Gönderen Konu: airma x power hakkında bilgi duyan bilen kullanan  (Okunma sayısı 2138 defa)

neyseo35

airma x power hakkında bilgi duyan bilen kullanan
« : Ağustos 09, 2012, 11:05:18 ÖÖ »
herkese selam.sanayide tamircimde airma x power diye bi cihaz var performans ve yakıt tasarruf cihazı diye geçiyor.civic ies aracını sattığı için üstünden çıkarmış faydasını görüyodum alt devirler daha canlı oluyor diyor.benim araçta civic ies internette biraz bakındım bir yerde bilgi buldum oda satan firma tabii satandan değilde kullanandan bilgi almak gerekir diye düşündüğümden kullanan duyan bilen varsa nasıl bir cihazdır bilgi verirse sevinirim.bu arada fiyatıda 2. el en az üç yıl kullanılmış cihaz 250 tl istiyor.sizce değermi almaya ayak üstü yerleştirmesinler.

becoca

• __ByR@Mm__
Ynt: airma x power hakkında bilgi duyan bilen kullanan
« Yanıtla #1 : Ağustos 09, 2012, 06:41:05 ÖS »
250 lirayı kaç depoda çıkartacaksın ?

Bende bir zamanlar arayış içine girdim. Ancak böyle bir cihaz olsa filo sahibi firmalar havada kapardı bu cihazları.

Düşün benim firma çok büyük olmamasına karşın. Sadece ben 2 günde 1 depo mazot bitiriyorum. ( 25 tane aracımız var 3 tane büyük kamyon 4 tane kamyonet)

Sahsi fikrim ; Parana yazık olur. Yakıtı düşürmenin tek yolu Sakin kullanımdır.

Yine kendimden örnek veriyorum. Fiorino ile 3,8-4,0 litreye kadar düşebilirken. 7,0 7,8 arası tüketim değerinde kullanıyorum.

neyseo35

« Yanıtla #2 : Ağustos 10, 2012, 01:17:40 ÖÖ »
sağol kardeşim  banada pek mantıklı gelmedi ama yinede bi sorup fikir alayım dedim.zaten yanıt veren bile yok demekki bu tür ürünleri kullanan kimse yok.

caucass

« Yanıtla #3 : Ağustos 10, 2012, 09:13:22 ÖS »
sakın alma , sahtekarlık hepsi

neyseo35

« Yanıtla #4 : Ağustos 11, 2012, 03:51:19 ÖÖ »
eyvallah sağolasın.