Gönderen Konu: air cold kit(kafayı yicemmm)!GÖRÜŞLER ÇOK ÖNEMLİ?  (Okunma sayısı 5456 defa)

alper s2000

• Ziyaretçi
air cold kit(kafayı yicemmm)!GÖRÜŞLER ÇOK ÖNEMLİ?
« : Ocak 14, 2009, 11:07:49 ÖS »
Herkese iyi geceler,aracım s2000 hava filtrem bitti ve değişmesi lazım üstünde dandik bi açık ifltre var gazlamaya korkuyorum yırtılırsa diye acil yardım!.Aem v2 var 750tl,pipercros 300 ytl, diğer marka yı hiç düşünmüyorum simota 220ytl neden bu kadar fark var bunların üçünüde kullanan varmı aem alıcama supercharger alırım ama şu anda alamam bi pipercross alıp yaza kadar kullanıyım eylül gibide kısmetse sp yapıcam sizce düşüncem doğrumu lütfen yardım millet herkese tşkkrler.

refleks

• The Power Of Dreams
Ynt: air cold kit(kafayı yicemmm)!GÖRÜŞLER ÇOK ÖNEMLİ?
« Yanıtla #1 : Ocak 14, 2009, 11:08:43 ÖS »
şu an stock  mu  araç

alper s2000

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ocak 14, 2009, 11:14:27 ÖS »
stocku derken anlamadım baba kusura bakma ne demek istedin:)

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #3 : Ocak 14, 2009, 11:16:06 ÖS »
araçda  şu  an  kullandıgın  bir  filtre  varmı  yoksa  orjinal  mi

alper s2000

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ocak 14, 2009, 11:19:09 ÖS »
Yazmıştım ben yedin performans filtrelerinden taktım şimdilik evde vardı 206 gt ım vardı bundan önce ondan çıkma öle duruo şimdilik üstünde ama hemen değiştirmeyi düşünüorumm ama hangisi o konuda karar vermeiorum.S 2000 de takılı olanda k&n di ama cold kit alcam daha iyi performans verio cold kitlisine bindim iyiydi düüşük devirlerde.

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #5 : Ocak 14, 2009, 11:28:46 ÖS »
6-7  ay  kullanacaksın  çok  fazla  para  vermeye  gerek yok  pipercrros işini  fazlasıyla  görür

BLACK ORANGE

« Yanıtla #6 : Ocak 15, 2009, 08:42:11 ÖÖ »
ben aem kullanıyorum memnunum bi iki arkadaşa daha taktık onlarda mennun ama karar sizin...

S2K_06

« Yanıtla #7 : Ocak 15, 2009, 10:04:20 ÖÖ »
S2000 de aem V2 kullaniorm cok memnunum performans fln tavsiye  ederim..aem alicagima supercharger alirim demissin anlamadim bu kadar ucuzmu charger :)

alper s2000

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ocak 15, 2009, 04:11:45 ÖS »
Ya okadar ucuz deil tabiki bi arkadaşımda var 2 ay kullandı 5 buçuk milyara arabaama taktırmış olurum zaten takılıcakta bi sp ama şimdi deil nakitim yok.ya aem iyi bilorumda pipercros kullanan yokmu hiç neden 400 ytl fark var bunların arasında?

infaztim

« Yanıtla #9 : Ocak 15, 2009, 04:58:51 ÖS »
eğer yağmurda çamurda sürmeme dersen cod ar intake alman şiddetle önerilir.

en iyi performansı verir.

reflekse anlat istediğin şeyi o sana yardımcı olur.fiyat konusunda.

sado06

« Yanıtla #10 : Ocak 16, 2009, 12:04:28 ÖÖ »
green var birde o da çok kaliteli bir marka diye biliyorum sadece filtre üreten bir marka ve bu konuda uzmanlaşmış balgat ta tr distribütörü google de yorumlar vardır kullananlardan incele bence bende taktıracam da yazı bekliyorum sanırım green veya k&n taktıracam ama green i tavsiye ediyolar

angel eyes

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ocak 20, 2009, 10:00:12 ÖÖ »
merhaba arkadaşlar. bende aracıma cold air kit taktırmayı düşünüyorum. henüz üzerinde orjinal filitre var. sanırım aem bunların içinde honda için uygun ve iyi. fakat bir kaç konuda görüşlerinizi almak istiyorum. v2 de civic araca uyuyor mu? bir sitede uyduğu gözüküyor. diğer cold air kit ile farkı ne? birde yağmur çamur olayını açıklar mısınız? tamponda bu işlem için delik mi açılıyor? sakıncaları neler?

