Gönderen Konu: 2007 civic için modifiye yardımı  (Okunma sayısı 14389 defa)

Can_DCK

• Ziyaretçi
Ynt: 2007 civic için modifiye yardımı
« Yanıtla #25 : Haziran 03, 2007, 10:34:43 ÖS »
Elektronik Aksam SSökülmüyor Ek Olarak Aküden Kablo Çekiliyor ..Benim Bildiğim Çıkmıyor..

Carpediem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Haziran 03, 2007, 10:36:23 ÖS »
bildigin dogru ama sole teyp ı degıstırdıgın ıcın honda nın koydugu kablolar kesılıp oraya ek yapılıp o sekılde baglanıyor.
xenon u dısarıdan alıp servıste taktırdıgın ıcın garantı bozuluyor denırse o sozle benım arabada garantı kalmamıstır:)
kı soyle bırsey var arabayı aldıgım yerın servıs muduru arabayı ınceledı ve garantısı devam edıyor dedı:)
bu sadece servısın para kazanma olayı garantı dısında kalır muhabbetı.

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Haziran 03, 2007, 10:38:10 ÖS »
Bende Geçen Hafta Tesisat Yaptım . Ekranı Sırf Direksiyondan Kumanda Gitmesin Diye Takmıyorum :)

vtimania

« Yanıtla #28 : Haziran 03, 2007, 10:38:28 ÖS »

nasıl cıkmıyor
ekeltronık aksamı ıle oynuyorsun komple orjınal teyp degıstı. gercı remus ıcın garantı dısı kaldı  muhabbetı olmadı. gercı olsada fazlada umursamıyorum acıkcası 6 yıl garantı ...

elektronık aksam dedıgın muzık tesısatıyla arac garantı dısına cıkmaz..zaten mekanık olarak garantı vardır..o da taktıgın remus egzozla garantı dısı demektır..

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Haziran 03, 2007, 10:40:18 ÖS »

nasıl cıkmıyor
ekeltronık aksamı ıle oynuyorsun komple orjınal teyp degıstı. gercı remus ıcın garantı dısı kaldı  muhabbetı olmadı. gercı olsada fazlada umursamıyorum acıkcası 6 yıl garantı ...

Biizim Arabalarda Komle Garanti Var . SAdece Mekanik Değil. Ama Çok İyi Değil Her İstediğini Yapamıyorsun . İçin Rahat Olmuyor..
elektronık aksam dedıgın muzık tesısatıyla arac garantı dısına cıkmaz..zaten mekanık olarak garantı vardır..o da taktıgın remus egzozla garantı dısı demektır..

Komple Garanti Var Bzim Arabalarda.
« Son Düzenleme: Haziran 03, 2007, 10:41:39 ÖS Gönderen: Can_DCK »

Carpediem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Haziran 03, 2007, 10:42:42 ÖS »
aracı ıslemler bıttıkten sonra 10000 bakımına soktum. Ve bunları bır bır sordum ıc tesısat fılıtre, eksoz
garantı dısı olayı olmadıgını soyledı...
Ben servıos mudurunun yalancısyım:)

nasıl cıkmıyor

Carpediem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Haziran 03, 2007, 10:45:06 ÖS »
Dedıgın gıbı herhangıbı bırseyde servıs e geleceksın garantın bozulmasın muhabbetını banada yaptılar ama tesısat ıcın onların sectıgı bır yere goturdum aracı.
eksoz muhabbetınde de onların bılgısınde taktırdım. ornek verıyorum body kıt ıcın dısarıda taktırınca garantısı bıtıyor dedıler ama yok boyle bır sey ıstedıgın yerde taktırıyorsun ve garantı dısı olayı olmuyor. adamların amacı para kazanmak.

nasıl cıkmıyor

Biizim Arabalarda Komle Garanti Var . SAdece Mekanik Değil. Ama Çok İyi Değil Her İstediğini Yapamıyorsun . İçin Rahat Olmuyor..

Komple Garanti Var Bzim Arabalarda.

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Haziran 03, 2007, 10:46:45 ÖS »
body Kitte Öyle bir şey olması söz konusu olamaz Cunku Arabanın Hiçbir Aksamını Etkilemiyor...

Carpediem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Haziran 03, 2007, 10:48:06 ÖS »
body kit icinde sey denılmıstı delık denılıyor bunlar ıcın ve o delıklerden paslanma yaparsa garantı dısı kalıyor araba dıye:)
bunada baya gulmustum.:) bunu soyluyen servıs baska bır servıstı.

body Kitte Öyle bir şey olması söz konusu olamaz Cunku Arabanın Hiçbir Aksamını Etkilemiyor...