Gönderen Konu: Ufak aksesuarlarıma nereden devam edeyim ?  (Okunma sayısı 4589 defa)

Utku Ataç

Ufak aksesuarlarıma nereden devam edeyim ?
« : Ağustos 02, 2010, 06:13:07 ÖS »
Arkadaşlar 2009 makyajsız civicime bu ay itibari ile ufak dokunuşlara başladım.Şu ana kadar cam filmleri,cam rüzgarlığı,hybrid tarz spoiler ve kırmızı kaliper yaptım.Ayrıca bu hafta içinde app plakalarımda geliyor.plakalık iptali yani bi sonraki değişim :) şimdi bundan sonra aracıma Led stop,angel eyes,mugen tip ızgara veya xenon takmak istiyorum.bunlardan 1ini yapıcam :) adım adım gidiyorumki heyecanı olsun işin :)

Birde ızgarada iki çeşit boyama var.
birincisi tel dışında komple boya

Dİğeri ise telin üstü siyah.

Dİğeri ise telin üstü siyah.

Bunlardan hangisi daha şık durur ?
Ve ayrıca yola nereden devam etmeliyim :)

Aracımın şuanki hali ise

« Son Düzenleme: Ağustos 02, 2010, 06:17:16 ÖS Gönderen: Utku Ataç »

doan

Ynt: Ufak aksesuarlarıma nereden devam edeyim ?
« Yanıtla #1 : Ağustos 02, 2010, 06:17:28 ÖS »
kendi görüşüm angel eyes yerine jdm tarz far yapıp takarsan çok daha güzel olur. mugen panjuruda kmple boyatın derim. ledli stopların karartılmış tarzları var onlar normale göre çok daha güzel duruyor. söyliceklerim ilk aşamada bunlar :)

Utku Ataç

« Yanıtla #2 : Ağustos 02, 2010, 06:19:17 ÖS »
Görüşleriniz için teşekkürler.FÜme renk stop istiyordum ancak geçende gri bi civicte füme gördüm ve pek yakıştıramadım.o yüzden model beğenmekte bayağı bi sıkıntı çekiyorum

doan

« Yanıtla #3 : Ağustos 02, 2010, 06:24:07 ÖS »
illa led olmasına gerek yok derseniz folyo ya da boya yoluylada kaplayarak çok daha ucuza mal edebilirsiniz bu işlemi. ayrıca aklıma gelen arkaya kırmızı logo olabilir. birde daha az uygulanan şu an aracın üzerinde ki panjuru siyah ya da karbon şeklinde kaplatabilirsiniz.

Utku Ataç

« Yanıtla #4 : Ağustos 02, 2010, 06:30:24 ÖS »
Led olmasını özellikle istiyorum.çünkü dört yuvarlakta aktif hale geliyor.hatta orijinal stoplarda çok güzel diye sadece yuvarlakları led olan stop buldum.ancak genede tek bi modele bağlı kalmak istemiyorum onda.
Bu arada kardeşim sen panjuru kaça verirsin en son ?

bu arada çevremdeki herkes yay taktır diye tutturmuş durumda.ancak araçlarımızın basıklığı gayet makul geliyo bana

doan

« Yanıtla #5 : Ağustos 02, 2010, 07:00:07 ÖS »
yay taktırırsanız tampon marşbiyel spoiler değişiklikleriniz daha hoş gözükür. su an iyi normal yüksekliği.

mehmet1971

« Yanıtla #6 : Ağustos 03, 2010, 08:13:39 ÖÖ »
Ben olsam önce bir bady kit yaparım. Aracın çehresini değiştiriyor. bambaşka bir araç oluyor.

Utku Ataç

« Yanıtla #7 : Ağustos 03, 2010, 05:14:57 ÖS »
walla body kit çok düşündüm ama type r body kit dışında eklere flan bi türlü ısınamadım :(