Gönderen Konu: zavoli lpg için izmir'den firma tavsiyesi rica etsem..  (Okunma sayısı 7175 defa)

bigbossares

zavoli lpg için izmir'den firma tavsiyesi rica etsem..
« : Ağustos 09, 2011, 02:13:58 ÖS »
merhaba arkadaşlar..2007 premium aracıma 3 yıl bindikten sonra lpg taktırmaya karar verdim..forumda 2 saate yakın bir araştırma yaptım arıza ışığı yanması  ve pippo yönmtemi gibi şeyler okudum..bu konularda sorun yaşamayacağım, izmirde zavoli taktırabileceğim , takarken ve sonrasında sorun yaşamayacağım ( en az sorun desem daha iyi sanırım ) firrma önerilerinizi bekliyorum..teşekkürler.

chevasil

Ynt: zavoli lpg için izmir'den firma tavsiyesi rica etsem..
« Yanıtla #1 : Ağustos 09, 2011, 03:07:28 ÖS »
kardeşim  bornova 2. sanayi ege otogaz var orda ilkay ve yusuf usta işinin ehli bende cok arastırdım taktırmadan önce menemen'den oraya geldim taktırmaya hakikaten dedikleri kadar var 8 aydır kullanıyorum zavolli evo pan sistemi taktılar ne arıza ışıgı yaktı nede başka sorunla karsılastım arıza ısıgının sebebi tamamen ustanın ayarı yapamamasından kaynaklanır. ilk takıldıktan 300 km sonra ayara gel dedı bır kere o zaman gıttım ayarı düzgündü daha da ugramadım uzun yolada gittim ustadan memnunum. en az sorun demişin ben suana kadar sorun yaşamadım 4.000 km oldu :D

chevasil

« Yanıtla #2 : Ağustos 09, 2011, 03:11:12 ÖS »
tam adresini vereyim kazım dirik mah.302.sk 2. sanayi bornova tel : 4352208 yardımcı olurlar. he bu arada 6000 km olmuş takılalı garantı belgesıne bakınca gördüm :D

bigbossares

« Yanıtla #3 : Ağustos 09, 2011, 03:16:33 ÖS »
teşekkürler ilgin için..bir bakayım..

chevasil

« Yanıtla #4 : Ağustos 09, 2011, 03:18:07 ÖS »
ne demek kardeşim burda elimizden geldiği kadar bırbırımıze yardımcı olmaya calısıyoruz.

rotasızKAPTAN

« Yanıtla #5 : Ağustos 09, 2011, 05:56:57 ÖS »
gaziemire giderken çamkıran honda nın yanında Berke Otogaz var.Yunus usta alanında ıyı ustalardan.Çamkıran alınan çoğu yenı kasaları oraya yönlendiriyor.En azından uğrar bi fikir bi fiyat alırsın.Ben 2007 cıvıcıgıme abımın vtec2 sıne orada taktırdık.1 yıldır sorunsuz bınıyoruz.
« Son Düzenleme: Ağustos 09, 2011, 05:58:09 ÖS Gönderen: rotasızKAPTAN »

materazi

« Yanıtla #6 : Ağustos 13, 2011, 09:29:56 ÖS »
Selam ben 2007 model elegance a zavolli taktırdım.Önce takdırmadığıma pişmanım.Bu işin Uzmanı bence Gaziemir e giderken Honda çamkıranın yanında BERKE otogaz.Sorunsuz takdırabilirsiniz.Sürüşde sakin kullanımda benzinden hiç farkı yok.Kim ne derse desin takdırın rahat edin saygılar.

bigbossares

« Yanıtla #7 : Ağustos 20, 2011, 02:46:19 ÖS »
cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar..geçen hafta izmir 3.sanayide polaris zavoliye taktırdım ..fiyat 1400 lira,şimdilik 120 liralık gaz aldım yaklaşık 400 km yol yaptım büyük çoğunluğu şehirler arası bir kısmı şehir içi olmak üzere..değerler nasıl bilmiyorum ama söylenen 2-3 depo bitirdikten sonra daha iyi anlaşılırmış..iyi sürüşler herkese

chevasil

« Yanıtla #8 : Ağustos 20, 2011, 10:37:17 ÖS »
cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar..geçen hafta izmir 3.sanayide polaris zavoliye taktırdım ..fiyat 1400 lira,şimdilik 120 liralık gaz aldım yaklaşık 400 km yol yaptım büyük çoğunluğu şehirler arası bir kısmı şehir içi olmak üzere..değerler nasıl bilmiyorum ama söylenen 2-3 depo bitirdikten sonra daha iyi anlaşılırmış..iyi sürüşler herkese

+++ benim takrıdıgım yer memnunkalıcaksınızdır emın olun. deponuzu bıtırdıkten sonra kontrole gel demıstır muhakkak gıdersenız bırdaha ugramazsınız benım oyle :D