alper s2000

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Ocak 20, 2009, 04:37:50 ÖS »
Sanırım hem pipercross hemde aem kullanan hiç olmamaış s2000 de ben aradaki farkı anlayamadım sanırım gözüken fark 500 tl:)olsun yinede s2000 e aem yakışır siparişi vericem bu gün umarım bi hata yapmıyorumdur modifiye dükkan sahipleriki bunlar satıcı ve ellerinde ikiside var tek fark sesleri dio ikiside aynı işi başarıyla yapıolar diyo aem biraz daha benzin konusunda iyimiş daha az yaktırıomuş ama performans bence aynı diolar.

yamansen

« Yanıtla #13 : Ocak 29, 2009, 04:02:03 ÖS »
2.el vortech supercharger var duyduguma gore 350hp yapıyo  onu al 3 bin usd civarı

BigSaint

« Yanıtla #14 : Ocak 29, 2009, 09:47:39 ÖS »
pipercross honda da aem den daha fazla performans alabileceğin bir marka... türkiyedeki pipercrossların çoğu replikadır dikkatli ol alırken...ikiside koton filtre'dir orjinalinde.. s2000 kendi filtre kiti zaten cai ye yakın bi filtre kiti.. cai ye dönüştürmek ayrı bi güzellik tabii ama pipercross önerirm..aem nin pahalı olmasının nedeni bi amerikan olması + shipping falan pahalıya geliyor ve çok ii bi marka..aradaki fark banada ucuz geldi belki pipercross replika olabilir...green düşünürsen de arkadaş yazmış balgatta isim vermiyorum bi yer satıo...benim çok yakınen tanıdığım biri...ankarada oturosn yardımcı olurum seve seve..sırf green için deil hepsi için..

S2K_06

« Yanıtla #15 : Ocak 29, 2009, 10:09:04 ÖS »
aem ile injen karsilastirilmasi daha mantikli bnce..aem v2 den bahsedior alper arkadasimiz pipercross ile karsilastirmak mantiksiz bna gore..

BigSaint

« Yanıtla #16 : Ocak 29, 2009, 10:17:22 ÖS »
pipercrossu karşılaştırmak mantıksız değil bana göre... arkadaşın s2000 de jsv den simotadan tut green mugen aem hepsini denedik dyno da... cai olduktan sora uçtaki filtrenin çok farketmedğini söyleyebilirm.. ama en fazla verenlerden ilk sırada pipercross 2 k&n 3 aem vardı..

S2K_06

« Yanıtla #17 : Ocak 29, 2009, 10:20:40 ÖS »
bn pipercross ve aem i denedim kendi aracimda..pipercross kestı..injen i de S2000 de kullanan tanidiklarim var hepsi memnun..

BigSaint

« Yanıtla #18 : Ocak 29, 2009, 10:23:30 ÖS »
kesti derken tam anlayamadım??? .. bnce hepsi kendini kanıtlamış markalar arada çok fark olduuna inanmıorm .. zaten dyno da 0.5 çıkıo maksimum fark markalar arası beygirde .. çok anlamam dyno verilerinden ama bna yapılan açıklama bu :D..

S2K_06

« Yanıtla #19 : Ocak 30, 2009, 09:20:51 ÖÖ »
orj kendi filtresinden daha da kotu olmustu..pipercross o kadar da performans veren bi urun degil bnce..

rebellious

« Yanıtla #20 : Ocak 30, 2009, 09:24:03 ÖÖ »
bence o kadar para vermeye gerenk yok yed marka filtre kullanıyorum gayet memnunun ses olsun performans olsun bence gayet iyi =)

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #21 : Mart 17, 2009, 07:24:08 ÖS »
Eğer para çok sorun değilse AEM V2 CAI taktır derim. Ödül almış bir marka. Dünya'nın en iyilerinden biri sonuçta... Arkadaş taktırdı çok memnun ve ben sesini çok beğendim.