Gönderen Konu: angeller" a buton  (Okunma sayısı 2648 defa)

moskwich

angeller" a buton
« : Nisan 20, 2008, 10:47:42 ÖS »
arkadaslar  sizin de bildiginiz gibi angeller" i  parklara  bagladigimizda  far acikken mercek  isiniyor ve angeller in omrunu kısaltıp bir süre sonra  patlamasina  neden oluyor. bildiginiz iyi bir  usta  warmi buton yaptırmak istiyorum angeller"a istedigim zaman acip istediim zaman kapatabiliim. bide  bu sekilde  kullanan arkadaslar  varmi yeni civic sedanda  acaba  merak ettim  benimkiyle ugrastilar cunku marmara da olmadı  ?
« Son Düzenleme: Nisan 20, 2008, 10:48:49 ÖS Gönderen: moskwich »

karamel

Ynt: angeller" a buton
« Yanıtla #1 : Mayıs 13, 2008, 11:53:18 ÖÖ »
enteresan yaw. diyelim gece yolculuk yapacaksın hiç durmadan 8 - 10 saat yansa farlar iptal olacak demekki. <nohapy

bence sonradan buton ekliyeceğine, gene parklarda angeller yansın normal uzunları yaktığın anda parkların devresini kessin.

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #2 : Mayıs 13, 2008, 09:02:01 ÖS »
aksaray    sabri  usta  30  dakikalık  işi  var onun küçük  langa  no 40  iskinimn  3  cadde  altında  sabi  elektronik  

smakbuloglu

« Yanıtla #3 : Mayıs 14, 2008, 11:56:06 ÖÖ »
moskwich yaptırdın mı?merak ettim.Bende angel tatırmayı dusunuyorum.boyle bir sorunla karsılasmıyalım.

moskwich

« Yanıtla #4 : Mayıs 22, 2008, 12:52:41 ÖS »
ewett yaptirdim arkadaslar, refleks mesajını gormeden  once yaptırmısım. yinede  tesekkur ederim yardımın için.  ben yetkili honda servisinde  yaptirdim bu işlemi  gaziosmanpaşa"da hemde  tam istedigim gibi oldu butonu cok gizli biyerde ve cok orjin oldu. ne kablo war  ortalıkta  ne bişey. herkesin yaptırmasını tavsiye  ederim  artık angelim patlasada  umrumda  olmaz butondan  kapatırım direk. pek acmiyorum  zaten
« Son Düzenleme: Mayıs 22, 2008, 12:54:14 ÖS Gönderen: moskwich »