Gönderen Konu: 0 araba aldığınızda bayiden hediye olarak neler aldınız?  (Okunma sayısı 11062 defa)

gurhanaytan

Saygıdeğer tht ciler.Nasip olursa 2011 Honda Civic 1.6 siyah elegance alacağım.Geçen hafta biladere aynısı aldık.İzmir de 2 servis bulunuyor.Şuan kota yüzünden alacağım düz vitesin fiyatı 41 Bin TL. Bu fiyat her 2 bayide de aynı(hiç düşmüyorlar,söylediklerine göre zararına satışlarmış) fiyat.Bende alacağım hediyelere göre kıyaslama yapmak istiyorum.Biladere park sensörü ve kauçuk paspas alabildik hediye olarak.Neler isteyebilirim bir fikriniz var mı?Yada sizler neler aldınız?Şimdiden ilginize teşekkürler...

orchun

Ynt: 0 araba aldığınızda bayiden hediye olarak neler aldınız?
« Yanıtla #1 : Aralık 26, 2010, 03:16:38 ÖS »
fiyatta nokta atısı yapmıssınız cok iyi fiyat !! park sensörü ve kaucuk paspası herkese veriyorlar size tavsiyem deri koltuk isteyip karsız fiyat üzerinden almanız..

battalgazi

« Yanıtla #2 : Aralık 26, 2010, 03:18:43 ÖS »
Uyduruk bir park sensörü,koltuk koruma birde navitech navigasyonu 2500 e takıyoruz dediler sözde bana indirim yapıp 2 bine taktılar meğer herkese aynı fiyata takıyorlarmış,K.Maraş bayisinden alsam  cam kaldırma modülü hediye edeceklerdi eğer aldığınız servis takıyorsa sizde hediye olarak isteyebilirsiniz

orchun

« Yanıtla #3 : Aralık 26, 2010, 03:22:27 ÖS »
Uyduruk bir park sensörü,koltuk koruma birde navitech navigasyonu 2500 e takıyoruz dediler sözde bana indirim yapıp 2 bine taktılar meğer herkese aynı fiyata takıyorlarmış,K.Maraş bayisinden alsam  cam kaldırma modülü hediye edeceklerdi eğer aldığınız servis takıyorsa sizde hediye olarak isteyebilirsiniz
yapmayıın yaa izmitte navinin fiyatı zaten 2bin lira...(indirimsiz direk fiyatı)park sensörü zaten her araca nerdeyse hediye verilir...

battalgazi

« Yanıtla #4 : Aralık 26, 2010, 03:28:44 ÖS »
yapmayıın yaa izmitte navinin fiyatı zaten 2bin lira...(indirimsiz direk fiyatı)park sensörü zaten her araca nerdeyse hediye verilir...
Evet onu diyorum işte indirimsiz verip indirim yapmış gibi gösterdiler tabi bizde sevindik:)

orchun

« Yanıtla #5 : Aralık 26, 2010, 03:30:15 ÖS »
Evet onu diyorum işte indirimsiz verip indirim yapmış gibi gösterdiler tabi bizde sevindik:)

üzüldüm valla,artık aynı hataya düşmezsiniz :)

powerbymugen

« Yanıtla #6 : Aralık 26, 2010, 03:34:14 ÖS »
elegance  2011 tescili  kaça  buldunuz  en uygun servis    adı  verirsenin bende  bir  görüşüyüm benimde  niyetim var

orchun

« Yanıtla #7 : Aralık 26, 2010, 03:35:56 ÖS »
valla konuyu acan arkadas düzünün fiyatını 41e almıs bnm dydugum en uygun o ama o premiumla da karıstırıyor olabilir ?

gurhanaytan

« Yanıtla #8 : Aralık 26, 2010, 05:26:30 ÖS »
elegance  2011 tescili  kaça  buldunuz  en uygun servis    adı  verirsenin bende  bir  görüşüyüm benimde  niyetim var

İzmir Honda Terakki ve Çamkıran 1.6 premium düz vites 2011 şuan 39...elegance 41 bin.
Arayın sorun derim...

gurhanaytan

« Yanıtla #9 : Aralık 26, 2010, 05:27:06 ÖS »
valla konuyu acan arkadas düzünün fiyatını 41e almıs bnm dydugum en uygun o ama o premiumla da karıstırıyor olabilir ?

şöyle diyeyim o zaman sun rufu var :)

gurhanaytan

« Yanıtla #10 : Aralık 26, 2010, 05:28:21 ÖS »

pardon ama cam kaldırma modülü nedir?

#KemaL

« Yanıtla #11 : Aralık 26, 2010, 05:33:28 ÖS »
park sensörü
angel far
xenon
egzoz nikelajı
Civic yazılı kapı nikelajları

gurhanaytan

« Yanıtla #12 : Aralık 26, 2010, 06:15:56 ÖS »
park sensörü
angel far
xenon
egzoz nikelajı

Bunları siz aldınız mı?yoksa almamı mı tavsiye ediyorsunuz?Angel farın ne olduğunu bilmiyorum.ama elegance larda sis farı,xenon,nikelaj egsoz standart.park sensörünü ve kauçuk paspaslarıda kesin verecekler(onlar cepte). ben ışıklı civic kapı nikelajı almayı düşünmüştüm...

