cıhat YAVAS

« Yanıtla #21 : Ağustos 19, 2011, 08:26:28 ÖS »

ü

seni benimi var :)

bariz turuncu yanıo ampller dandik denk geldi o kadar :D

hsncck26

« Yanıtla #22 : Ağustos 19, 2011, 08:29:17 ÖS »
:D ya o dıılde tamponu ındırmeden o ampullerı değiştirmenın bı yolu varmı :D
« Son Düzenleme: Ağustos 19, 2011, 08:30:59 ÖS Gönderen: hsncck26 »

Cıhat YAVAS

« Yanıtla #23 : Ağustos 19, 2011, 08:32:44 ÖS »

bahane ile tamponun ayarını yapıoz işte daha ne istion

bu arada kaliteli turuncu ampül buldum ben bayramdan sonra bir el atıcaz farlara

hsncck26

« Yanıtla #24 : Ağustos 19, 2011, 08:36:58 ÖS »

bahane ile tamponun ayarını yapıoz işte daha ne istion

bu arada kaliteli turuncu ampül buldum ben bayramdan sonra bir el atıcaz farlara

parlak yanıcak mı ?