Gönderen Konu: Vikars Taktıran, bukonuda bilgisi olan varmı, teknik bilgileri çok iyi gibi:-(  (Okunma sayısı 8778 defa)

aydin_eng

MERHABALAAAR....

Ya ben teleflex te karar kılmışken, vikers ı duydum tamamen bursa malı yerli, fakat tüm kalite belgelerine sahipler, dediğim gbi teknik olarakta ve kalite olarakta iyi görünüyorlar, teleflex ustasıda bana samşmşyetle viikarsı önerdi, ve lpg kadar ustalık ve motora iyi monte etmekte çok önemli dedi, bunu zaten biliyorumda taktıran varmı vikars, veya bu konuda teknik bilgisi iyi durumda olan arkadaşlar yardım edermisiniz, tabi bildiğiniz gibi teleflex hollanda markası ve 1000euro, vikars 1500 tl, sorun yaşamayacaksam, forumun genelinin tercihlerini düşünerek, neden bende pahalı bişey yapayımki diyorum...
Şimdiden Teşekkürler arkadaşlar

CAGLAR28

bilgim yok fakat ben çevrem ve kendim 20 bin km kullanmış olarak lovato diyorum.

ben_asi_gece

Bende dunn vkars taktırdım su an cın tecrube etmedım ama enn yakın zamanda paylasımda bulunurumm sana

canerbayramoglu

merhaba

2002 model honda cr-v kullanıcısıyım yaklasık bır yıl once aracımı aldım alır almaz bursada oto sansıtte vıkars fabrıkasınınkarsısındakı ÖZENAL servısıne gittim Mak. Müh Burak bey ve Yunus Usta ıle tanıstım daha onceden bır arkadasımın aracına takmıslardı ısın uzmanı olduklarından emındım aracımı korkusuz teslım ettım aracın montajını manıfoldu gaz kelebek bogazını sökerek bunların ıcıne bakım yaparak manıfoldu ıcerıden delerek bu cok onemlı capak kaçmasını önluyor bu olay aracıma gazı yaklasık 2 -3 gunde hassasıyetle taktılar vıkars best kıtını uyguladıla bende aracımı kullanıyorum cok memnumum ılgı alaka super zaten oraya gaz konuusnda gıdıpte bos cıkanı görmedim

ısrarla vikars best kiti tavsıye ederım
ısrarla ÖZENAL servısıne taktırın derım

logıcthıs

arkadaşım kullanıyor yaklaşık 1 yıl oldu bir şikayeti yok

fatihyusufkose

• fatih köse
Slm ben de vikars smart taktirdim .. mozul 20.0 dan 2.1 e buyuttum .. fakat fakir karisim dan lamba yakti bunun disinda guzel

canerbayramoglu

merhaba
VİKARS LPG kit HAKKINDA ne düşünürsünüz bilmem ama bu güne kadar yaklaşık 8 tane aracıma VİKARS kit taktırdım hepsindende çok memnun kaldım tavsiye ederim .
ben yerli malı kullanma taraftarındayım çünkü en ufak bır sıkıntıda karşınızda müşteri temsılcısı değil direkt firma müh.yada sahibi ile sorununuzu çözüyorsunuz .
son aldıpım durumlara göre vikars şuan ynı bır kıt çıkardı diğer markalar ile aynı yanı vikarsın beynını sök zavoliye tak çalışır zavolininkini sök vikarsa çalışır brcnınkını sök vıkarsa tak çalışır o derece geliştirdiler bıde şunu söyleyeyım 2000 eurolar falan yazık gunah lpg kıtıne vermek bana göre tabı bu siz bilirsiniz demek her zaman ıyidir.