Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: [1] Yazdır
Gönderen Konu: 2010 Honda Cıvıc de Atiker Grande izlenimlerim  (Okunma Sayısı 689 defa)
agnl006

Şu Anda Sitede Değil

« : Nisan 17, 2017, 07:00:36 ÖS »

Arkadaslar 2010 civic aracim icin lpg sistemi arastiriyordum kararimi verdim ve atiker grand sistem lpg kiti taktirdim dusunen var ise Izlenimlerimi aktarmak istiyorum.
   Lpg takildiktan sonra sehir ici 2bin km yol yaptim.
   Bildiginiz gibi Grand kitinden once Gold vardi.
   Grand, goldun yazilimsal olarak daha gelismis hali ve enjektor olarak Romano enjektor kullaniliyor.
    Atiker Servistekiler romano enjektor henuz yeni oldugundan olumlu veya olumsuz geri donus almadik istersen gold enjektor kullanabiliriz 4 5 yildir hicbir problemle karsilasmadik dediler ben de kabul ettim. Yani sistem ve yazilim grand, enjektorler gold olarak takildi.
  Yakiti birkac kez denedim. Sehir ici kullanimda 100 km de 10 litre civari lpg sarfiyati var.
  Aracin cekisinde bir dusukluk hissetmedim simdiye dek gayet basarili.
   En cok takintili oldugum konu aracin rolanti dalgalanmasi ve ariza isigi yakma sorunlari olmadi hic.
   Gaz dolumlarinda gaz kokusu vs hic olmadi.
   Simit tank taktirdim stepne bagajda oldugu icin epey yer daraltti. Koltuklari yatirarak esya tasimiyorsaniz silindir tank da dusunebilirsiniz.
  Ben hep BRC ile kiyasladim ancak brcnin fiyati tam 1000 tl daha pahali. Brc taktirsaydim  da bundan daha fazla memnun olacagimi sanmiyorum.
  Simdilik aklima gelenler bunlar sormak istedikleriniz varsa cevaplarim.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zamansss

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #1 : Nisan 19, 2017, 12:03:54 ÖS »

Honda civic 2006 vtec otomatik aracıma Atiker grand obdII taktırdım.Gayet memnunum.Arıza ısıgım vb yanmıyor.Sıkıntı yok.Dalgalanmalar gıttı.Fakat yakıt olarak ılk 100 km de 36 krs yaktı.Bakalım toplam km yaptıktan sonra yıne bır olcum yapacagm.umarım dusmeye baslar.Cunku arastırmalarıma gore ılk taktırıldıgında bıraz fazla yakıyormus sonradan duzelıyormus.Umarım oyledir..
ogun

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #2 : Haziran 14, 2017, 08:35:34 ÖÖ »

merhaba bende bugün aracıma atiker gold taktırıcam inşallah. brc düşündm ama 1000 lira gibi bi fark var ve konyada yaşıyorum atikerin konyada ustasını bulmak herzaman daha kolay olur diye düşünerek atikere yöneldim inşallah sıkıntısız bir montajla sorunsuz şekilde binebilirim aracıma benzinde şehir içi 50 kuruş yakıyor çünkü aracım 2009 fd6 otomatik
Sayfa: [1] Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer: