Gönderen Konu: 97-2000 CIVIC CAM CITASI ŞİKAYETİ OLANLAR İÇERİ  (Okunma sayısı 1258 defa)

tafolina94

• Tayfun ÇATALBAŞ
97-2000 CIVIC CAM CITASI ŞİKAYETİ OLANLAR İÇERİ
« : Eylül 22, 2015, 06:49:29 ÖS »
Arkadaşlar hepimizinde bildiği gibi cam cıtaları soyuluyor dökülüyor.benim aracımın cıtaları mahfolmuştu artık cıtalrı sökmeyi boyayıp kaplamayı anlatıcam size .öncelikle tırnakları kırmamamak için kapı döşemelerini sökmenizi tavsiye ederim kapı döşemelerini sökünce yeşil tırnaklar ortaya cıkıyo zaten düz bir tornavidayla onları birer birek hiç tırnak kaybetmeden cıkarabilirsiniz cıkartığımız cııtayı güzelce tinerle silerek üstündeki boya malzemesini cıkarabilirsiniz cıkmıyorsa zımpara kağığı ilede cıkarabilirsiniz .sonra mat siyah veya piano black spray boya ile güzelce boyayın kutuduktan sonra vernikleyin o parca boya tutmaz diyor kaportacılar falan ama uğraşmamak için söylenilen bir şey bu üzerine vernik attıktan sonra o boyaya hiç bir şey olmaz boya dışında diğer tavsiyelerim karbon fiber folyo ile kaplayabilirsiniz ama buda 1 sene ömrü oluyor malzeme ince olduğu için kışın soğukta soyulmaya başlıyor o yüzden boya tavsiyem sonra tekrtar tırnaklara dikkat ederek cıtalarımızı takıyoruz işlem tamam işlemle ilgili fotoları yarın atıcağım okuduğunuz için teşekkür ederim

oktayoo

• Oktay
Ynt: 97-2000 CIVIC CAM CITASI ŞİKAYETİ OLANLAR İÇERİ
« Yanıtla #1 : Eylül 22, 2015, 07:41:44 ÖS »
Paylaşım için teşekkürler..

tafolina94

• Tayfun ÇATALBAŞ
« Yanıtla #2 : Eylül 22, 2015, 07:48:41 ÖS »
FORUMU YENİ KEŞFETTİM ARACIMIN İLK SAHİBİ BABAM 2 SENE ÖNCE KENDİNE 1.6 ELEGANCE ALDI 98 CIVIC İ BANA HEDİYE ETTİ ARACIMIN TÜM BAKIMLARI BU GÜNE KDR SERVİSTE YAPILMIŞ UFAK TEFEK DÖKÜLENİNİN CALIŞMAYAN HER YERİNİ ONARDIM SIRAYLA PAYLAŞIYORUM 97 2000 ARASI MOTOR HARİC HER PARCASINI EZBERE SÖKÜP TAKABİLİYORUM BU MODEL ARALIĞINDA SORULARINIZ VARSA ÖZEL MESAJ YOLU İLE BANA SORABİLİRSİNİZ 

gecetilkisi

« Yanıtla #3 : Eylül 26, 2015, 12:02:49 ÖS »
saat kısmını sokmek ıstıyorum zahmetli bir işmidir