Gönderen Konu: 2007 civic için modifiye yardımı  (Okunma sayısı 14387 defa)

sarimavi

• Ziyaretçi
2007 civic için modifiye yardımı
« : Ocak 10, 2007, 11:40:49 ÖS »
Selam dostlar ;

2007 civic sedan için ilk yapacaklarım 

xenon kit
spoiler
ön arka ve yan marşpiyer'ler

ama bundan sonrası için bilgilerinizden yararlanmak istiyorum,

öncelikle aracın içeriye verdiği ses çok rahatsız edici bunu nasıl bir egzost sistemi uygulamalıyım,yaptırmak istediğim çok abart bir ses değil de daha tiz ve polisleri bana bulaştırmayacak bir şeye ihtiyacım var ,

önerilerinize göre araştırıp aracımı biraz daha yırtıcı yapmayı düşünüyorum..

yardımlarınıza şimdiden teşekkür ederim....

R-13239

• Ziyaretçi
Ynt: 2007 civic için modifiye yardımı
« Yanıtla #1 : Ocak 11, 2007, 01:46:06 ÖÖ »
Tampon ekleri ve marşpiyerleri mugen falan mı alacaksın ? Birde spoiler ne yaptırmayı düşünüyorsun aklında birşey var mı?

xenon kit h4'te benim kanımca kötü duruyor , mercekli far alabilme ihtimalin varsa tavsiye ederim ( Ki sanmıyorum :) )

egzos işine gelincede universal bi egzos alıp taksan nasıl bi ses çıkacağını bilemiyorsun o yüzden İskender Usta'ya tanışman gerekebilir :)

vti18

« Yanıtla #2 : Ocak 11, 2007, 11:52:15 ÖÖ »
düsündüğün mod. lar dışında guzel bir jant, filtre guzel olur diye düsünyorum... egzost için de fazla ses istemiyorsan silencerlı egzostlara bakabilirsin... bu arada mugenin concept civic sedani var bir bak istersen: http://www.mugen-power.com/concept/dominator/ belki fikir verir yapmak istediklerine dair...

vtec-26

« Yanıtla #3 : Ocak 11, 2007, 01:01:05 ÖS »
xenon kit meraklka bekliyorum umarım yaptırır yaptırmaz resimlerini paylaşırsın şimdiden kolay gelsin

ThUnDeRbErK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ocak 22, 2007, 01:47:42 ÖÖ »
xenon konusunda soyle soylıyım servıste takarsan accordun xenonlarından takıyorlar bı kac yenı cıvıc sahıbı arkadasım daha var yaptıranların ızlenımlerı bunlar merceksız far olmasına ragmen o kadar rahatsız etmıyor bende ılerleyen zamanlarda yaptırmayı dusunuyorum ayrıca spoiler on arka yan marsıpıyeller mugen harıcı yapıcaksan pıyasadakı replıka urunlerı alma bence cok kotu duruyor.bı abımız yaptırdı gumus metalık yenı cıvıc'e emanet gıbı durdu mugen bence kalite hepsi zaten mugende 4.500 ytl tutuyor sanırım pazarlıklar bırazcık daha ındırebılırsın  ;) son susturucuda mugenın sılencerlısı al derım tabı butcen nedır bılemem ama sıfır arabaya modıfıye yapıcaksan bır mugen gıbı bı fırsat varken official olsun garantın bozulmasın mugen olsun derim kazasız belasız surusler.
« Son Düzenleme: Ocak 22, 2007, 01:48:29 ÖÖ Gönderen: ThUnDeRbErK »

scuffer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Nisan 09, 2007, 04:07:34 ÖS »
haklısınız bıze sıfır honda aldık bende dusunuom ama cok pahalı yaaa..o kdr para yokkı :)

Ahmet Malçok

« Yanıtla #6 : Nisan 21, 2007, 03:28:54 ÖS »
walla bencede mugende vazgecem derimmm yoksa yazık olur... biraz daha bekle biriktir sonra yarpsın...

grl1903

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Mayıs 02, 2007, 09:30:49 ÖS »
bende yaza yapıcam inş bişeyler şu xenon war film war bide arka sinyalleri siyahlattım yalnız body çok gereksiz geldi bana fiyatıda abartmışlar o fiyata neler yapılır

yaza ince spoiler + yay + egzosla işlemleri tamamlıcam inş

selll

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Mayıs 04, 2007, 01:44:50 ÖS »
Ben de serviste xenon taktırdım film çektirdim yakında resimleri paylaşıcam sizlerle. Şuan için yaptırmak istediğim mugenin spoilerı. http://www.mugen-power.com/concept/dominator/ bu adreste gördüm. Aman nasıl bulurum bi fikrim yok yardımlarınızı bekliyorum :artis

GU

« Yanıtla #9 : Mayıs 04, 2007, 01:53:15 ÖS »
Aracın içeriye verdiği ses konusunda ses yalıtımı yapan bildiğim 1 yer var Malco Kozcar fiyatı yaklaşık 200 usd yanlış bilmiorsam ama belki daha uyguna daha ii yapan yerlerde vardır okdrını bilmiorum ama ses yalıtımı yaptırsan faydasını görürsün...

