Gönderen Konu: 98'i 99'a çevirmece  (Okunma sayısı 2952 defa)

VvhiTe-I

• Ziyaretçi
98'i 99'a çevirmece
« : Mart 05, 2007, 08:54:38 ÖS »
internet dışında pek araştırma yapamıyorum;ben 98 hb civic imi 99 hb görünümününe orjinal tampon far kaput falan alarak çeviricektim sonradan carbon kaput takalım dedim e madem öyle 99 a uyan kaput alıyım farıda 99 a uyan angellardan alıyım dedim,tamponuda orjinal almak enmantıklısı geldi şimdi ben ne soruyorum onu açıklayım:
  • uzunyol kullanan biri için angel far mantıklımıdır?
  • 98'i 99'a çevirmek için kaput+tampon+far yeterlimidir?
  • bana angel haricinde far seçenekleri satan yer önerirmisiniz(reflektör haricinde ölü noktaları siyah olan bi model gördüm ama bulamadım türk modifiye sitelerinde)
  • türkiyede carbon kaput satan,getiren varmı?

ilgi gösterip cevap yazanlara çok teşekkür ederim .....

VteC_MaNiaC

Ynt: 98'i 99'a çevirmece
« Yanıtla #1 : Mart 05, 2007, 10:43:54 ÖS »
98i 99 a çevirmek istersen benim eski tamponumu satıyorum ... üst kısmı 98 alt kısmı 99 birleştirdim ve 99 tamponu oldu hiçbi işlem yapmadan direk takıyorsun... böylece kaportada tadilata gerek kalmıyor... ilgilenirsen özel mesajla ulaşabilirsin....

angel fara gelince kaliteli olan angel farlarla beraber güzel bi xenonla çok çok güzel gece yolculukları yapabilirsin

karbon kaput ise gelir ancak fiyat/performans oranı çok yüksek olmayan bi parça bence ...

Type_R PoWeR

« Yanıtla #2 : Mart 10, 2007, 07:02:21 ÖS »
kaput+tampon+far ++++ camurluklarında degısmesı lazım.Okanın dedıgı gıbı bırlsestırılmıs tamponda alabılırsın ama 99 farları artı ızgarası daha bır hos dusuyor.

vtimania

« Yanıtla #3 : Mart 10, 2007, 07:20:15 ÖS »
far,kaput,ön çamurluklar,tampon,ızgara değiştireceksin.