Gönderen Konu: abiiiiii yardim turkide boyatmak istiyorum kime ve nerek yapim honda vti EG9  (Okunma sayısı 7500 defa)

vti_coskun_07

ne renk boyatiyim karar varememdim birde cant hepsini turkide almak istiyorum sence ne yapmaliyim

tricky

?????? hiç birşey anlamadm sahsen...

yalçınn

kimse anlamamış olacak ki 23 kişi bakmış cevap veren yok....

Krm

:) Arkadaşım kıbrıslımısın sen ? Dicem Ama Burda Nie Boyatıcan Arabanı :)

Kesin Balkan Ülkesindensin :) Bulgaristan ROmanya fln :)

tricky

:) Arkadaşım kıbrıslımısın sen ? Dicem Ama Burda Nie Boyatıcan Arabanı :)

Kesin Balkan Ülkesindensin :) Bulgaristan ROmanya fln :)

:))) muhtemelenn..

serkansobe

nerdeysen sen gel kardeşim ben boyatırım arabanı ne renk istersen

Krm

heheh :)

vti_coskun_07

ya pardon arkadaslar ben austria viyana da yasiyorum bu sene izine gelicem turkixede boyatmak istiyorum ve cant felan almak istiyorum yani tavsiye ediceginiz birileri varmi istanbulda veya antalyada ikisnden birinde

minimal_freak

kesinlikle kırmızı mugen rr milan red ;)
renk kodu ve örnek foto bu linkte mevcut
http://www.teamhondaturkey.com/forum/problemler_ve_cozumleri/ynt_mugen_rr_milan_red-t35805.0.html
« Son Düzenleme: Ocak 11, 2010, 02:28:49 ÖS Gönderen: minimal_freak »

Krm

KosKoca Avusturya Da Jantmı Kalmadı :)

Time-R

• Ziyaretçi
KosKoca Avusturya Da Jantmı Kalmadı :)

+ boyayi onlar daha iyi yapar bizim ustalardan..

Krm

Boya Konusunda Ben Benim Boyacımı Tek Geçerim Ama kanka Adam Burda Bi Bmw z3 Boyadı Bi Almancı Arkadaşın Arabasını Tırın altına girdiler Bursa da Araç Bursa da Toplandı Toplayan Ve Boyayan Ustamızı Görmeye Geldiler Almanya Dan :)

vti_coskun_07

abi urda var boyaci ama turkiyediki ustalarin eline su dokemezler biz iki arac boyattik macarda iyidi ama super deyildi

yalçınn

Türkiye kadar parçayı tamir edip boyayan başka kaç ülke vardır arkadaşlar tabiki bizimkiler iyi yapacak

Krm

vti_coskun_07

ya viyanada 1.6 motoru 1.8 lik yapmak yeni integra al daha iyi ama turkiyede olemi saglam bir ornasi cek dayi su su  olculere sunu ac bakembi  alsana 1.6  olur 1.8  yalanmi abi turkide hersey yapiyorlar istanbulda maslakta hondayi sok iceri ciksin 300 ps disari

serkansobe

kesinlikle doğru düşünüyosun. varsa niyetin iyi birşeyler yapmaya gel istanbula sana elimden geleni yapayım

REDSTAR

iii düşünüyosun bencede, gelirken yanında bi eg9 da bana getir yaw :D ne kadar orda piyasası ;)

vti_coskun_07

abi ben aldim valla kople exsoz  kat dahil 5bin euro ama arac gercekten manyak simdilik integra ile denedim integra  2 vites 70 bastik 1.5 araba 2 araba fark var ama ben iste yavas yavas doldurucam bakalim integra eksantrik hytec manifolt spoon beyin skunk turkcesini tam bilmiyorum ama kelebeklerin olgu yer 
 hepsnin siparisi verdim gelicek iste ondan sonra birdaha denicez bakalim ya versa tanidiginiz tirci size yardimci olurum motor konusunda

Ser-G

evet siteyi kurtaracak arkadas hosgeldin :)

statik

Ben bu yazım tarzını bir yerden hatırlıyorum ama günah almayayım :D

vti_coskun_07

nasil yani

HoNdaBoY

abga

si alalım abi ex leri bozup arkadaş bize parça temin etsin  :D hoş geldin aramıza .

vti_coskun_07

anlamadim ?