mutunch

« Yanıtla #10 : Mayıs 04, 2007, 06:16:58 ÖS »
bu arada konu dışı olacak arkadaşlar kusura bakmayın ama değinmeden geçemicem. civic mania harika olmuş senin araba. öok güzel ve değişik kısacası süper görünüyo.

grl1903

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Mayıs 04, 2007, 06:23:05 ÖS »
kardeş or

Ben de serviste xenon taktırdım film çektirdim yakında resimleri paylaşıcam sizlerle. Şuan için yaptırmak istediğim mugenin spoilerı. http://www.mugen-power.com/concept/dominator/ bu adreste gördüm. Aman nasıl bulurum bi fikrim yok yardımlarınızı bekliyorum :artis
kardeş öncelikle xenon ve film hayırlı olsun
orjinal mugen istiosan istiosan istanbul da ****** honda getirio bildiim kadarıyla ama ankarada da bazı yerler war aynısı olmasa bile çok benzerini yapan
bu arada xenon u kaça taktılar

selll

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Mayıs 07, 2007, 08:16:10 ÖÖ »

kardeş or

orjinal mugen istiosan istiosan istanbul da ****** honda getirio bildiim kadarıyla ama ankarada da bazı yerler war aynısı olmasa bile çok benzerini yapan

sagolasın kardeş xenon serviste eşantiyon taktırdık. sislere taktırayım diye fiyatı sordum 1.200 e takıyılarmış efe hondada.>=ok

grl1903

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Mayıs 07, 2007, 09:23:18 ÖÖ »

kardeş or

sagolasın kardeş xenon serviste eşantiyon taktırdık. sislere taktırayım diye fiyatı sordum 1.200 e takıyılarmış efe hondada.>=ok
bizim aldığımızda 800 dü zam gelmiş demek bende sisleri deiştircem mtech takmayı düşünüyorum xenona güç yetmio >ag

selll

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Mayıs 07, 2007, 09:31:06 ÖÖ »
Çok kalitelide olmuyo servisdeki şimdiden sağdaki geç yanıyo falan. Motor çalışmadan sağdaki yanmıyo <nohapy

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Mayıs 07, 2007, 09:35:36 ÖÖ »
İstanbul Ayışığında Nakite 810 Ytl ye taktırdım :) Markası Nedir?  Selll

selll

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Mayıs 07, 2007, 09:41:24 ÖÖ »

İstanbul Ayışığında Nakite 810 Ytl ye taktırdım :) Markası Nedir?  Selll

Kardeş ben işteydim babam taktırmıştı adını sölediler ama şimdi hatırlıyamadım. Şöle söleyim herkez bunlar çok sorun çıkarıyo sürekli patlıyo diyolar.

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Mayıs 07, 2007, 09:42:15 ÖÖ »
MTEC 6000 K Taktılar Ben Çok Memnunumda.

selll

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Mayıs 07, 2007, 09:45:55 ÖÖ »

Aman nazar deymesin :artis Yeni resimlerini çektim pc ye atar atmaz paylaşıcam

selll

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Mayıs 07, 2007, 09:58:42 ÖÖ »

Elimde bu resim var  >=ok

Carpediem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Haziran 03, 2007, 08:36:29 ÖS »
Selam.
Bende Xenon icin servisde sormustum 850 ytl cekmıstı bana.
Ben gıttım dısarıdan xenon u ve sisler icin h11 ı aldım ve servıste taktırdım. Komple bana malıyetı 400 YTL geldı.
Xenon ıcın mtec 8000K taktırdım. Taktırmak ıstıyen bence bu sekılde yapabılır.
Mugen ıcın de ****** da pazarlık yapmıstım
on , yan, arka ve bagaj spoiler ını bana 2.400 e bırakmıstı. Tabii arabayı oradan almak sartı ıle:)
Yarın bırkac tuning gezecem pasa ya falan gıdecem mugen e benzıyenı yapıyorlarsa fıyatları hakkında bılgı verırım.

yassi

• TeamHondaTurkey
« Yanıtla #21 : Haziran 03, 2007, 08:59:02 ÖS »
garantisini bozmuyormu bu dışarda yapılan işler... :(

mesela mercedes-benz de af yok... dışarda orjinal parça dahi takılsa kendi yetkili servisinde takılmadığı için kabul etmiyor garantiyi...

Carpediem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Haziran 03, 2007, 10:26:31 ÖS »
walla ben komple on sıstemı degıstırdım tesısat olarak.
resımerını gonderırım ve garantı muhabbetı ıcın dusmuyecegı soylendı. Komple mid tiz takıldı. Hava filitresi kapalı olarak uygulandı, Eksoz remus takıldı . simdik body kit ı dusunuyorum.

Dıştan gorunum.

Buda İç görünüm

Can_DCK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Haziran 03, 2007, 10:30:30 ÖS »
Tesisattan Araba Garanti Dışına Çıkmıyor . Ancak Taktığın Remus Yüzünden Çıkmış Olabilir..

Carpediem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Haziran 03, 2007, 10:32:15 ÖS »
nasıl cıkmıyor
ekeltronık aksamı ıle oynuyorsun komple orjınal teyp degıstı. gercı remus ıcın garantı dısı kaldı  muhabbetı olmadı. gercı olsada fazlada umursamıyorum acıkcası 6 yıl garantı ...