Gönderen Konu: Amerikadan AmFi vE subwoofer  (Okunma sayısı 2606 defa)

daffyduck_39

• TheMeric-FD6
Amerikadan AmFi vE subwoofer
« : Mayıs 20, 2011, 07:35:13 ÖÖ »
Merhabalar arkadaslar yakinda bende Honda Civic kullanicisi olacagim insallah Su anda Amerika dayim ve 2 ay sona Turkiye ye donecegim burdan donerken Amfi ve subwoofer alip donmek istiyorum ama bu konuda pek bilgim yok cok saglam bi tesisat yapma niyetim yok hafiften bass olsun cok ucuk deil makul bi amfi bunun hakkinda tavsiyeleriniz varsa alabilirim ayrica onemli sorum burdan alacagim urunler baglanti yaparken bi sikinti olur mu turkiye icin baglanti kablosudur ne bilim frekans falan sanmiorum sorun olacagini ama yine kesin ogrenmek istedim...

Tesekkurler

PearL GreY MoNsteR

Ynt: Amerikadan AmFi vE subwoofer
« Yanıtla #1 : Mayıs 20, 2011, 08:06:13 ÖÖ »
Öncelikle sizi tanıyalım bölümünde kendinizi tanıtırsanız Daha iyi olur ...

Antoni54

« Yanıtla #2 : Mayıs 20, 2011, 08:31:57 ÖÖ »
Madem Amerikadasın Vibe aL Herşeyini öyLe geL Tavsiye Ederim :))

daffyduck_39

• TheMeric-FD6
« Yanıtla #3 : Mayıs 20, 2011, 03:30:39 ÖS »
vallahi dedigim gibi cok saglam bir sey istemiorum vibe ilk defa duydum gerici bir cok markayi ilk defa duydum ilgilenmiodum araba olmadan once birde baglanti falan sorun olmaz dimi cikislar falan kablolar

olcaytobulut

« Yanıtla #4 : Mayıs 20, 2011, 03:44:45 ÖS »
hepsı standart dıye bılıyorum ben ..amerıkadan bu sıstemlerı ılk getıren sen degılsındır emın ol. bende sıparıs verecektım ebay dan .ama gumrruk olayları falan aklımı karıstırdı ..daha fazla fıyat cıkmasından korktum .turk ınsanı kazansın dıyorum :D:d

daffyduck_39

• TheMeric-FD6
« Yanıtla #5 : Mayıs 20, 2011, 04:36:32 ÖS »
gumruk cok buyk sorun yaa deneme bile daha fazla cikar valla fiyati :)

olcaytobulut

« Yanıtla #6 : Mayıs 20, 2011, 06:19:55 ÖS »
bunu denemek ıcın bı saat aldım dandın bısey ..10 dolardı fıyat ..gelıs her sey dahıl bana 17 dolara maal oldu ..gumruk yok dıye bılıyorum..
100 dolara kadar ama daha sonra degıstırıldı suıstımal edılmıs ..en ufak alacagınız urun bıle gumruge takılabılıyomus aksıne daha buyuk urunlerde takılmama ıhtımalı varmıs ..
yanı gumruk gorevlısının ınsafına kalmıs gıbı bısey ..
cok arastırdım eger getıren getırten bırısı varsa bende bılgılenmek ısterım ..