Gönderen Konu: Affınıza sığınıyorum 4000 dolar borç verirmisiniz Hayırlı bir iş için  (Okunma sayısı 4262 defa)

Emes

Borç işin şakası tabi ama gerçek olan 4000 dolara muazzam bi parça alıyoruz Civic Type-r motoru ve parçaları

Hepsi 4000 dolara bitmez bu motorun buraya gelmesi kaça patlar ?

http://www.jdm-online.com/index.php?main_page=product_info&cPath=14&products_id=42

ALG

• THT
bildiğimiz son nesil CTR motoru deil bu..CTR motoru K20A kodlu olan motordur, max torku 7200 d/d 200 hp verirken bu motor 8200 de 185 hp veriyor..

sanıyorum kabaca 7-8k patlar

Emes

Guncel degil bir onceki kasa bizim b16 ailesinden fakat 160 degil 185 bg efsane Type-r motoru .

Sabahtan beri sıkıntıdan bir oraya bir buraya giriyorum . Bu B16 ne biçim motormuş  :lol: 1.6 motor bi 1.8 lt oluyor bi 2.1 lt stroker kitler saolsun vay be dedim .

Emes

Buyrun stroker Kits Akıllara zarar ama başlayınca bi araba parası kadar para gidiyor en akıllısı neler yapmak peki ?

http://www.kingmotorsports.com/search.asp?keyword=stroker

can

• Ziyaretçi
2 yle çarpıcan fiyatını yaklashık öle bişeylere mal olur getirmen

Maverick

• Ziyaretçi
usa'den buraya motor zor gelir hiç uğraşma gitsin.stroker kit dersen eywallah ta motor kasar adamı [-(  ;)

Emes

Şuan hep araştırma modundayım en azından neler yapılabılır aklımın bı kosesınde duruyor uygulamaya gecmek baya zaman alır

Ama araba satılmazsa ki babam ticari bısey soyleyıp duruyo kaç aydır Civic frenlerine bıseyler yapmam gerek

Modifiye guzel sey ama daha yapıcı oluyo bu fren kitleri bazı tecrubelerden sonra

Yukardakilerde aklımda ama  :twisted:

:..PlagueSurfer..:

• Ziyaretçi
abi buda en büyük hayalim b16b yok bööle devir çeviren alet ya

Emes

Alıntı
abi buda en büyük hayalim b16b yok bööle devir çeviren alet ya

+1  =d>

Crx-Si

b18c5 bi de turbo başka honda motoru tanımam...

type-RRR

k20 rulezz

FG

• Racer Corner
civic vtec del sol araca d2 8 piston fren kiti uygulaması + 17 jant yaptık
frenler ZIMBA ötesi oldu :) yerleri kazıyor resmen :)

2. el kompe motor ithalatı YASAKtır kaçak yollardan ya da motoru parça parça sokabilirsin
ama genede çok sorun yaşarsın

onun yerine stroker kitler var. ama gene rakamlar gümrük kargo vs herşey dahil 3500 dolarlara yaklaşıyor. dediğimde krank kollar pistonlar segmanlar vs vs var...

FG

• Racer Corner