#KemaL

« Yanıtla #13 : Aralık 27, 2010, 02:38:47 ÖÖ »
park sensörü
angel far
xenon
egzoz nikelajı

Bunları siz aldınız mı?yoksa almamı mı tavsiye ediyorsunuz?Angel farın ne olduğunu bilmiyorum.ama elegance larda sis farı,xenon,nikelaj egsoz standart.park sensörünü ve kauçuk paspaslarıda kesin verecekler(onlar cepte). ben ışıklı civic kapı nikelajı almayı düşünmüştüm...

bunları verdiler.Ayrıca kapı eşik nikelajlarını ışıklı alma 1 sene sonra bozuluyor servis 500TL para istiyor.

faw13

« Yanıtla #14 : Aralık 28, 2010, 09:58:34 ÖÖ »
ekranlı park sensörü ve boya koruma hediye ettiler, elegance otomatik 43.000 tl 2 hafta sonra teslim alacağız aracı

ed35

« Yanıtla #15 : Aralık 28, 2010, 10:02:54 ÖÖ »
park sensörü
angel far
xenon
egzoz nikelajı

bunları verdiler.Ayrıca kapı eşik nikelajlarını ışıklı alma 1 sene sonra bozuluyor servis 500TL para istiyor.
Alsın 1 sene sonra ışıksız kullanır oda :D

eminbagci

« Yanıtla #16 : Ocak 19, 2011, 11:03:08 ÖÖ »
Bana Park sensörü verdiler. Sensör yağmurlu havalarda sabit sinyal veriyor. Servise sorduğumda abi yağmurlu havada olur dediler. Birde Cam filmi verdiler filmi takarken aynayı çizip sonrada arka sağ kapının cam ın orada bulunan plastiği kırıp koli bandı ile tutturmuşlar >:( neyse sonra garantiden değiştirdiler ama park sensörü hala aynı bende idare ediyorum. İyisinden alıp taktırıcam ama

Oquzz

« Yanıtla #17 : Mayıs 01, 2011, 10:18:52 ÖS »
 Halıflex paspas ve 2 kutu toyota amblemli çikolata verdiler çok lezzetliydi gelen misafire de tutup kaza duası aldım :D

İsmail

« Yanıtla #18 : Mayıs 05, 2011, 03:03:11 ÖS »
3 veya 4 hafta önce 2011civic elegance (otomatik) aldık.full bodykit spoyler, cam filmi, kaput filmi, şeffaf ön cam filmi ,boya koruma( iç ,dış ,motor).Hediye olarak Kauçuk paspas , ışıklı kapı eşikliği,cam rüzgarlıgı ve kırmızı logoları aldık.Fakat şuan sizden duyduğum fiyatlarla şok oldum.Bizde aracı izmirden aldık 49.500tl =(
« Son Düzenleme: Mayıs 05, 2011, 03:04:35 ÖS Gönderen: İsmail »

ilker öztürk

« Yanıtla #19 : Mayıs 05, 2011, 05:34:13 ÖS »
40.000 e prm aldım ,hediye olarak trafik seti -park sensörü -paspas ne varsa istedim ama hiç birşey alamadım,aslında

arabayıda alamıyordum 41.500 kuruş inmez falan derken 40.500 zararına hiç kar yok falan dedi hadi ülen dedim ,karsız iş mi

yapıılır ,satıcı çetin ceviz cıktı

kezzapxxx

« Yanıtla #20 : Mayıs 16, 2011, 12:33:44 ÖS »
ışıksız 4 adet kapı eşiği
boya koruma
arka park sensörü
pas pas
trafik seti

ben prekium 2011 aldım martta 40000 tl :)

eminbagci

« Yanıtla #21 : Mayıs 16, 2011, 01:23:25 ÖS »
Bana Park sensörü ve teflon boya koruma vermişlerdi. Ama Park sensörü çok dandik yağmurda aklı karışıyo :)

eminbagci

« Yanıtla #22 : Mayıs 16, 2011, 01:24:05 ÖS »
Kezzap sana bayağı birşey hediye etmişler.

kezzapxxx

« Yanıtla #23 : Mayıs 16, 2011, 01:29:04 ÖS »
ewet emin aslında kapı eşik mikelajı değilde cam filmi vardı cam filminden vazgeçtiğim için eşik mikelajları aldım. fiyatıda uygun değilmi, çünkü şimdi manuel premium 4300 diyor servisler..

luke skywalker

« Yanıtla #24 : Mayıs 16, 2011, 05:46:31 ÖS »
Ben hediyeden vazgeçtim;''vuruk kırık,tırdan düşmüş tekrar boyanmış,fabrikadan üretim hatalı''aracı vermesinler yeter.